Navštěvovanější atrakce než Karlštejn se zdvojnásobí, bude jako šest Václaváků.
31. 07. 2021

Navštěvovanější atrakce než Karlštejn se zdvojnásobí, bude jako šest Václaváků.

 
 
Článek

25 hektarů - to je rozloha šesti pražských Václaváků, nebo také 37 fotbalových hřišť. A přesně na takovou plochu se zvětší zábavní park Mirakulum. Předpokládaná výše investic? Stovky milionů korun. Výstavba na nových pozemcích už začala probíhat. Kdy ale bude kompletně hotovo, si majitel Mirakula Jiří Antoš netroufá odhadovat.

Už teď přitom Mirakulum na okraji středočeských Milovic patří s deseti hektary atrakcí mezi největší parky v zemi. A vše začalo úplně nenápadně. Jedním dřevěným hradem.

 

V Česku roste nejdelší visutý most na světě. Spojí dva hřebeny

23. 7. 14:54

„Milovice byly už od roku 1905 vojenskou oblastí, a když Rusové odešli, rozprodávalo se to. Já v té době vyráběl nábytek a potřeboval jsem sklady. Tehdy k tomu byly i pozemky, ale mně šlo primárně o ty haly,“ vzpomíná na začátky podnikání v Milovicích Jiří Antoš. Později se z nábytku přeorientoval na výrobu dětských hřišť a v Milovicích vyrost první dřevěný hrad a pak další a další atrakce.

 

„Rostlo to postupně. Další pozemky jsem dokupoval, když jsme vzbudili zájem a lidé začali chodit. Investice byly postupné,“ dodává Antoš s tím, že v ceníkových cenách jsou teď v parku stovky milionů.

Bude tam dráha na odrážedla i šlapací autíčka.
JIŘÍ ANTOŠ, MAJITEL MIRAKULA

„Investice stále probíhají, neustále se doplňuje, ještě nejsme u konce. Teď je v provozu deset hektarů parku, k tomu pět hektarů parkoviště a máme připravených dalších deset hektarů,“ dodává Antoš s tím, že na části nových pozemků už teď vyrostla nejnovější atrakce - dětská zóna s dřevěnou farmou. Hned proti ní už ale probíhá další výstavba.

 

Obejdou se bez hadů a jiné havěti, přesto česká „pevnost Boyard“ boduje

16. 7. 13:24

„Bude tam dráha na odrážedla, šlapací autíčka a k tomu garáže a několik užitkových vozidel, hasiči a podobně,“ dodává Antoš s tím, že do budoucna by celková plocha, ve které se pohybují děti, měla mít 25 hektarů.

Návštěvnost je zhruba stejná jako jako před pandemií.
JIŘÍ ANTOŠ, MAJITEL MIRAKULA

„Nové pozemky musíme připravit, zasanovat. Musíte mít základ cest a připravený pozemek. Mám základ toho, co bych na těch pozemcích chtěl, Zase jsme ve stamilionech,“ dodává Antoš.

Víc lidí než na Karlštejnu

Procházíme společně Mirakulem. Je všední den, ale přesto je plno. „Návštěvnost je zhruba stejná jako před pandemií,“ potvrzuje Jiří Antoš s tím, že ročně park navštíví zhruba 250 tisíc lidí. To je víc, než kolik jich ročně zavítá třeba na Karlštejn. Tržby parku se každoročně pohybují okolo čtyřiceti milionů korun.

A ani covid se výrazně na návštěvnosti nepodepsal. Tím, že je park přes zimu zavřený a na jaře a na podzim funguje pouze o víkendech, nejsou tu ztráty tak velké jako v indoorových atrakcích.

 

Třetina lidí skončila. Libereckou iQlandii covid zasáhl, teď vyhlíží léto

9. 7. 8:40

„Sezonu jsme měli omezenou, chyběly školy. O část sezony jsme přišli, ale jsem poslední, který by měl brečet. Ta ztráta se dá vyčíslit v jednotkách milionů, zas tak hrozné to nebylo,“ dodává Antoš s tím, že chybí i turisté z Polska.

„My jsme ale na tu pandemii reagovali poměrně dobře, proto jsme se nedostali do problémů. Snažili jsme se snížit náklady, a jakmile se ukázalo, že můžeme otevřít, připravili jsme se na to. Udělali jsme různé kampaně. Teď nás čeká například týden se Čtyřlístkem,“ dodává Antoš.

Zdroj - Seznam Zprávy.

Vlastimil Dřímal
Autor: Vlastimil Dřímal

V realitách jsem od roku 2012. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům.

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni.

Svým klientům vytvářím internetové stránky jejich nemovitostí s vlastní adresou.

Ukázky mé práce.: https://vlastimildrimal.cz/#stranky-nemovitosti

Točím video prohlídky, ukázku najdete zde: YouTube.

Využívám profesionálního fotografa, vytvářím video prohlídky nemovitostí, 3D půdorysy, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat nemovitost za co nejvyšší cenu k plné spokojenosti.

Pro své klienty jsem přínosem. Nemovitosti dokáži prodávat aukčním způsobem.

Aukční server.:

Prodejzavíc.eu

Příklad mého prvního úspěšného aukčního prodeje z roku 2018 najdete zde.:

Prodej RD Ruda pod Pradědem

Výběd dalších úspěšných aukčních prodejů.:

Prodej apartmánu Malá Morávka

Prodej Lázeňského apartmánu

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý.

Prosím, přečtěte si mé tipy a články.: https://vlastimildrimal.cz/#clanky Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Můj profesní web u Reality 11 má tuto adresu.: https://www.reality11.cz/drimal

Baví mě reality, je to o výzvách. :)

Pokud budete mít zájem využít mé služby při prodeji vaši nemovitosti.

Stačí vyplnit kontaktní formulář, nebo mi zavolejte, moje telefonní číslo je 777 613 774

Pokud Vás má práce zaujala, zvu Vás na kávu.

vlastimil_drimal-removebg-preview

Vlastimil Dřímal
Průvodce Nemovitostí 

Mobil: +420 777 613 774
www: VlastimilDrimal.cz

FB: VlastimilDřímal
Email: vlastadrimal@gmail.com

rr_2020_okres

Stáhněte si zdarma

7 chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů