Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Bezva byt ve Zlatých :)

Prodej bezbariérového bytu 3+1, 78

 

Zlaté Hory na ulici Sokolská

Popis nemovitosti

Prodej bytu 3+1 78

Hledáte útulný byt na investici nebo bydlení?

Jeden byt ve Zlatých Horách na ulici Sokolská bych pro vás měl.

Bezbariérový byt v osobním vlastnictví se nachází v 2 nadzemní patře panelového domu s lodžií a výtahem.

Byt prošel v roce 2020 kompletní rekonstrukcí. V bytě nová kuchyňská linka se spotřebiči, plovoucí podlahy, vestavěné skříně, koupelna s rohovou vanou keramickými obklady a wc.

Dle domluvy s prodávajícími lze v bytě nechat zařízení dle dohody. Topení v bytě je vyřešeno z centrální kotelny s rozvoden do radiátorů. Plyn v bytě není.

V těsné blízkosti bytu veškerá občanská vybavenost, škola, škola, pošta, síť obchodů a služeb, nádraží ČD, autobusová zastávka, zdravotní středisko, lékárna.

Měsíční náklady na provoz bytu jsou 1.500,- Kč zálohy na elektřinu a platby z bytu za služby 3.100,- měsíčně.

Cena za nemovitost včetně právního servisu 1.950.000,- Kč.

Třída C - Úsporná č. 78/2013 Sb. podle vyhlášky.

 

Nemovitost prodána.

Videoprohlídka

3D scan

Zlaté Hory - Wikipedie

Zlaté Hory (1869–1948 Cukmantl,[3] německy Zuckmantel,[4] polsky Złote Góry, slezsky Cukmantel, Złote Gůry, latinsky Cucmantel) jsou slezské město ležící na severovýchodě okresu Jeseník při hranicích s Polskem na Zlatém potoce. Žije zde přibližně 3 600[1] obyvatel. Z města vede lokální železniční trať, která se v Mikulovicích napojuje na trať do Jeseníka. Zlaté Hory tvoří přirozené centrum mikroregionu Zlatohorsko. Jde o významné poutní místo a turisticky atraktivní lokalitu.

Sousedními obcemi sídla jsou Mikulovice, Jeseník, Heřmanovice a Petrovice.

Původní jméno bylo německé Zuckmantel (v nejstarším písemném dokladu ve znění Cucmantel) - "vyrvi plášť". Jeho funkce byla zprvu nejspíš varovná, upozorňovalo na místo častých přepadů v lesích. V 15.-17. století se město nazývalo též Edelstadt podle blízkého hradu Edelstein. Dnešní české jméno dáno po druhé světové válce podle někdejší místní těžby zlata.[5]

Zdroj - Wikipedia.org

 

Kudy z Nudy

Okolí Zlatých Hor ukrývá kouzlo panenské přírody, tajemství středověkých štol i čarodějnických procesů.

Za dobrodružstvím dávných zlatokopů se vydejte do skanzenu zlatorudných mlýnů, projděte se planinami kolem Rejvízu k Velkému mechovému jezírku anebo si vyšlápněte k rozhledně na Biskupské kupě.

Zlaté Hory vznikly jako hornická osada na rýžovištích zlata, táhnoucích se podél potoků od Příčné hory až za polskou hranici. Připomenou vám města z filmů o Divokém západu, protože domy podél Zlatého potoka vytvořily náměstí dlouhé téměř 1 km; na město pak dohlíží barokní kostel Nanebevzetí Panny Marie.

S historií okolního kraje, s kilometry zavalených starých dolů, kde se téměř tisíc let těžilo zlato a s průběhem čarodějnických procesů vás seznámí zlatohorské muzeum.


Zdroj - Kudyznudy.cz

 

 

České hory

Historie města i jeho okolí je od svých mlhavých počátků spjata se zlatem a hornickou činností. Ta přinášela blahobyt i pády v životě jeho obyvatel. Kromě běžných řemesel to v průběhu posledních tří staletí bylo a dosud je textilnictví. Tradiční bylo zpracování dřeva, významná byla papírna, zpracování kamene.


K nejvýznamnějšímu podnikání se ke konci 19. stol. zařadilo lázeňství a služby spojené s turistikou.

Schweinburgovo sanatorium bylo vyhledávaným léčebným ústavem. Léčil se zde i Franz Kafka a Leoš Janáček.

V následujících desetiletích je vystřídali malí pacienti s nemocemi dýchacích cest a alergiemi dýchacího ústrojí.


Historické centrum města je chráněnou městskou památkovou zónou s řadou kvalitních renesančních a barokních domů a církevních staveb. Významnými památkami jsou budova staré pošty, dnes v ní sídlí městské muzeum, farní kostel Nanebevzetí P. Marie, špitální kostel sv. Kříže. Mezi další zajímavé památky mimo centrum města patří - kaple sv. Rocha, zříceniny hradů Edelštejna, Leuchtenštejna a Kobrštejna.


Historii života na zlatohorsku dokumentují sbírky Městského muzea. Návštěvníkům se nabízí poznání dalších zajímavých míst: rozhledny na Biskupské kupě, poutního místa P. Marie Pomocné, Zlatého jezera, národní přírodní rezervace Velké mechové jezírko v obci Rejvíz, Zlatorudných mlýnů na Olešnici a Hornické naučné stezky.
Zdejší kraj je známým turistickým a poutním místem.

 
 
 

Roubenky Zlaté Hory - Horní Údolí

Zlaté Hory (dříve Cukmantl, německy Zuckmantel, polsky Złote Góry, slezsky Cukmantel, Złote Gůry, latinsky Cucmantel) jsou slezské město ležící na severovýchodě okresu Jeseník při hranicích s Polskem na Zlatém potoce. Z města vede lokální železniční trať, která se v Mikulovicích napojuje na trať do Jeseníku. Zlaté Hory tvoří přirozené centrum mikroregionu Zlatohorsko.

K hlavním památkám Zlatých Hor patří Městské muzeum a Radnice. V okolí Zlatých Hor se nacházejí zříceniny středověkých hradů, které od 2. poloviny 13. století chránily hranici opavského vévodství. Jsou to: Edelštejn, Leuchtenštejn a Koberštejn. Ve Zlatých Horách je významná dětská léčebna Edel respiračních onemocnění s krásným areálem a přilehlým parkem s dětským hřištěm a "tělocvičnou pod širým nebem", kde se každoročně konají umělecká sympózia. Je zde také nejčistší vzduch v celé ČR.

Město je rovněž známé těžbou zlata. S tím souvisí skanzen Zlatorudné mlýny, pořádání mistrovství světa v rýžování zlata a každoroční pořádání mistrovství o pohár starosty města. Zlaté Hory jsou také významné poutní místo s kostelem Panny Marie Pomocné a křížovou cestou. Na vrcholu Biskupské Kupy (890 m n.m.) na hranicích s Polskem se nalézá stejnojmenná rozhledna s výhledem na Zlatohorskou vrchovinu a masiv Jeseníků. Směrem k vrcholu Příčné Hory se nalézá sjezdovka s 1350 m dlouhou čtyřsedačkovou lanovkou - v zimě významné zimní centrum Ski Areál Příčná (dříve Bohemaland).

Součástí města Zlaté Hory jsou i osady Dolní Údolí a Horní Údolí a nejvýše posazená osada v Jeseníkách Rejvízse svou specifickou architekturou, Mechovým jezírkem a objevenou Lurdskou jeskyní.

Více info o Zlatých Horách najdete zde: http://zlatehory.cz

Zdroj - https://roubenky-horniudoli.cz/cs/zlate-hory

Region Tourist

Tipy co podniknout Zlaté Hory a okolí

Objevte úžasná a nejkrásnější místa a vypravte se za odpočinkem.
Máme pro vás přehledný seznam aktivit a tipů kam na výlet v obci Zlaté Hory v malebném turistickém regionu Střední Morava a Jeseníky. Zajímá Vás co navštívit v okolí turistického místa Zlaté Hory?
Vytvořili jsme turistického průvodce s tipy na výlety, co dělat a navštívit v okolí obce Zlaté Hory. Ze seznamu výletů, aktivit a památek jsme pro vás vybrali několik málo tipů. Poznejte zajímavá místa v lokalitě Zlaté Hory a prohlédněte si tyto možnosti: Tkalcovské muzeum na Rejvízu, Zřícenina hradu Edelštejn, Rozhledna na Biskupské kupě. Nebo navštivte Olomoucký kraj s mnoha zajímavými místy.
 
 
 

e-chalupy

Tipy na výlet ve Zlatých Horách a okolí.

Na úpatí Biskupské kupy a Příčné hory, asi 2 km od polských hranic leží malebné město Zlaté Hory.

Trvalé bydliště má v obci 3694 obyvatel. Více informací o obci na MÍSTOPISY.cz.

Zde najdete přehledně: výlety Zlaté Hory nebo výlety Jeseníky.

Vyberte si, co Vás v okolí Zlatých Hor v Jeseníkách zajímá.

Zdroj - e-chalupy.cz

 

Atlas Česka

Město Zlaté Hory ležící v severozápadní části Slezska, se až do roku 1948 nazývalo Cukmantl.

Malebné historické městečko patří do okresu Jeseník je situované na severním úbočí Zlatohorské vrchoviny u hranic s Polskem.

Město má velmi bohatou a pohnutou historii, která byla předurčena jak hraniční polohou tak i bohatými nalezišti zlata. Kolonizace Jesenicka je velmi úzce spjata s výskytem zlata.

Zdroj - Atlasceska.cz

 

Místopisy

Základní informace
Kraj: Olomoucký
Okres: Jeseník
Správní obvod: Jeseník
GPS souřadnice: 50.263799N, 17.396018E
Nadmořská výška: 390 m n. m.
První pís. zmínka: rok 1222 (801 let)
Katastrální výměra: 8 593 ha
Počet obyvatel: 3 694
PSČ: 793 76
Adresa URL: www.zlatehory.cz
Facebook: www.facebook.com

Zdroj - Mistopisy.cz

 

Vlastimil Dřímal

V realitách jsem od roku 2012. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům.

Jako realitní makléř s využitím umělé inteligence je pro mě prioritou také bezpečnost a spolehlivost prodeje nemovitostí. S pomocí moderních technologií a pečlivého ověřování potenciálních kupujících, se zaručuji, že každý prodej probíhá bezpečně a s minimálním rizikem.

Díky umělé inteligenci a online nástrojům dokážu provádět důkladné kontroly kupujících, včetně ověřování jejich identity a finanční situace. Tím zajišťuji, že se naše transakce odehrávají s důvěryhodnými a seriózními zájemci. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni.

Svým klientům vytvářím internetové stránky jejich nemovitostí s vlastní adresou.

Ukázky mé práce.: https://vlastimildrimal.cz/#stranky-nemovitosti

Točím video prohlídky, ukázku najdete zde: YouTube.

Nemovitosti lítám dronem. Drony nabízejí možnost ukázat vám svět z ptačí perspektivy a zachytit nádherné záběry z nevídaných úhlů.: Litame.eu

Využívám profesionálního fotografa, vytvářím video prohlídky nemovitostí, 3D půdorysy, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat nemovitost za co nejvyšší cenu k plné spokojenosti.

Pro své klienty jsem přínosem. Nemovitosti dokáži prodávat aukčním způsobem.

Aukční server.:

Prodejzavíc.eu

Příklad mého prvního úspěšného aukčního prodeje z roku 2018 najdete zde.:

Prodej RD Ruda pod Pradědem

Výběd dalších úspěšných aukčních prodejů.:

Prodej apartmánu Malá Morávka

Prodej Lázeňského apartmánu

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý.

Prosím, přečtěte si mé tipy a články.: https://vlastimildrimal.cz/#clanky Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Baví mě reality, je to o výzvách. :)

Pokud budete mít zájem využít mé služby při prodeji vaši nemovitosti.

Stačí vyplnit kontaktní formulář, nebo mi zavolejte, moje telefonní číslo je 777 613 774

Pokud Vás má práce zaujala, zvu Vás na kávu.

vlastimil_drimal-removebg-preview

Vlastimil Dřímal
Průvodce Nemovitostí 

Mobil: +420 777 613 774
www: VlastimilDrimal.cz

FB: VlastimilDřímal
Email: vlastadrimal@gmail.com

rr_2022_okres_1


Vlastimil Dřímal

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF