Prodej chalupy, Hradec Nová Ves 360 m2

 

K chalupě náleží pozemek o rozloze 2 407 m2

 

cena 1 550 000 Kč.

Popis nemovitosti

Hledáte klidné a dostupné místo pro rekreaci nebo pro život?

Právě jste ho našli...

Nabízíme k prodeji chalupu v klidném prostředí Jeseníků v obci Hradec Nová Ves.

V přízemí se nachází zádveří, předsíň, krbová kamna na dřevo s rozvody do radiátorů, 2 místnosti, kuchyň, komora, 1x koupelna s vanou a wc + další wc a sprchy + maštal 45m², ze které by šlo udělat 1+1 s vlastní sociálkou a zvláštním vchodem. (rozvody vody a odpadu tam jsou již připraveny).

V II NP. je 2+kk na chodbě + 2 komory a samostatné wc. Nad tím je nevyužitá prostorná půda.

Nad maštalí by šlo též udělat další místnosti, se vstupem z předsíně prvního patra nebo z maštale anebo ze stodoly. El. 220/380 s tarifem na noční proud.

Topení v krbových kamnech z rozvodem v mědi do radiátorů. Voda jak obecní, u domu je studna, s výkonným ponorným čerpadlem a tlakovým zásobníkem vody ve sklepě. 2 sklepy, celkem 3 místností.

Kanalizace obecní. Zastavěná plocha chalupy se stodolou je 298 m² + 5 m² zádveří + 46 m² kolna za domem. Chalupa se prodává s veškerým vybavením. Chalupu lze využít jak k rekreaci, tak k celoročnímu bydlení.

Poloha objektu zaručuje soukromí, klid, odpočinek, relaxaci a poznávání přírodních krás.

Lázeňské město Jeseník je vzdáleno cca 10 km. 

 

Cena 1 550 000 Kč.

 

Třída G - Mimořádně nehospodárná č. 148/2007 Sb. podle vyhlášky

Fotogalerie

Hradec Nová Ves - Wikipedie

Obec Hradec-Nová Ves sousedí na severozápadě s obcemi Velké Kunětice a Supíkovice, na jihozápadě s obcí Písečná a na východě s obcí Mikulovice. Od okresního města Jeseník je vzdálena 8,5 km a od krajského města Olomouc 77,5 km.

Geomorfologicky patří Hradec-Nová Ves k provincii Česká vysočina, subprovincii krkonošsko-jesenické (sudetské), oblasti jesenické (východosudetské), geomorfologický celek Zlatohorská vrchovina (podcelek Bělská pahorkatina). Nejvyšším bodem je kopec Na vyhlídce (503 m n. m.).

Území Hradce-Nové Vsi patří do povodí Odry, resp. Kladské Nisy. Katastru Hradce se dotýká říčka Bělá, do které ústí východním směrem tekoucí drobné vodoteče odvodňující území obce.

Území obce pokrývá z 67,5 % zemědělská půda (54 % orná půda, 9,5 % louky a pastviny) a z 23 % les.

 

Zdroj Wikipedie.

Hradec - Nová Ves - Tipy na výlet - Místopisy

Zde naleznete tipy na výlety pro okolí obce Hradec-Nová Ves. Tipy na výlet jsou generovány náhodně z bodů zájmů, které obsahují seznam památek, ale také poklidné výlety s dětmi, rodinné výlety či sportovní a turistické zajímavosti pro náročnější.

Podrobné třízení jednotlivých tipů na výlet můžete provést níže (pod fotogalerií) v sekci "V OKOLÍ OBCE HRADEC-NOVÁ VES SE TAKÉ NACHÁZÍ". Jednotlivé tipy na výlet pro obec Hradec-Nová Ves a její okolí si můžete také zobrazit na podrobné mapě (přiblížením tlačítkem "plus") a výběru zobrazení jednotlivých bodů zájmu - tzn. tipů na výlet.

Zdroj Tipy na výlet

Kontakt

vlastimil_drimal

Vlastimil Dřímal;
Průvodce Nemovitostí 

Mobil: +420 777 613 774
www: VlastimilDrimal.cz

FB: VlastimilDřímal
Email: vlastadrimal@gmail.com

Kontaktní formulář