Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt na ulici Příčná v Hanušovicích

Pronájem bytu 1+kk 36

Popis nemovitosti

Hledáte útulný byt k pronájmu do kterého se lze ihned nastěhovat?

Jeden byt o velikosti 1+kk 36 v Hanušovicích na ulici Příčná bych pro vás měl.

Byt v osobním vlastnictví se nachází ve zvýšeném přízemí panelového domu, je tak vhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. V bytě nová kuchyňská linka, koupelna se sprchovým koutem a keramickými obklady, wc je v samostatné místnosti.

Topení v bytě ze samostatné kotelny i s ohřevem teplé vody. Plyn v bytě není.

V těsné blízkosti bytu veškerá občanská vybavenost, škola, škola, pošta, síť obchodů a služeb, nádraží ČD, autobusová zastávka, zdravotní středisko, lékárna.

Pro milovníky piva v docházkové vzdálenosti značková prodejna pivovaru Hanušovice a pivovarská restaurace s výtečnou kuchyní.

Měsíční nájemné 8.000,- Kč.

Provize RK 1 měsíční nájemné ve výši 8.000,- Kč.

Měsíční náklady na provoz bytu jsou 3.300,- Kč.

Vratná kauce 8.000,- Kč.

Třída G - Mimořádně nehospodárná č. 148/2007 Sb. podle vyhlášky.

Videoprohlídka

3D scan

Hanušovice Wikipedia.org

Hanušovice (německy Hannsdorf[4]) jsou město ležící asi 17 km severně od Šumperka, na soutoku řeky Moravy a říčky Branné. Nachází se zde významná železniční křižovatka a pivovar Holba. Žije zde přibližně 3 000[1] obyvatel.

V katastru obce jsou evidovány tyto kulturní památky:[5]

Památky nechráněné zákonem:

Další stavby:

Zdroj - Wikipedia.org

 

Kudy z Nudy

Při výletech do Jeseníků jen těžko minete Hanušovice, horské město v hlubokých údolích, kde se setkávají silnice od Králíků, od Šumperka, Starého Města a Jeseníku. Proslavil je především pivovar Holba, kde se od roku 1874 vyrábí tradiční pivo podle původních receptur.
Zdá se vám, že kromě pivovaru Holba s pivovarským muzeem a příjemnou výletní restaurací Hanušovice žádnou turistickou zajímavost nenabízejí? Zdání klame, před stavbou železnice totiž vesnice ležela v kopcích nad soutokem Moravy a Branné. Dnes jde o malebnou lokalitu v údolí obklopeném lesy, pastvinami a loukami. Právě tady, v poněkud zapomenutém a odlehlém místě s působivým výhledem do údolí a jedinečnou atmosférou objevíte kostel sv. Mikuláše, faru a bývalou rychtu, která slouží jako hostinec.

Zdroj - Kudy z Nudy.

 

Místopisy.cz

Hanušovice.

Základní informace
Kraj: Olomoucký
Okres: Šumperk
Správní obvod: Šumperk
GPS souřadnice: 50.080486N, 16.936410E
Nadmořská výška: 400 m n. m.
První pís. zmínka: rok 1325 (697 let)
Katastrální výměra: 3 681 ha
Počet obyvatel: 3 012
PSČ: 788 33
Adresa URL: www.hanusovice.info

Zdroj - Místopisy.cz

 

na výlet.cz

Kam na výlet v Hanušovicích a okolí.:

https://www.navylet.cz/cs/atrakce/hanusovice

Region Tourist

Tipy na výlety Hanušovice a okolí

Projděte si přehledný seznam tipů a inspirací v kategorii tipy na výlety. Navštivte obec Hanušovice a zjistěte jaké možnosti vyžití se vám naskytnou na téma tipy na výlety. Ať se vydáte s rodinou nebo přáteli, užijete si krásný den. Zjistíte, že v lokalitě Hanušovice (Olomoucký kraj) nejsou jen turistické cíle v kategorii tipy na výlety, ale čeká vás zde mnohem zajímavých míst co navštívit. Prozkoumejte co dělat v kategorii tipy na výlety v obci Hanušovice. Náhodně jsme pro vás našli: Pivovarské muzeum Hanušovice.
 
 

Informuj.cz

Město Hanušovice - kulturavýletyakcepamátky, ubytování a gastro.

Otevřený kulturní prostor.

Hanušovice - Kam za kulturou? Kam na výlet? Kam za památkami? Kam s dětmi? Víme a poradíme!

Máme pro vás průvodce a tipy na to, co podniknout, kde se dobře najíst nebo kam se v okolí města Hanušovice rozhodně podívat.

Zdroj - Informuj.cz

Turistika

Město Hanušovice se rozkládá v údolí řeky Moravy, na úpatí Hanušovské vrchoviny a severním směrem od města Šumperk. Součástí města jsou okolní malé obce a osady a to Hynčice nad Moravou, Potůčník, Vysoké Žibřidovice a Žleb a společně mají 3500 obyvatel. Díky své poloze v srdci Hrubého Jeseníku je město i připojené osady vyhledávaným místem pro rekreaci.

V městě a v okolních lesích najdeme celou řadu penzionů a rekreačních objektů. Ve městě je nevelká železniční křižovatka na trase Zábřeh na Moravě ? Hanušovice a odtud dále můžeme vlakem pokračovat do Jeseníku, Starého Města či přes Králíky do České Třebové. Od okrajových částí města se zvedají zalesněné stráně kopců, z nichž nejvyšší je západním směrem Raškovská Bouda ( 801 m.n.m.).

Město je známé díky zdejšímu pivovaru Holba. Nedaleko severního okraje Hanušovic je kamenolom. Jižním směrem od města na ostrohu na pravém břehu řeky Moravy najdeme zříceninu Nového Hradu, ze kterého se dochovaly pozůstatky čtyř vstupních bran, čtyři bašty, jež byly součástí opevnění a příkopy a část obranných valů.

U severovýchodního okraje města je na východní stráni bezejmenného kopce ( 513 m.n.m.) vybudovaná sjezdovka s vlekem. Hanušovice jsou výchozím místem několika značených turistických tras do oblasti Hrubého Jeseníku. Ve městě se křižují dvě dálkové cyklostezky a to Jesenicko ? Orlická magistrála a Moravská stezka.

Zdroj - Turistika.cz

Slezský Semmering – horská železnice, která vás okouzlí.

Vydejte se vlakem z Hanušovic přes Ramzovské sedlo do Jeseníku po železniční trati č. 292, při jejíž stavbě si museli dělníci poradit s náročným horským terénem.

Z Hanušovic vlak projíždí údolím řeky Branná vstříc kopcům a lesnatou krajinou dojedeme asi po dvaceti minutách do stejnojmenné stanice. Cestou zdoláme nejvyšší stoupání na trati – téměř 31 promile. Dominantou obce Branná je částečně zrekonstruovaný a ve středověku těžko dobyvatelný hrad Kolštejn. Za Brannou začíná nejkrásnější úsek tratě.

Do následující stanice Ostružná je to něco přes pět kilometrů a vlak musí zvládnout další náročné stoupání. Z horské obce, která patří k oblíbeným rekreačním střediskům, pokračuje vlak vzhůru několika táhlými oblouky do Ramzové.

Nádraží v Ramzové leží ve výšce 760 m n. m. Nedaleko nádraží se nachází dolní stanice sedačkové lanovky, kterou se můžete nechat vyvézt na Šerák (1 351 m n. m.).

Za Ramzovou vlak prudce sjíždí zalesněnou krajinou Ramzovského sedla, které odděluje Rychlebské hory od Hrubého Jeseníku, do stanice Horní Lipová. Ta je pomyslným „srdcem“ tratě, jíž se kvůli jejímu členitému profilu přezdívá Slezský Semmering (podle první evropské horské železnice v Rakousku).

Z Horní Lipové pak klesá vlak táhlým obloukem do obce Lipová-lázně a naši vyhlídkovou jízdu vlakem končíme na následující stanici v Jeseníku, dalším oblíbeném lázeňském místě.

Zdroj - ČD vlakem na výlet.

 

Vlastimil Dřímal

V realitách jsem od roku 2012. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům.

Jako realitní makléř s využitím umělé inteligence je pro mě prioritou také bezpečnost a spolehlivost prodeje nemovitostí. S pomocí moderních technologií a pečlivého ověřování potenciálních kupujících, se zaručuji, že každý prodej probíhá bezpečně a s minimálním rizikem.

Díky umělé inteligenci a online nástrojům dokážu provádět důkladné kontroly kupujících, včetně ověřování jejich identity a finanční situace. Tím zajišťuji, že se naše transakce odehrávají s důvěryhodnými a seriózními zájemci. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni.

Svým klientům vytvářím internetové stránky jejich nemovitostí s vlastní adresou.

Ukázky mé práce.: https://vlastimildrimal.cz/#stranky-nemovitosti

Točím video prohlídky, ukázku najdete zde: YouTube.

Nemovitosti lítám dronem. Drony nabízejí možnost ukázat vám svět z ptačí perspektivy a zachytit nádherné záběry z nevídaných úhlů.: Litame.eu

Využívám profesionálního fotografa, vytvářím video prohlídky nemovitostí, 3D půdorysy, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat nemovitost za co nejvyšší cenu k plné spokojenosti.

Pro své klienty jsem přínosem. Nemovitosti dokáži prodávat aukčním způsobem.

Aukční server.:

Prodejzavíc.eu

Příklad mého prvního úspěšného aukčního prodeje z roku 2018 najdete zde.:

Prodej RD Ruda pod Pradědem

Výběd dalších úspěšných aukčních prodejů.:

Prodej apartmánu Malá Morávka

Prodej Lázeňského apartmánu

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý.

Prosím, přečtěte si mé tipy a články.: https://vlastimildrimal.cz/#clanky Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Baví mě reality, je to o výzvách. :)

Pokud budete mít zájem využít mé služby při prodeji vaši nemovitosti.

Stačí vyplnit kontaktní formulář, nebo mi zavolejte, moje telefonní číslo je 777 613 774

Pokud Vás má práce zaujala, zvu Vás na kávu.

vlastimil_drimal-removebg-preview

Vlastimil Dřímal
Průvodce Nemovitostí 

Mobil: +420 777 613 774
www: VlastimilDrimal.cz

FB: VlastimilDřímal
Email: vlastadrimal@gmail.com

rr_2022_okres_1


Vlastimil Dřímal

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF