Prodej bytu 2+1 54 m2 v Lázeňském městě Jeseník.

 

Prodán za 1.070.000,- Kč

Popis nemovitosti

Lázně Jeseník, nebo spíše Priessnitzovy léčebné lázně, jsou lázněnacházející se na severozápadním okraji města Jeseník, do roku 1947 šlo o osadu města s názvem Gräfenberk (něm. Gräfenberg). Od 19. století jsou lázně navštěvovány hojným počtem návštěvníků, ať už pacientů, rekreantů nebo těch, kteří se zajímají o jejich bohatou historii. V současné době je to ročně kolem dvanácti tisíc hostů.

Vyvinula se a stále se zde praktikuje vodoléčba (která je proslavila po celém světě) jako primární metoda léčení, spojena s klidem a nenáročným tělesným pohybem jako jsou procházky po okolí plného především horské přírody Rychlebských hor. Jejich zakladatelem je Vincenz Priessnitz – „Vodní doktor“.

Zdroj.: https://cs.wikipedia.org/wiki/Lázně_Jeseník

Videoprohlídka

Fotogalerie

Půdorys bytu

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji družstevní panelový byt v Lázeňském městě Jeseník, dispozičně 2+1, 54 m2, nacházející se na ulici Halasová v dobré lokalitě Lázeňského města Jeseník.

Cena nemovitosti je stanovena včetně právního servisu 1.070.000,- Kč.

Bytové družstvo je pouze v tomto domě, výborná komunikace. Sousedské vztahy jsou zde výtečné.

Byt se nachází v IV NP panelového domu který prošel zdařilou revitalizaci, v domě je samostatná plynová kotelna díky ní jsou nízké náklady na vytápění a teplou vodu. Nájem u tohoto bytu činí 3.000,- Kč měsíčně.

V docházkové vzdálenosti 10 minut se nachází nákupní centra COOP, Billa, Lidl. V roce 2013 prošel byt kompletní rekonstrukcí, vyměněné rozvody elektrického vedení, nové plastové okna, nové plovoucí podlahy, v koupelně a na wc keramická dlažba. Byla vybudovaná nová koupelna a samostatné jádro, nová kuchyně se spotřebiči.

Parkování je možné přímo u bytového domu, který je přístupný z veřejné asfaltové komunikace.

V okolí Lázeňského města Jeseník jsou také rozmanité možnosti sportovních i turistických aktivit, velké množství značených cyklistických i turistických tras krásami CHKO Jeseníky, v zimně běžecké trasy i sjezdové lyžování v mnoha Ski areálech v okolí.

 

Třída G - Mimořádně nehospodárná č. 148/2007 Sb. podle vyhlášky

Kontakt

vlastimil_drimal

 

Vlastimil Dřímal;
Průvodce Nemovitostí 

Mobil: +420 777 613 774
www: VlastimilDrimal.cz

FB: VlastimilDřímal
Email: vlastadrimal@gmail.com

 

 

Kontaktní formulář