Prodej pozemku, pro bydlení, 1354 m2.

 

Holčovice - Spálené.

 

Cena 499.000,- Kč.

 

Stačí dovézt mobilní dům, bydlíte a relaxujete. :-)

Popis nemovitosti

Nabízím Vám prodej hezkého rovinatého pozemku o výměře 1 354 m².

Pozemek se nachází v obci Spálené - Holčovice. Pozemek se nachází v krásné a klidné lokalitě v podhůří Jeseníků s možností výstavby rodinného domu k trvalému bydlení nebo k rekreaci.

Přístupný je ze zpevněné obecní komunikace která sousedí s pozemkem.

Elektřina je na pozemku. Přípojka plynu je u pozemku. Voda na pozemku je, nutno vybudovat studnu.

Okolní zástavba je vesnického typu. Jedná se o klidné a slunné místo.

Z pozemku je skvělý výhled do okolní krajiny, nedaleko je les a pastviny. Klidné místo pro život.

 

Cena za nemovitost je včetně právního servisu 499.000,- Kč.

Fotogalerie

Holčovice - Spálené, Wikipedie

Obec Holčovice sousedí na severozápadě s Heřmanovicemi, na severovýchodě a východě s Městem Albrechtice, na jihovýchodě s Hošťálkovy, na jihozápadě s Karlovicemi a na západě s Vrbnem pod Pradědem. Od okresního města Bruntál je vzdálena 19 km a od krajského města Ostrava 67,5 km.

Geomorfologicky patří Holčovice k provincii Česká vysočina, subprovincii Krkonošsko-jesenické (Sudetské), oblasti Jesenické (Východosudetské). Severně od Opavice se jedná o geomorfologický celek Zlatohorská vrchovina, podcelek Hynčická hornatina, jižně od Opavice a západně od Kobylího potoka se jedná o geomorfologický celek Hrubý Jeseník, podcelek Medvědská hornatina, východně od něj pak o geomorfologický celek Nízký Jeseník, podcelek Brantická vrchovina.

Nejhornatější je západní cíp území – Spálené – a nejvyšším bodem je Jedlová (875/874 m n. m.) na hranici s Heřmanovicemi; dalšími vrcholy jsou např. Komora 833 m n. m., Smrčník791/789 m n. m. a Špičák 763/762 m n. m., všechny rovněž na hranicích s Heřmanovicemi, Jelení vrch (874 m n. m.) na hranici s Vrbnem nad Pradědem, dále Rokytník (818/816 m n. m.) a Na Spáleném (794/793 m n. m.), v jiných částech obce pak Moravský kopec (782 m n. m.), Komorský vrch (738 m n. m.), Na Skále (695,9 m n. m.).

Území Holčovic patří do povodí Odry, resp. Opavy. Hlavním tokem obce je v několika záhybech ze západu na východ směřující řeka Opavice. Do ní se vlévá několik menších toků, např. zprava potoky Ptáčník, Tisová a Dolnoholčovický potok, zleva Komorský potok. V Horních Holčovicích pramení Kobylí potok (Kobylka), který protéká Jelením a pokračuje na jih do Karlovic, kde se vlévá do Opavy.

Území obce pokrývá z 31 % zemědělská půda (1,5 % orná půda, 28 % louky a pastviny), z 62,5 % les a z 6,5 % zastavěné a ostatní (např. průmyslové) plochy.

Ve vsi Holčovice se nachází rekreační areál Zlatá Opavice.[2]

 

Zdroj - Wikipedie.

Místopisy Holčovice - Spálené

Spálené je obcí, místní částí nebo osadou spadající pod obec s pověřeným obecním úřadem Holčovice.

Více na: mistopisy.cz

vlastimil_drimal

Vlastimil Dřímal;
Průvodce Nemovitostí 

Mobil: +420 777 613 774
www: VlastimilDrimal.cz

FB: VlastimilDřímal
Email: vlastadrimal@gmail.com

Kontaktní formulář