Bydlení Rychleby

 

Prodej bytu 3+1, 74 m2, Stará Červená Voda - Rychleby.

 

Cena za nemovitost včetně právního servisu 599.000,- Kč.

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví v obci Stará Červená Voda v Jeseníkách o velikosti 3+1 a podlahové ploše 74 m².

Předmětný byt se nachází ve zvýšeném I NP cihlového bytového domu o 4 bytových jednotkách. Byt je možno vlastnit včetně vnitřního vybavení jak je zachyceno na fotografiích.

Vytápění bytu je řešeno kotlem na tuhá paliva, nebo plynovým kotlem umístněným v suterénu domu.

Voda je z obecního vodovodu a odpady svedené do obecní kanalizace. V bytě vyměněny původní dřevěné okna za nové plastová. Nová koupelna. K bytu náleží dva sklepy. V pokojích dřevěné parkety, na chodbě a v kuchyni PVC linoleum, v koupelně keramická dlažba a keramické obklady stěn.

Náklady na provoz bytu elektřina 780,- Kč a plyn 1 190,- Kč měsíčně. Byt se nachází v sousedství Černé Vody - Rychlebské cyklo stezky 5 km. Lázeňské město Jeseník vzdáleno 19 km. Výborná investice a následně pronajímat.

Cena za nemovitost včetně právního servisu 599.000,- Kč.

Třída G - Mimořádně nehospodárná č. 148/2007 Sb. podle vyhlášky

Fotogalerie

Stará Červená Voda - Wikipedie

Obec Stará Červená Voda sousedí na severozápadě s městem Vidnava a obcí Velká Kraš, na západě s obcemi Černá Voda a Vápenná, na jihu s obcí Česká Ves, na východě s obcemi Supíkovice a Velké Kunětice a na severovýchodě s Polskem (gmina Otmuchów). Od okresního města Jeseník je vzdálena 11 km a od krajského města Olomouc 82 km.

Geomorfologicky patří Stará Červená Voda k provincii Česká vysočina, subprovincii krkonošsko-jesenické (sudetské), na rozhraní oblasti jesenické (východosudetské) (geomorfologický celek Rychlebské hory, podcelek Sokolský hřbet) a oblasti Krkonošsko-jesenické (Sudetské) podhůří (geomorfologické celky Vidnavská nížina a Žulovská pahorkatina). Nejvyšších poloh dosahuje území obce na jižní hranici (Sokolí vrch 967 m n. m., Klen 777 m n. m., Lázeňský vrch 807 m n. m.). V severní části obce je nejvyšší Kostelní vrch (365 m n. m.) nad farním kostelem.

Území Staré Červené Vody patří do povodí Odry, resp. Kladské Nisy. Hlavním tokem je Červený potok, který dal vsi jméno: pramení pod Sokolím vrchem a teče severním směrem, přijímá několik menších potoků (Kopřivový, Uhlířský, Křemenáč) a na severu katastru se zprava vlévá do Černého potoka. Do toho se na území Staré Červené Vody vlévá – zleva – rovněž Plavný potok. Východem katastru směrem do Polska protéká rovněž potok Luže. Ve 'Farském lese' v Dolní Červené Vodě je zatopený kaolínový důl.

Území obce pokrývá z 38 % zemědělská půda (28,5 % orná půda, 8,5 % louky a pastviny) a z 58 % les.

Zdroj - Wikipedie.

Kontakt

vlastimil_drimal

Vlastimil Dřímal;
Průvodce Nemovitostí 

Mobil: +420 777 613 774
www: VlastimilDrimal.cz

FB: VlastimilDřímal
Email: vlastadrimal@gmail.com

 

Kontaktní formulář