Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Bezva byt

Pronájem, bytu 2+1, 57 m²

osobní vlastnictví

Lázeňské město Jeseník, ulice Zeyerova 653/5

Popis nemovitosti

Pronájem krásného bytu 2+1, 57 m2 v Lázeňském městě Jeseník

Hledáte pohodlný a vkusný byt v srdci Lázeňského města Jeseník? Nemáte čas čekat a potřebujete nový domov ihned? Máme pro vás skvělou nabídku!

Ve výhradním zastoupení majitelů Vám nabízíme moderní byt 2+1 v osobním vlastnictví s úžasnou plochou 57 m2. Tento světlý byt se nachází na Zeyerově ulici ve 6. patře panelového domu, který prošel nedávnou revitalizací a disponuje výtahem. Výhodou je jeho strategická poloha v samotném srdci Lázeňského města Jeseník.

Energetická náročnost domu je označena třídou B – Velice úsporná. To znamená, že náklady na provoz budou příjemně nízké, a to díky moderním technologiím využitým při jeho stavbě a následné zdařilé revitalizaci domu.

Náklady na pronájem tohoto skvostného bytu činí 7.000,- Kč měsíčně, k tomu pak náklady za služby ve výši 3.880,- Kč měsíčně. Vratná kauce ve výši 20.000,- Kč. Provize realitní kanceláře činí 1 měsíční nájem, tedy 7.000,- Kč.

Tento byt nabízí pohodlí díky dálkovému topení s rozvodem do radiátorů včetně ohřevu teplé vody. Odpady jsou spravovány prostřednictvím obecní kanalizace. K pronájmu navíc patří i praktická sklepní kóje pro vaše osobní věci.

Byt se pronajímá nezařízený tak jak je uvedeno na fotografiích.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost! Prohlídka kdykoliv po předchozí domluvě. Kontaktujte nás hned teď a pojďte se podívat na váš nový domov!

Energetická náročnost budovy:Třída B - Velmi úsporná č. 78/2013 Sb. podle vyhlášky.

PRONAJATÝ.

 

 

 

 

 

Videoprohlídka

Město Jeseník

Vítáme Vás na stránkách města Jeseník. Město Jeseník, které leží v samém srdci hor, v krajině plné přírodního bohatství, zeleně a ticha, v krajině pramenů léčivé vody a čistého vzduchu.

Jeseník proslul svými lázněmi, pojmenovanými podle slavného rodáka a zakladatele moderní vodoléčby Vincenze Priessnitze.

Zdroj - Jeseník.cz

 

Wikipedia.org

Jeseník (do roku 1947 Frývaldov,[4] německy Freiwaldau[5]) je město v okrese Jeseník v Olomouckém kraji, 71 km severně od Olomouce na soutoku Bělé a Staříče. Žije zde přibližně 11 tisíc[1] obyvatel a katastrální výměra je asi 38 km². Je největším městem v české části historického území Niského knížectví.

Od svého počátku se Jeseník nazýval Freiwalde (v nejstarším dokladu z 1267 Vriwald), což je založeno na německém spojení im freien Walde („ve svobodném lese“). V 17. století jméno získalo příponu -au pocházející z hau („mýtina“), kterou měla jiná místní jména na Jesenicku. V češtině se od 19. století používalo jméno Frejvaldov, v 1. polovině 20. století Frývaldov, po druhé světové válce bylo jméno změněno na dnešní podle polohy u jesenického pohoří.[7] Polské jméno je Jesionik, dříve se v polštině používala jména FrywałdFrajwaldFrywałdów.[8]

Zdroj - Wikipedia.org

 

Kudy z nudy

Město sevřené mezi horami se jmenuje Jeseník teprve od roku 1947. Předtím byl znám jako Vriwald, Frei vom Walde či Freiwaldau, česky Frývaldov. V jeho historii cinká zlato a stříbro, zaznívá křik čarodějnic týraných při inkvizičních procesech, ale je také známý léčivou sílou pramenů a vzduchu.

Zdroj - Kudy z Nudy.

 

Náš Jeseník

Pojďme se společně podívat, co se povedlo a co se chystá!

Pojďme se společně podívat na projekty, které jsme v poslední době zrealizovali, které se aktuálně realizují a které připravujeme. Projděte si také strategický plán města s vizí do roku 2024 či se podívejte na zajímavá statistická data o Jeseníku.

Zdroj - Náš Jeseník.

 

Mapy.cz

Jeseník je město v okrese Jeseník v Olomouckém kraji, 71 km severně od Olomouce na soutoku Bělé a Staříče. Žije zde 10665 obyvatel a katastrální výměra je asi 38 km². Je největším městem v české části historického území Niského knížectví. Wikipedia
První písemná zmínka: 1267
Rozloha: 38,2 km²
Nadmořská výška: 432 m
Leží na: Bělá
Představitel: Zdeňka Blišťanová
Historický region: České Slezsko
Poštovní směrovací číslo: 790 01

Zdroj - Mapy.cz

 

Facebook

https://www.facebook.com/mestojesenik/?locale=cs_CZ

OK-tourism.cz

Olomoucký kraj - dvě tváře, co vás dostanou!

Zakuste rozmanitost Olomouckého kraje návštěvou dvou turistických regionů.

Jeseníků s mimořádnými klimatickými podmínkami a širokou škálou sportovního vyžití a Střední Moravu bohatou na památky a kulturní tradice.

Zdroj - ok-tourism.cz

MKZ Jeseník

Kultura v Jeseníku - Městská kulturní zařízení Jeseník | www ... 

Podívejte se na kulturní nabídku města Jeseník - divadla, koncerty, festivaly, výstavy, přednášky, trhy, sportovní a taneční akce - online rezervace a ...
 
 

Priessnitzovy léčebné lázně a.s.

Živá pramenitá voda.

Síla zdejších horských pramenů spočívá v jejích molekulární struktuře, která z ní vytváří doslova „živou vodu". Molekuly vody se obecne shlukují do tzv. klastru a tyto klastry jí dávají, zjednodušeně řečeno, jakousi schopnost „paměti". Příznivé vlivy okolí vodu oživují (její molekuly tvoří složitejší klastry, nepříznivé ji „umrtvují" (klastry se rozpadají).

Podle výzkumu Iichtenštejnské laboratoře Hado Life Europe prameny v okolí lázní vykazují vysokou „živost". Tím „nejživějším" je poměrně málo známý a odlehlý Finský pramen. Naopak Priessnitzův, Bezručův, Večerní a Jitřní pramen jsou charakteristické svou slabou, zdraví prospěšnou, radioaktivitou.

Zdroj - Priessnitz.cz

 

YouTube - Jeseník

https://www.youtube.com/channel/UCOtEmUdHAnV6-LRBFRp2NtA/videos

České hory

Město Jeseník leží na soutoku říčky Staříč a říčky Bělá v severním výběžku Slezska. Krajinu města dotváří horský masiv Hrubého Jeseníku s vrcholem Praděd, Rychlebské pohoří a Zlatohorská vrchovina.

Jeseník proslul svými lázněmi, pojmenovanými podle slavného rodáka a zakladatele moderní vodoléčby Vincenze Priessnitze. Město má téměř 800 let dlouhou, bohatou a zajímavou historii. Nejstarší památkou města je gotická Vodní tvrz, v níž sídlí Vlastivědné muzeum Jesenicka. K dalším zajímavým stavbám patří ve středu náměstí situována volně stojící jednopatrová budova radnice.

V malebné přírodě na svazích Studničního vrchu asi dva kilometry od města Jeseník leží světoznámé Priessnitzovy Lázně, které tvoří lázeňské domy, lázeňský park a promenáda s léčivými prameny. Na území lázeňského města se nachází jedinečné seskupení pramenů a pomníčků. Ze země zde vyvěrá 60 registrovaných a pojmenovaných pramenů se studenou pramenitou vodou. Pomníčky u jednotlivých pramenů začali vznikat z důvodů téměř posvátné úcty ke křišťálově čisté vodě, která dokázala léčit nejen lidi, ale také zvířata.

Město Jeseník, leží v samém srdci hor, v krajině plné přírodního bohatství, zeleně, ticha, čistého vzduchu a díky tomu je vyhledávaným turistickým cílem. Město a okolí je protkáno značenými turistickými a cyklistickými stezkami. Je výchozí branou do Rychlebských hor a Hrubého Jeseníku. Mezi oblíbená výletní místa v okolí Jeseníku patří Křížový vrch, rozhledna na Zlatém Chlumu či rašeliniště Rejvíz s téměř magickou atmosférou. Výborné podmínky jsou zde i pro zimní sporty. Přímo ve městě se nachází lyžařský areál Na Smrťáku. Dále je možné využít vlek na Křížovém vrchu nebo u Vojenské lázeňské léčeby. V Jeseníku máte možnosti využít i fitness centra, minigolf, bowling, tenisové kurty, squash centrum a další.

 
Zdroj - České hory
 

SOkA Jeseník

Státní okresní archiv Jeseník si vydobyl jako paměťová instituce nazastupitelné místo v kulturně historickém povědomí obyvatel okresu a města Jeseník. Archiv sídlí v areálu na Tovární ulici. Objekt je tvořen jednopatrovou centrální budovou, v níž se nacházejí kanceláře, badatelna, centrální depot, pořádací místnost s příjmem a dvěma navazujícími přízemními křídly. V prvním jsou tři depozitáře, v druhém, které uzavírá prostor dvora, jsou dvě garáže a další velký depot. V prvním patře centrální budovy má archiv k dispozici výstavní a konferenční místnost.

Státní okresní archiv v Jeseníku nabízí badatelům 1384,9 bm materiálu regionálního charakteru, např. fondy okresních úřadů, okresního národního výboru, fondy obcí a na ně navazující fondy místních národních výborů. Jedním ze stěžejních fondů je Rodinný archiv Priessnitz – Ripper poskytující velké množství informací k osobnosti „vodního doktora“ Vincenze Priessnitze, k lázním na Gräfenberku a k historii vodoléčby vůbec.

Pro badatele regionální historie jsou cenným zdrojem i osobní fondy archivářů a vlastivědných badatelů. O tíživém období Jesenicka v letech 1938-1948 vypovídají fondy nacistických politických stran a organizací, fondy okresní výbor KSČ Jeseník a akční výbor Národní fronty. Na okraji zájmu nezůstávají ani fondy škol, cechů, spolků a peněžních ústavů. Badatelům byly zpřístupněny i fondy děkanských a farních úřadů uložené v archivu na základě depozitní smlouvy s římskokatolickou církví. Badatelům můžeme předložit i zajímavé materiály z několika našich sbírek. (viz BADATELNA)
Ve spolupráci s Vlastivědným muzeem Jesenicka vydává archiv vlastivědný sborník Jesenicko (od r. 2000) a pořádá semináře při svatováclavských setkáních. Významnou měrou se podílí na publikační a výstavní činnosti regionu. (viz PUBLIKACE)

Zdroj - SOkA Jeseník

Vlastimil Dřímal

V realitách jsem od roku 2012. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům.

Jako realitní makléř s využitím umělé inteligence je pro mě prioritou také bezpečnost a spolehlivost prodeje nemovitostí. S pomocí moderních technologií a pečlivého ověřování potenciálních kupujících, se zaručuji, že každý prodej probíhá bezpečně a s minimálním rizikem.

Díky umělé inteligenci a online nástrojům dokážu provádět důkladné kontroly kupujících, včetně ověřování jejich identity a finanční situace. Tím zajišťuji, že se naše transakce odehrávají s důvěryhodnými a seriózními zájemci. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni.

Svým klientům vytvářím internetové stránky jejich nemovitostí s vlastní adresou.

Ukázky mé práce.: https://vlastimildrimal.cz/#stranky-nemovitosti

Točím video prohlídky, ukázku najdete zde: YouTube.

Nemovitosti lítám dronem. Drony nabízejí možnost ukázat vám svět z ptačí perspektivy a zachytit nádherné záběry z nevídaných úhlů.: Litame.eu

Využívám profesionálního fotografa, vytvářím video prohlídky nemovitostí, 3D půdorysy, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat nemovitost za co nejvyšší cenu k plné spokojenosti.

Pro své klienty jsem přínosem. Nemovitosti dokáži prodávat aukčním způsobem.

Aukční server.:

Prodejzavíc.eu

Příklad mého prvního úspěšného aukčního prodeje z roku 2018 najdete zde.:

Prodej RD Ruda pod Pradědem

Výběd dalších úspěšných aukčních prodejů.:

Prodej apartmánu Malá Morávka

Prodej Lázeňského apartmánu

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý.

Prosím, přečtěte si mé tipy a články.: https://vlastimildrimal.cz/#clanky Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Baví mě reality, je to o výzvách. :)

Pokud budete mít zájem využít mé služby při prodeji vaši nemovitosti.

Stačí vyplnit kontaktní formulář, nebo mi zavolejte, moje telefonní číslo je 777 613 774

Pokud Vás má práce zaujala, zvu Vás na kávu.

vlastimil_drimal-removebg-preview

Vlastimil Dřímal
Průvodce Nemovitostí 

Mobil: +420 777 613 774
www: VlastimilDrimal.cz

FB: VlastimilDřímal
Email: vlastadrimal@gmail.com

rr_2022_okres


Vlastimil Dřímal

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF