Rodinný dům Bruntál

Rodinný dům 106 m2, pozemek 1 433 m2. Bruntál

 

Prodán za 3.150.000,- Kč

Popis nemovitosti

Prodej samostatně stojícího rodinného domu z prosklenou terasou o podlahové ploše 106 m2, dispozičně 3+kk, stojící na rovinatém pozemku o rozloze 1 433 m2.

Dům má vlastní solární elektrárnu o výkonu 2 kW. K ohřevu teplé vody a topení slouží tepelné čerpadlo.

Dům byl zkolaudován v roce 2008. Dle dohody z prodávajícími může v domě zůstat vybavení dle fotodokumentace. Dům je napojený na obecní vodovod a kanalizaci, elektrický proud 230 v i 400 v domě zaveden.

Plyn v domě není. Lze topit ve funkčních kachlových kamnech, nebo tepelným čerpadlem. Dům má podlahové topení. Dům se nachází v klidné lokalitě města Bruntálu na ulici Lomená.

Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti. Na pozemku zastřešené stání pro dva automobily.

Dům je ihned k nastěhování a užívání bez investic. Vhodný k trvalému bydlení, sídlo firmy nebo jako rekreační dům.

Prodán za 3.150.000,- Kč

 

Třída G - Mimořádně nehospodárná č. 148/2007 Sb. podle vyhlášky

Videoprohlídka

Fotogalerie

Půdorys

Bruntál

Bruntál (německy Freudenthal)[2] je město v Moravskoslezském kraji, v Nízkém Jeseníku, jehož území se rozkládá na obou stranách historické zemské hranice Moravy a Slezska, přičemž zástavba Kunova a původního Bruntálu leží ve Slezsku, zatímco na Moravě leží téměř celé katastrální území Karlovec a jižní okraj k. ú. Bruntál-město. Leží 55 km od Olomouce na Černém potoce. Žije zde přibližně 16 tisíc[1] obyvatel. Historické jádro města je městskou památkovou zónou.

Území města se skládá ze tří nesousedících částí na dvou nesousedících vlastních a jednom jiném katastrálním území. Část Kunov leží na katastru Nové Heřminovy, jehož druhá část patří k obci Nové Heřminovy. Podobné anomálie již zákony do budoucna nepřipouštějí[3] a je pravděpodobné, že se Kunov stane součástí obce Nové Heřmínovy[4].

Zdroj. Wikipedia

Kontakt

vlastimil_drimal

Vlastimil Dřímal;
Průvodce Nemovitostí 

Mobil: +420 777 613 774
www: VlastimilDrimal.cz

FB: Vlastimil Dřímal
Email: vlastadrimal@gmail.com

 

Kontaktní formulář