Prodej domu, Pusté Žibřidovice 160 m2

 

Dům je vhodný k trvalému bydlení, rekreaci i podnikání. 

Popis nemovitosti

Už vás nebaví každodenní městský zhon, stres a smog, hlučná betonová džungle, v které žijete a rádi by jste byli a podnikali zároveň na krásném a tichém městě, v srdci Jeseníků, kde vás ráno budí cvrlikání ptáčků a ranní kávu si vychutnávali na balkoně s krásným výhledem do okolní přírody?

Nabízíme k prodeji rodinného řadového domu v obci Jindřichov místní část Pusté Žibřidovice.

Dům zkolaudovaný v roce 1973. Dispozičně I NP 2+1 80 m² a II NP 3+1 80 m².

Dům se nachází na klidném místě v sousedství lesa. Původní dřevěné okna vyměněny v roce 2012 za plastové. V roce 2014 nová prostorná koupelna s rohovou vanou a samostatným sprchovým koutem. v I NP samostatné wc. Z obývacího pokoje v I NP i II NP je vstup na lodžii.

Dům je celopodsklepený, v suterénu, garáž, sklep, sklad na uhlí a dřevo, technická místnost s kotlem na tuhá paliva a elektrickým bojlerem na ohřev vody. Elektřina 230 V i 400 V. Voda z obecního vodovodu, odpad sveden do septiku.

Vaří se na sporáku z přívodem z PB láhve. Nemovitost je vhodná pro svou polohu k rekreačním účelům, nebo pro trvalé bydlení. Pro relax a posezení slouží venkovní zastřešená pergola u domu.

Dům se nachází na klidném místě v sousedství lesa.

Dům je dobře přístupný z obecní asfaltové komunikace.

 

Cena  za nemovitost 1 580 000,- Kč.

 

Třída G - Mimořádně nehospodárná č. 148/2007 Sb. podle vyhlášky

Fotogalerie

Pusté Žibřidovice - Tipy na výlet - Místopisy

Zde naleznete tipy na výlety pro okolí obce Pusté Žibřidovice. Tipy na výlet jsou generovány náhodně z bodů zájmů, které obsahují seznam památek, ale také poklidné výlety s dětmi, rodinné výlety či sportovní a turistické zajímavosti pro náročnější.

Podrobné třízení jednotlivých tipů na výlet můžete provést níže (pod fotogalerií) v sekci "V OKOLÍ OBCE PUSTÉ ŽIBŘIDOVICE SE TAKÉ NACHÁZÍ". Jednotlivé tipy na výlet pro obec Pusté Žibřidovice a její okolí si můžete také zobrazit na podrobné mapě (přiblížením tlačítkem "plus") a výběru zobrazení jednotlivých bodů zájmu - tzn. tipů na výlet.

Zdroj, Tipy na výlet - Místopisy.

Kontakt

vlastimil_drimal

Vlastimil Dřímal;
Průvodce Nemovitostí 

Mobil: +420 777 613 774
www: VlastimilDrimal.cz

FB: VlastimilDřímal
Email: vlastadrimal@gmail.com

 

Kontaktní formulář