Prodej chaty, 60 m2, Branná

 

Prodáno za 590.000,- Kč

Popis nemovitosti

Zprostředkujeme Vám prodej patrové chaty se započatou rekonstrukcí nacházející se ve svahovitém pozemku v krásné oblasti Jeseníků v obci Branná.

V přízemí domu se nachází prostorný obývací pokoj s kuchyní. V patře domu je prostorný pokoj. Suchý záchod za domem. K domu přivedena vodovodní přípojka, u chaty nachystaná přípojka do obecní kanalizace. V chatě elektrický proud 230V i 400V. Teplá voda v chatě není.

Vytápění v přízemí tuhými palivy v kamnech. V II NP elektrický přimotop. V místě se nachází obchod, mateřská škola, základní škola, lékař, pošta, restaurace. Vhodné jako investice a následné pronajímání i k rodinné rekreaci - pěší túry v krásné lokalitě v podhůří Jeseníků jak v letní tak i zimní sezóně přímo v místě je lyžařský vlek dále můžete využít Wellness centrum Kolštejn.

Dobrá dostupnost vlakového i autobusového spojení. Nedaleko lyžařská centra Ramzová, Ostružná, město Lipová-lázně s lázněmi, Faunaparkem. A lázeňské Město Jeseník s vyhlášenými Priessnitzovými léčebnými lázněmi.

 

Cena včetně právního servisu 590.000,- Kč.

 

Třída G - Mimořádně nehospodárná č. 148/2007 Sb. podle vyhlášky

Fotogalerie

Branná – Wikipedie

Branná (německy Goldenstein, do roku 1949 česky Kolštejn[2]) je obec ležící na říčce Branná okrese Šumperk, na okraji Hrubého Jeseníku. Žije zde 267[1] obyvatel a její katastrální území má rozlohu 1456 ha. Historické jádro obce je od roku 1992 městskou památkovou zónou.

Hlavní dopravní spojení představují silnice číslo 369 a železniční trať č. 292, které obec spojují s Hanušovicemi na jihojihozápadě a Jeseníkem 15 km na severovýchodě. Dále 22 km jižně leží město Šumperk, 25 km východně město Vrbno pod Pradědem a 31 km jižně město Rýmařov.

Zdroj - Wikipedie

Tipy na výlety Místopisy

Zde naleznete tipy na výlety pro okolí obce Branná. Tipy na výlet jsou generovány náhodně z bodů zájmů, které obsahují seznam památek, ale také poklidné výlety s dětmi, rodinné výlety či sportovní a turistické zajímavosti pro náročnější.

Podrobné třízení jednotlivých tipů na výlet můžete provést níže (pod fotogalerií) v sekci "V OKOLÍ OBCE BRANNÁ SE TAKÉ NACHÁZÍ". Jednotlivé tipy na výlet pro obec Branná a její okolí si můžete také zobrazit na podrobné mapě (přiblížením tlačítkem "plus") a výběru zobrazení jednotlivých bodů zájmu - tzn. tipů na výlet.

Zobrazit obec Branná na mapě. Kliknutím na logo (štít) bodu zájmu se zobrazí popisek.

Zdroj - Místopisy.cz

Průvodce realitami

vlastimil_drimal

Vlastimil Dřímal;
Průvodce Nemovitostí 

Mobil: +420 777 613 774
www: VlastimilDrimal.cz

FB: VlastimilDřímal
Email: vlastadrimal@gmail.com

V realitách jsem od roku 2013. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům.

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni.

Svým klientům vytvářím internetové stránky jejich nemovitostí s vlastní adresou.

Ukázky mé práce.: https://vlastimildrimal.cz/#stranky-nemovitosti

Točím video prohlídky, ukázku najdete zde: YouTube.

Využívám profesionálního fotografa, vytvářím video prohlídky nemovitostí, 3D půdorysy, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat nemovitost za co nejvyšší cenu k plné spokojenosti.

Příklad úspěšného prodeje najdete zde.: http://www.fotojim.com/bidli/2018/ruda_nov/

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý.

Prosím, přečtěte si mé tipy a články.: https://vlastimildrimal.cz/#clanky Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Mé osobní profesní stránky najdete pod tímto odkazem.: https://vlastimildrimal.cz

Můj profesní web u Reality 11 má tuto adresu.: https://www.reality11.cz/drimal

Baví mě reality, je to o výzvách. :)

Rád se s vámi potkám při prohlídce této nemovitosti a nebo u kávy.

Pokud budete mít zájem využít mé služby při prodeji vaši nemovitosti.

Stačí vyplnit kontaktní formulář, nebo mi zavolejte, moje telefonní číslo je 777 613 774

 

Kontaktní formulář