Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 3 + 1 Písečná u Jeseníku.

 

Cena k jednání 1.300.000,- Kč.

Popis nemovitosti

 

Hledáte hezký byt v sousedství Lázeňského města Jeseník?

Hledáte byt který by jste si předělali podle svého?

Hledáte dobrou a bezpečnou investici?

Již nehledejte, právě jste našli.

Ve výhradním zastoupení majitelů nabízíme Vám ke koupi bytovou jednotku 3+1 v osobním vlastnictví o velikosti 65 . Pokoje jsou neprůchozí. Byt se nachází v městě Písečná u Jeseníku. Nachází se v domě v 3 NP.

Náklady na provoz bytu jsou 4.300,- Kč, měsíčně. Topení ve vlastním kotli na tuhé paliva. Teplá voda s elektrického bojleru. Odpady svedeny do obecní kanalizace. K bytu náleží dvě sklepní kóje. Hledáte li byt s nízkými náklady, který si můžete dotvořit podle svých představ dal již nehledejte, právě jste jej našli.

1. února 2022 nabídka zveřejněna za cenu 1.300.000,- Kč.


1. května 2022 nemovitost prodána.


Cena 1.590.000,- Kč včetně právního servisu.


Zisk pro majitele nad původní očekávání 290.000,- Kč.

 

Chcete i vy dobře, bezpečně a rychle prodat svou nemovitost?

 

Pokud ano kontaktujte mne. :)

 

Třída G - Mimořádně nehospodárná č. 148/2007 Sb. podle vyhlášky.

Videoprohlídka

3D scan

Písečná - Wikipedia.

 Obec Písečná sousedí na severu s obcí Supíkovice, na jihozápadě s obcí Česká Ves, na jihu a východě s obcí Mikulovice a na severovýchodě s obcí Hradec-Nová Ves. Od okresního města Jeseník je vzdálena 7 km a od krajského města Olomouc 75,5 km.

Geomorfologicky patří Písečná k provincii Česká vysočina, subprovincii krkonošsko-jesenické (sudetské), oblasti jesenické (východosudetské) na rozhraní geomorfologického celku Rychlebské hory (podcelek Sokolský hřbet) a geomorfologického celku Zlatohorská vrchovina (podcelky Bělská pahorkatina a Rejvízská hornatina). Na jihu dosahuje katastr obce největší výšky (720 m n. m.) na svahu Sporného vrchu, na severu (630 m n. m.) na svahu Křemenáče, oba vrcholy jsou však v jiných obcích.

Území Písečné patří do povodí Odry, resp. Kladské Nisy. Písečnou protéká říčka Bělá, která přitéká z jihu a lomí se směrem na východ. Do ní vtékají i jiné drobné toky na území obce: ze západu do ní ústí Žlebník a z jihu ve Studeném Zejfu potok Chebzí, protékající stejnojmennou osadou. V Písečné je několik nádrží v zaplavených dolech, zejména nádrž Florián.

Území obce pokrývá z 56,5 % zemědělská půda (18 % orná půda, 35 % louky a pastviny) a z více než 27 % les.

Zdroj - Wikipedia.org

Rezidence U jezera - Písečná.

Hotel se nachází přímo na břehu malebného jezera "Pískovna" v obci Písečná vzdálené asi 8km od města Jeseník směrem k polské hranici.

Hotel je nově vystavěn ve velmi vkusném a vytříbeném stylu inspirovaném srubovými a dřevěný stavbami.

K vaší spokojenosti nabízíme též služby naší celoročně otevřené restaurace, kde se zaměřujeme na speciality z ryb, zvěřiny a další.

Hosté jistě ocení výbornou kuchyni a stylové posezení i u našeho krbu.

V našem hotelu vám nabízíme 6 dvoulůžkových pokojů s možností 2 přistýlek celkem pro 24 osob. Na jezeře je možno se koupat a rybařit, pro ubytované povolenka zdarma.

Zdroj - Jeseniky.net

Mistopisy.cz

Zde naleznete tipy na výlety pro okolí obce PísečnáTipy na výlet jsou generovány náhodně z bodů zájmů, které obsahují seznam památek, ale také poklidné výlety s dětmirodinné výlety či sportovní a turistické zajímavosti pro náročnější.

Podrobné třízení jednotlivých tipů na výlet můžete provést níže (pod fotogalerií) v sekci "V OKOLÍ OBCE PÍSEČNÁ SE TAKÉ NACHÁZÍ". Jednotlivé tipy na výlet pro obec Písečná a její okolí si můžete také zobrazit na podrobné mapě (přiblížením tlačítkem "plus") a výběru zobrazení jednotlivých bodů zájmu - tzn. tipů na výlet.

Zobrazit obec Písečná na mapě. Kliknutím na logo (štít) bodu zájmu se zobrazí popisek.

Zdroj - Místopisy.cz

Vlastimil Dřímal

V realitách jsem od roku 2012. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům.

Jako realitní makléř s využitím umělé inteligence je pro mě prioritou také bezpečnost a spolehlivost prodeje nemovitostí. S pomocí moderních technologií a pečlivého ověřování potenciálních kupujících, se zaručuji, že každý prodej probíhá bezpečně a s minimálním rizikem.

Díky umělé inteligenci a online nástrojům dokážu provádět důkladné kontroly kupujících, včetně ověřování jejich identity a finanční situace. Tím zajišťuji, že se naše transakce odehrávají s důvěryhodnými a seriózními zájemci. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni.

Svým klientům vytvářím internetové stránky jejich nemovitostí s vlastní adresou.

Ukázky mé práce.: https://vlastimildrimal.cz/#stranky-nemovitosti

Točím video prohlídky, ukázku najdete zde: YouTube.

Nemovitosti lítám dronem. Drony nabízejí možnost ukázat vám svět z ptačí perspektivy a zachytit nádherné záběry z nevídaných úhlů.: Litame.eu

Využívám profesionálního fotografa, vytvářím video prohlídky nemovitostí, 3D půdorysy, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat nemovitost za co nejvyšší cenu k plné spokojenosti.

Pro své klienty jsem přínosem. Nemovitosti dokáži prodávat aukčním způsobem.

Aukční server.:

Prodejzavíc.eu

Příklad mého prvního úspěšného aukčního prodeje z roku 2018 najdete zde.:

Prodej RD Ruda pod Pradědem

Výběd dalších úspěšných aukčních prodejů.:

Prodej apartmánu Malá Morávka

Prodej Lázeňského apartmánu

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý.

Prosím, přečtěte si mé tipy a články.: https://vlastimildrimal.cz/#clanky Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Baví mě reality, je to o výzvách. :)

Pokud budete mít zájem využít mé služby při prodeji vaši nemovitosti.

Stačí vyplnit kontaktní formulář, nebo mi zavolejte, moje telefonní číslo je 777 613 774

Pokud Vás má práce zaujala, zvu Vás na kávu.

vlastimil_drimal-removebg-preview

Vlastimil Dřímal
Průvodce Nemovitostí 

Mobil: +420 777 613 774
www: VlastimilDrimal.cz

FB: VlastimilDřímal
Email: vlastadrimal@gmail.com

rr_2022_okres_1


Vlastimil Dřímal

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF