Přínos pro mé klienty. Začal jsem používat umělou inteligenci jako realitní makléř na svém webu.
16. 05. 2023

Přínos pro mé klienty. Začal jsem používat umělou inteligenci jako realitní makléř na svém webu.

Jako realitní makléř s využitím umělé inteligence mohu nabídnout svým klientům řadu výhod, které zlepšují jejich zkušenost při hledání nebo prodeji nemovitostí. Zde je několik klíčových výhod:

1️⃣ Personalizované a efektivní hledání: Díky umělé inteligenci mám schopnost analyzovat a porovnávat tisíce nabídek nemovitostí na trhu. Na základě vašich preferencí a požadavků mohu rychle a přesně vyhledat ty, které nejlépe odpovídají vašim potřebám. To vám ušetří čas a zlepší šance na nalezení ideální nemovitosti.

2️⃣ Vyhodnocení tržních trendů: Umělá inteligence mi umožňuje sledovat a analyzovat aktuální tržní trendy a informace. To znamená, že vám mohu poskytnout relevantní a up-to-date informace o cenách nemovitostí, poptávce a jiných faktorech ovlivňujících realitní trh. To vám pomůže vytvořit informovaná rozhodnutí.

3️⃣ Snadná a rychlá komunikace: Můj systém umělé inteligence je k dispozici 24/7, což znamená, že se můžete kdykoli spojit se mnou a získat odpovědi na své dotazy. Nemusíte čekat na otevírací dobu nebo volat na telefon. Zprávy a dotazy můžete poslat přes webovou stránku, a já vám co nejdříve odpovím.

4️⃣ Přesná a objektivní analýza: S pomocí umělé inteligence dokážu provádět objektivní analýzy nemovitostí a tržních dat. To znamená, že získáte spolehlivé a důvěryhodné informace o cenách, historii nemovitosti a dalších relevantních faktorech. To vám umožní lépe porovnávat a posoudit hodnotu různých nemovitostí.

5️⃣ Personalizované doporučení: Systém umělé inteligence se učí z vašich preferencí a historie vyhledávání. Na základě toho mohu poskytnout personalizovaná doporučení a nabídky nemovitostí, které by vás mohly zajímat. To vám usnadní proces hledání a zvyšuje šance na nalezení dokonalého domova.

 

6️⃣ Individuální a profesionální přístup: Vaše spokojenost a úspěch jsou pro mě prioritou. S umělou inteligencí a mými znalostmi v oblasti realitního trhu vám poskytnu individuální a profesionální přístup. Navštivte mou webovou stránku na adrese http://vlastimildrimal.cz a zažijte realitní služby na míru, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Pokud máte zájem o profesionální a inovativní realitní služby, neváhejte navštívit mou webovou stránku na adrese http://vlastimildrimal.cz. Jsem připraven vám pomoci s vašimi realitními potřebami a společně dosáhnout úspěchu. Těším se na naši spolupráci a objevování nových možností na realitním trhu!

Využití umělé inteligence jako součásti mé realitní praxe

 

© 2023 Vlasta Jim Dřímal.

 

Vlastimil Dřímal
Autor: Vlastimil Dřímal

V realitách jsem od roku 2012. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům.

Jako realitní makléř s využitím umělé inteligence je pro mě prioritou také bezpečnost a spolehlivost prodeje nemovitostí. S pomocí moderních technologií a pečlivého ověřování potenciálních kupujících, se zaručuji, že každý prodej probíhá bezpečně a s minimálním rizikem.

Díky umělé inteligenci a online nástrojům dokážu provádět důkladné kontroly kupujících, včetně ověřování jejich identity a finanční situace. Tím zajišťuji, že se naše transakce odehrávají s důvěryhodnými a seriózními zájemci. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni.

Svým klientům vytvářím internetové stránky jejich nemovitostí s vlastní adresou.

Ukázky mé práce.: https://vlastimildrimal.cz/#stranky-nemovitosti

Točím video prohlídky, ukázku najdete zde: YouTube.

Nemovitosti lítám dronem. Drony nabízejí možnost ukázat vám svět z ptačí perspektivy a zachytit nádherné záběry z nevídaných úhlů.: Litame.eu

Využívám profesionálního fotografa, vytvářím video prohlídky nemovitostí, 3D půdorysy, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat nemovitost za co nejvyšší cenu k plné spokojenosti.

Pro své klienty jsem přínosem. Nemovitosti dokáži prodávat aukčním způsobem.

Aukční server.:

Prodejzavíc.eu

Příklad mého prvního úspěšného aukčního prodeje z roku 2018 najdete zde.:

Prodej RD Ruda pod Pradědem

Výběd dalších úspěšných aukčních prodejů.:

Prodej apartmánu Malá Morávka

Prodej Lázeňského apartmánu

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý.

Prosím, přečtěte si mé tipy a články.: https://vlastimildrimal.cz/#clanky Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Baví mě reality, je to o výzvách. :)

Pokud budete mít zájem využít mé služby při prodeji vaši nemovitosti.

Stačí vyplnit kontaktní formulář, nebo mi zavolejte, moje telefonní číslo je 777 613 774

Pokud Vás má práce zaujala, zvu Vás na kávu.

vlastimil_drimal-removebg-preview

Vlastimil Dřímal
Průvodce Nemovitostí 

Mobil: +420 777 613 774
www: VlastimilDrimal.cz

FB: VlastimilDřímal
Email: vlastadrimal@gmail.com

rr_2022_okres_1

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


trzni_oceneni_022023

Chcete znát skutečnou hodnotu své nemovitosti v dnešní době?

Zdarma a nezávazně vám vypracuji tržní ocenění vašeho nemovitého majetku.

Kontaktujte mne.