Domek, o kterém muži sní.
23. 11. 2022

Domek, o kterém muži sní.

Když prozradím, že tento interiér i exteriér je další z počinů mého bratrance Ivana, tak si možná pravidelní čtenáři budou myslet, že si z časopisu dělám rodinný podnik. A je to vlastně pravda, k níž se přiznávám.

V redakci se totiž cítím jako doma a je pro mě radost podělit se se čtenáři o to, co vzniká pod rukama mého šikovného příbuzenstva. Navíc to všechno bratranec Ivan podniká se svým taťkou a mým strejdou Ivanem, jemuž jsem už kdysi dávno dala indiánské jméno „Ten, co staví domy“, protože už jich pro sebe také dost postavil. Strejda ale ty domy opouští a jde dál, kdežto bratránek zůstává.

Proměna dodala klasickému městskému bytu dramatické barevné akcenty

Tipy a trendy
 
 

Co se týká zručnosti a pracovitosti, tak jablko nepadlo daleko od stromu. Ivan junior k tomu ještě přidal zálibu v designu a starém harampádí a odvahu pustit se do technik dosud nevyzkoušených.

Díky tomu v podstatě vznikl styl jeho nově vybudované „pánské zašívárny“, kterou si pro sebe označil jako gentlemen’s club.

O čem muži sní.

K tomu, aby Ivan postavil další dům, byly dva pádné důvody. Jednak se jeho rodinný domek časem proměnil v jednu velkou hernu pro dceru Elinku, a zmizelo mu tím jakékoli klidové zázemí, a dále změnil obor svého podnikání a potřeboval nějaké reprezentativní prostory pro firmu.

Po vzoru anglických domácností to měl být jakýsi showroom, kam si Angličané zvou návštěvy. Pro své soukromé účely prý mají vyčleněný living room. Ideální místo pro svůj showroom tedy našel na zahradě, odkud věděl, že to bude mít kousek domů, a navíc neutratí peníze za parcelu.

Při hledání stylu se inspiroval Irskem, kde nějakou dobu žil, chtěl tam mít i trochu staré Anglie, industriálu a hodně dřeva. Nakonec z toho vznikl mix všeho oblíbeného.

Od začátku ale věděl, že stavba bude z cihel, které nechá v interiéru odhalené, takže bylo potřeba sehnat staré, ale zachovalé a očištěné cihly. To se povedlo a dá se říct, že téměř každou měl několikrát v ruce, když z nich dům stavěl. Protože má Ivan také zálibu ve starých věcech, které restauruje, postupně z těchto nashromážděných kousků začal sestavovat interiér.

O konečné podobě ale rozhodla náhoda. Ivan si chtěl svařit z kovu nějaký doplněk, a tak se mu to zalíbilo, že svařoval a svařoval, až si postupně vyrobil kuchyňskou linku, jídelní stůl, konferenční stolek, pracovní stůl, komodu, garnýže, květináče a pustil se i do výroby stolních lampiček, jejichž základnu tvoří spojník vrtáku na tepelné čerpadlo.

V hlavní místnosti také nesměla chybět sedačka – kožená chesterfieldka. Originál nesehnal, a tak sedačku pořídil na inzerát za 7000 korun. Sice nemá typické kožené knoflíky, ale cena tento nedostatek vykompenzovala.

Při veselejších večírcích přijde vhod i piano, které sehnal také velmi výhodně. Čestné místo tady má i motorka typu café racer, kterou si Ivan postavil. Za zmínku stojí i industriální lampy, jež získal při demontáži staré továrny. Z jedné takové vyrobil i digestoř.

Autor: Lucie Martínková, www.bydlenimagazin.cz

 

Vlastimil Dřímal
Autor: Vlastimil Dřímal

V realitách jsem od roku 2012. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům.

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni.

Svým klientům vytvářím internetové stránky jejich nemovitostí s vlastní adresou.

Ukázky mé práce.: https://vlastimildrimal.cz/#stranky-nemovitosti

Točím video prohlídky, ukázku najdete zde: YouTube.

Využívám profesionálního fotografa, vytvářím video prohlídky nemovitostí, 3D půdorysy, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat nemovitost za co nejvyšší cenu k plné spokojenosti.

Pro své klienty jsem přínosem. Nemovitosti dokáži prodávat aukčním způsobem.

Aukční server.:

Prodejzavíc.eu

Příklad mého prvního úspěšného aukčního prodeje z roku 2018 najdete zde.:

Prodej RD Ruda pod Pradědem

Výběd dalších úspěšných aukčních prodejů.:

Prodej apartmánu Malá Morávka

Prodej Lázeňského apartmánu

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý.

Prosím, přečtěte si mé tipy a články.: https://vlastimildrimal.cz/#clanky Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Baví mě reality, je to o výzvách. :)

Pokud budete mít zájem využít mé služby při prodeji vaši nemovitosti.

Stačí vyplnit kontaktní formulář, nebo mi zavolejte, moje telefonní číslo je 777 613 774

Pokud Vás má práce zaujala, zvu Vás na kávu.

vlastimil_drimal-removebg-preview

Vlastimil Dřímal
Průvodce Nemovitostí 

Mobil: +420 777 613 774
www: VlastimilDrimal.cz

FB: VlastimilDřímal
Email: vlastadrimal@gmail.com

rr_2020_okres

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stáhněte si zdarma

7 chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů