Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt Adolfovice

prodej bytu 3+1 obytná plocha 75 m²

 

byt se rozkládá v INP a IINP bytového domu

Popis nemovitosti

Hledáte byt v Jeseníkách?

Byt který si předěláte podle svých potřeb?

Byt prostorově veliký a atypický?

Jeden v sousedství Lázeňského Města Jeseník pro vás mám. :)

Nabízím vám ke koupi atypicky byt v sousedství Lázeňského města Jeseník v obci Adolfovice v bytovém domě o 3 bytových jednotkách.

Předmětný byt se rozkládá v INP a v IINP, užitná plocha 75 m2 a dispozičně 3+1, s tím že v INP (zvýšené přízemí) se nachází pokoj který v současnosti majitelé využívají k uložení věcí. Tento pokoj by po přebudování mohl sloužit jako kotelna a k uskladnění věcí nových majitelů. V IINP se nachází byt 2+1. Na zahradě za domem je zděná kůlna rozdělena na tři části k třem bytům v domě.

Nad bytem prostorná půda kde se dá vybudovat podkrovní byt.

V suterénu je veliký sklep. Prodává se i podíl 1/3 na pozemcích za domem. Před domem vyhrazené parkovací místo k bytu. Celý dům včetně pozemků je oplocen. V domě elektřina 230V i 400V, plyn je do domu zaveden, voda z obecního vodovodu a odpady svedeny do obecní kanalizace. Nápad jak by tento byt po rekonstrukci mohl vypadat přikládám na vizualizaci a půdorysech.

Chcete li o této zajímavé nabídce vědět víc? Kontaktujte mne a o všem se můžeme pobavit a nemovitost navštívit a

vše probrat při prohlídce.

Nabízená cena za tuto nemovitost, včetně právního servisu, je 1.999.000,- Kč. K jednání.

Třída G - Mimořádně nehospodárná č. 148/2007 Sb. podle vyhlášky.

Videoprohlídka

Wikipedia.org

Adolfovice jsou poprvé zmiňovány roku 1284 jako součást majetku vratislavských biskupů patřícího k obvodu hradu Otmuchov.[5] Vznikly jako lánová ves[6] vrcholně středověkou kolonizací a jejich jméno (1284 Adolcovici, 1305 Adolphi villa, 1417 Adilphsdorf) pochází pravděpodobně ze jména lokátora. Patrně na počátku 14. století získali vesnici příslušníci loupeživého rodu Haugwitzů, kteří v místě vybudovali tvrz. Název tvrz, která zanikla patrně ve 2. čtvrtině 15. století se nedochoval, novodobé názvy jsou Schlossberg (1806, Kneifel) a Adelsburg (1894, A. Peter). Písemně jsou Adolfovice v majetku rodu doloženy k roku 1370, kdy je rytíř Albrecht Haugwitz prodal svému bratru Merhotovi; v držení nejmenovaných biskupských leníků se připomínají i roku 1420. V Adolfovicích se již roku 1305 připomíná zákupní fojtství a farní kostel, který pravděpodobně v 15. století zanikl. V roce 1666 po něm ještě byly patrny zbytky a malá věžička, ve které byl zvon, který daroval farář Michel Oppitz z Freiwaldau (1647-52).

Pokračování - Wikipedia.org

 

Mapy.cz

Adolfovice jsou vesnice, část obce Bělá pod Pradědem v okrese Jeseník. Ve starých kronikách se dříve též užíval latinský název Adolcovici. Rozkládají se v údolí řeky Bělé, na severu navazují na Bukovice u Jeseníka a na jihu na Domašov. Wikipedia
Počet obyvatel: 715
Počet domů: 237
První písemná zmínka: 1284
Rozloha: 35 km²
Část (čeho): Bělá pod Pradědem
Poštovní směrovací číslo:

787 01, 790 85

Zdroj - Mapy.cz

 

Tipy na výlet v Adolfovicích a okolí.

Jeseník, do roku 1947 Frývaldov, je slezské lázeňské město ležící v samém srdci jesenických hor nedaleko hranic s Polskem. K Jeseníku náleží obce Bukovice a Dětřichov.

Trvalé bydliště má v obci 10695 obyvatel. Více informací o obci na MÍSTOPISY.cz. Také zde najdete přehledně atrakce a tipy na výlety Adolfovice - Jeseníky.


Vyberte si, co Vás v okolí Adolfovic zajímá: https://www.e-chalupy.cz/adolfovice/tipy-na-vylet

 

Místopisy.cz

https://www.mistopisy.cz/pruvodce/obec/10701/adolfovice/

Soupis památek.

https://www.soupispamatek.com/okres_jesenik/foto/adolfovice/adolfovice.htm

Bělá v pohybu.

https://www.belavpohybu.cz/

Akademie věd.

https://biblio.hiu.cas.cz/records/2f09feb9-cf08-45de-8003-b3b338c2a073

Historické fotografie.

http://www.fotohistorie.cz/Olomoucky/Jesenik/Adolfovice/Default.aspx

Adolfovice – fotografie / hrady-zriceniny.cz

https://www.hrady-zriceniny.cz/f_adolfovice.htm

Kulturní akce | Adolfovice

https://jesenik.cz/cz/kultura/

Výlety Adolfovice.

https://www.tourismato.cz/vylety/adolfovice

Adolfovice.

Adolfovice jsou poprvé zmiňovány roku 1284 jako součást majetku vratislavských biskupů patřícího k obvodu hradu Otmuchov.[4] Vznikly jako lánová ves[5] vrcholně středověkou kolonizací a jejich jméno (1284 Adolcovici, 1305 Adolphi villa, 1417 Adilphsdorf) pochází pravděpodobně ze jména lokátora. Patrně na počátku 14. století získali vesnici příslušníci loupeživého rodu Haugwitzů, kteří v místě vybudovali tvrz. Název tvrz, která zanikla patrně ve 2. čtvrtině 15. století se nedochoval, novodobé názvy jsou Schlossberg (1806, Kneifel) a Adelsburg (1894, A. Peter). Písemně jsou Adolfovice v majetku rodu doloženy k roku 1370, kdy je rytíř Albrecht Haugwitz prodal svému bratru Merhotovi; v držení nejmenovaných biskupských leníků se připomínají i roku 1420. V Adolfovicích se již roku 1305 připomíná zákupní fojtství a farní kostel, který pravděpodobně v 15. století zanikl. V roce 1666 po něm ještě byly patrny zbytky a malá věžička, ve které byl zvon, který daroval farář Michel Oppitz z Freiwaldau (1647-52).

Zdroj - CzWiki.cz

 

ADOLFOVICE

Název obce, německy Adelsdorf, byl dán této lokalitě pravděpodobně podle osobního jména zakladatele. V roce 1964 byly Adolfovice spojeny se sousedním Domašovem v jednu obec s názvem Bělá pod Pradědem.

Pečeť Adolfovic je doložena z první poloviny 18.století a je na ní zobrazena bohyně Spravedlnosti. Vlastní obec má protáhlý tvar v severojižním směru a leží v nadmořské výšce 474 m při říčce Bělé jižně od Jeseníku a Bukovic, kolem silnice, která směřuje z Jeseníku k Červenohorskému sedlu a dále na jih.

Zdroj - Za kopcem.

 

Geologie, radon a geologická mapa Adolfovice

http://www.geologicke-mapy.cz/regiony/ku-601756/

Vlastimil Dřímal

V realitách jsem od roku 2012. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům.

Jako realitní makléř s využitím umělé inteligence je pro mě prioritou také bezpečnost a spolehlivost prodeje nemovitostí. S pomocí moderních technologií a pečlivého ověřování potenciálních kupujících, se zaručuji, že každý prodej probíhá bezpečně a s minimálním rizikem.

Díky umělé inteligenci a online nástrojům dokážu provádět důkladné kontroly kupujících, včetně ověřování jejich identity a finanční situace. Tím zajišťuji, že se naše transakce odehrávají s důvěryhodnými a seriózními zájemci. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni.

Svým klientům vytvářím internetové stránky jejich nemovitostí s vlastní adresou.

Ukázky mé práce.: https://vlastimildrimal.cz/#stranky-nemovitosti

Točím video prohlídky, ukázku najdete zde: YouTube.

Nemovitosti lítám dronem. Drony nabízejí možnost ukázat vám svět z ptačí perspektivy a zachytit nádherné záběry z nevídaných úhlů.: Litame.eu

Využívám profesionálního fotografa, vytvářím video prohlídky nemovitostí, 3D půdorysy, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat nemovitost za co nejvyšší cenu k plné spokojenosti.

Pro své klienty jsem přínosem. Nemovitosti dokáži prodávat aukčním způsobem.

Aukční server.:

Prodejzavíc.eu

Příklad mého prvního úspěšného aukčního prodeje z roku 2018 najdete zde.:

Prodej RD Ruda pod Pradědem

Výběd dalších úspěšných aukčních prodejů.:

Prodej apartmánu Malá Morávka

Prodej Lázeňského apartmánu

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý.

Prosím, přečtěte si mé tipy a články.: https://vlastimildrimal.cz/#clanky Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Baví mě reality, je to o výzvách. :)

Pokud budete mít zájem využít mé služby při prodeji vaši nemovitosti.

Stačí vyplnit kontaktní formulář, nebo mi zavolejte, moje telefonní číslo je 777 613 774

Pokud Vás má práce zaujala, zvu Vás na kávu.

vlastimil_drimal-removebg-preview

Vlastimil Dřímal
Průvodce Nemovitostí 

Mobil: +420 777 613 774
www: VlastimilDrimal.cz

FB: VlastimilDřímal
Email: vlastadrimal@gmail.com

rr_2022_okres


Vlastimil Dřímal

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF