Moderní domácnost nemusí být ani černá, ani šedá.
15. 07. 2021

Moderní domácnost nemusí být ani černá, ani šedá.

Detaily v antracitové barvě upoutají na každém místě v domácnosti a v každé místnosti. Stačí si s nimi umět trochu pohrát.

Začít lze už vstupními dveřmi, které na každém domě zajímavě vyniknou, pokračovat lze zajímavými detaily v předsíni či vstupní hale. Zde už může zaujmout i interiérové dveřní kování v téže barvě a třeba i v provedení napodobujícím drásané dřevo, což působí velice elegantně a zároveň je příjemné na dotyk.

S kováním je pak samozřejmě možné sladit i barvu zárubně, eventuálně lze vše doladit ještě vyvedením i orámováním samotného dveřního křídla v antracitové barvě.

V antracitové barvě je pak možné mít i jednotlivé kusy nábytku v různých místnostech, obývacím pokojem počínaje, přes kuchyň až do koupelny. Právě ve dvou posledně jmenovaných místnostech se právě antracitová uplatňuje v posledních letech velmi často. Zatímco někdo volí v této barvě nábytek, jinému se zalíbí jen jednotlivé prvky a detaily. V kuchyni to mohou být drobné spotřebiče, v koupelně pak baterie nebo sanitární keramika.

Zejména v menších bytech je ovšem dobré s většími kusy nábytku v tmavé antracitové barvě zacházet velice obezřetně. Hrozí tu riziko, že by mohly interiér opticky zmenšovat. I zde je ale řešení, jak dát zajímavé barvě antracitu prostor - volíme opět pouze jen menší kusy, nebo rovnou detaily, například v podobě stojací lampy či úložných boxů, s nimiž lze pak hezky sladit i rámečky k vypínačům.

Nápady - Novinky.cz

Autor článku - Jana Nesvadbová, Novinky

 
Vlastimil Dřímal
Autor: Vlastimil Dřímal

V realitách jsem od roku 2012. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům.

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni.

Svým klientům vytvářím internetové stránky jejich nemovitostí s vlastní adresou.

Ukázky mé práce.: https://vlastimildrimal.cz/#stranky-nemovitosti

Točím video prohlídky, ukázku najdete zde: YouTube.

Využívám profesionálního fotografa, vytvářím video prohlídky nemovitostí, 3D půdorysy, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat nemovitost za co nejvyšší cenu k plné spokojenosti.

Pro své klienty jsem přínosem. Nemovitosti dokáži prodávat aukčním způsobem.

Aukční server.:

Prodejzavíc.eu

Příklad mého prvního úspěšného aukčního prodeje z roku 2018 najdete zde.:

Prodej RD Ruda pod Pradědem

Výběd dalších úspěšných aukčních prodejů.:

Prodej apartmánu Malá Morávka

Prodej Lázeňského apartmánu

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý.

Prosím, přečtěte si mé tipy a články.: https://vlastimildrimal.cz/#clanky Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Můj profesní web u Reality 11 má tuto adresu.: https://www.reality11.cz/drimal

Baví mě reality, je to o výzvách. :)

Pokud budete mít zájem využít mé služby při prodeji vaši nemovitosti.

Stačí vyplnit kontaktní formulář, nebo mi zavolejte, moje telefonní číslo je 777 613 774

Pokud Vás má práce zaujala, zvu Vás na kávu.

vlastimil_drimal-removebg-preview

Vlastimil Dřímal
Průvodce Nemovitostí 

Mobil: +420 777 613 774
www: VlastimilDrimal.cz

FB: VlastimilDřímal
Email: vlastadrimal@gmail.com

rr_2020_okres

Stáhněte si zdarma

7 chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů