Proč je tak důležitá spolupráce s odborníky.
06. 11. 2020

Proč je tak důležitá spolupráce s odborníky.

Doporučení Realitní komory ČR:


Při prodeji jakékoliv nemovitosti doporučujeme se obrátit vždy na zkušeného realitního makléře či realitní kancelář, která se mj. postará o zajištění komplexního právního servisu. Realitní kanceláře většinou již dlouhodobě spolupracují s nějakým zkušeným a prověřeným advokátem či advokátní kanceláří, specializující se především na realitní právo a mající bohaté zkušenosti s prodeji jakýchkoliv nemovitostí. Proto není potřeba se hluboce zaobírat složitou problematikou týkající se právě realitní smlouvy, která je prakticky rutinou pro tyto zkušené advokáty.


Prodej nemovitosti je dost složitý proces, s mnoha riziky a různými úskalími, která vás mohou v tom nejhorším případě o vaši nemovitost připravit, aniž byste za ni získali své peníze. Vyplatí se proto svěřit tento opravdu složitý proces prodeje vaší nemovitosti někomu zkušenému, kdo se kompletně o vše postará. Ve většině případů se jedná o majetek v hodnotě několika miliónů, a to už přece stojí za to obrátit se s tím na profesionála, který s tím má bohaté zkušenosti. To, že máte svého známého právníka či advokáta je určitě velká výhoda, nicméně málokdy má tak bohaté zkušenosti s prodejem nemovitostí jako specializované advokátní kanceláře či jednotliví advokáti, pro které je problematika spojená právě s prodejem nemovitosti spíše rutina. Určitě je dobré, abyste pak jednotlivé právní kroky realitního zprostředkovatele při prodeji vaší nemovitosti s tímto svým známým právníkem konzultovali. V kombinaci se zkušenostmi konkrétního realitního makléře či realitní kanceláře se prodej vaší nemovitosti stává maximálně bezpečným a komfortním pro vás.


V případě jakýchkoliv dotazů týkajících se prodeje jakékoliv nemovitosti nebo pokud chcete pomoct s výběrem svého realitního makléře či realitní kanceláře, neváhejte se obrátit na jednotlivé zástupce Realitní komory ČR po celé České republice, kteří se maximálně orientují v dané problematice a rovněž velice dobře znají většinu realitních zprostředkovatelů v dané lokalitě a dokáží vám co nejlépe poradit či pomoct.

Zdroj - Realitní komora ČR.

Vlastimil Dřímal
Autor: Vlastimil Dřímal

V realitách jsem od roku 2013. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům.

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni.

Svým klientům vytvářím internetové stránky jejich nemovitostí s vlastní adresou.

Ukázky mé práce.: https://vlastimildrimal.cz/#stranky-nemovitosti

Točím video prohlídky, ukázku najdete zde: YouTube.

Využívám profesionálního fotografa, vytvářím video prohlídky nemovitostí, 3D půdorysy, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat nemovitost za co nejvyšší cenu k plné spokojenosti.

Příklad úspěšného prodeje najdete zde.: http://www.fotojim.com/bidli/2018/ruda_nov/

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý.

Prosím, přečtěte si mé tipy a články.: https://vlastimildrimal.cz/#clanky Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Můj profesní web u Reality 11 má tuto adresu.: https://www.reality11.cz/drimal

Baví mě reality, je to o výzvách. :)

Pokud budete mít zájem využít mé služby při prodeji vaši nemovitosti.

Stačí vyplnit kontaktní formulář, nebo mi zavolejte, moje telefonní číslo je 777 613 774

Pokud Vás má práce zaujala, zvu Vás na kávu.

 

Vlastimil Dřímal;
Průvodce Nemovitostí 

Mobil: +420 777 613 774
www: VlastimilDrimal.cz

FB: VlastimilDřímal
Email: vlastadrimal@gmail.com

Stáhněte si zdarma

7 chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů