Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Valašské Meziříčí

Prodej domu 288 m² s pozemkem 885 m²

Štěpánov, Valašské Meziříčí, okres Vsetín

 

 

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji prostorný řadový dům 7+1 ve velmi klidné lokalitě ve Valašském Meziříčí, místní část Štěpánov.

Jedná se o částečně podsklepený třípatrový dům, který v přízemí nabízí prostornou garáž, vstupní halu, schodiště, velkou prádelnu se sprchovacím koutem, místnost vhodnou na vybudování sauny, spíž, plynovou kotelnu, schody do sklepa, kde je vinny sklípek a dvě místnosti na skladování potravin.

První nadzemním patro je přístupné také se zahrady a je zde kuchyně, jídelna, odpočinková místnost s krbem a obývací pokoj , nedílnou součásti tohoto patra je WC s umývanou. Ve druhém nadzemním patře je prostorná koupelna s WC a šatnou, dále čtyři velké pokoje, kde do jednoho z pokojů je dovedená před připravena na kuchyň, v celém domě je mnoho zabudovaných úložných skříní. V každé místnosti TV rozvody.


Dům prošel v roce 2020 částečnou rekonstrukci, fasáda, balkóny, nová plastová sedmi komorová okna s trojsklem, automatické garážové vrata, topení včetně kondenzačního kotle Viessmann vitodens 200-rozvodů a topných těles, elektrické rozvody včetně led osvětlení, částečně nové vnitřní omítky. V roce 2017 důkladná rekonstrukce střechy a komínů.


Součástí domu je venkovní vytápěný přístřešek 17m2 s venkovním vytápěným sklepem 28m2, který může sloužit jako dílna, je zde WC a teplá voda.


Na vzrostlé a udržované zahradě je skleník, venkovní zastřešené a zapuštěné posezení s krbem a malým bazénem, psí kotec se zateplenou boudou, do domu je přivedená městská voda, plyn, kanalizace a kabelovka.


Občanská vybavenost, obchod, školka, škola, restaurace, nemocnice, autobusová zastávka do 300m do centra města 1km.

Plocha zastavěná: dům 115m² + 30m², venkovní sklep a zimní zahrada.

 

7.999.000,- Kč. Cena za nemovitost včetně právního servisu.

 

Třída D - nevyhovující č. 148/2007 Sb. podle vyhlášky.

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Valašské Meziříčí – Wikipedie

Poprvé se Meziříčí připomíná v roce 1297, městem je nazýváno od roku 1377. Původně se nazývalo jen Meziříčí, přívlastek Valašské dostalo teprve v 18. století, ojediněle se objevuje roku 1718, do té doby bylo nazýváno Meziříčí nad Bečvou nebo Meziříčí pod Rožnovem. Vzniklo na levém břehu Rožnovské Bečvy. Na pravém břehu byla založena obec Krásno, roku 1491 povýšená na městečko. Přestože Meziříčí a Krásno měly po několik staletí společnou vrchnost, k jejich spojení v nynější Valašské Meziříčí došlo až v roce 1924; Valašské Meziříčí se tak stalo největším městem na Valašsku. V obou obcích kvetl obchod a řemesla, ale ničily je války, morové epidemie a požáry.

Významným šlechtickým rodem zde byli Žerotínové, kteří nad Bečvou vybudovali renesanční zámek, jenž je v současné době jednou z nejrozsáhlejších kulturních památek v okrese. V druhé polovině 16. století bylo obehnáno kamennými hradbami. Za třicetileté války bylo několikrát poničeno útoky obou stran tak, že některé domy na předměstí, ale i uvnitř hradeb, již nebyly nikdy obnoveny. Hradby byly rozbořeny v polovině 19. století. Náměstí i s přilehlými ulicemi je však pouze torzem někdejšího původně středověkého města. Toto území je ohraničeno dnes již neexistujícími městskými hradbami a od 10. září 1992 je vyhlášeno městskou památkovou zónou (MPZ). Budova radnice pochází z roku 1677, od roku 1850 v ní bylo sídlo okresního úřadu a soudu.

Od roku 1850 bylo Meziříčí sídlem okresního hejtmanství. Zatímco ve 2. polovině 19. století však vznikaly v Krásně n. B. průmyslové podniky, sklárny, továrny na hospodářské stroje, výrobu kůží, textilu, keramiky, klobouků atd., byly v Meziříčí zřizovány střední a průmyslové školy; k nejstarším patřil Spolek katolických tovaryšů 1855. V roce 1863 přišel do Meziříčí advokát dr. Alois Mikyška. Jeho veřejná a politická práce ovlivňovala čtyřicet let veškeré dění města a celého Valašska. V roce 1871 bylo založeno gymnázium, o tři roky později byla zřízena odborná škola pro zpracování dřeva. Jistou zvláštností v meziříčském školství bylo dívčí gymnázium. Jako sídlo prvních českých středních škol na severovýchodní Moravě, muzeí a řady spolků bylo nazýváno Valašskými Athénami. Od konce 19. století navštěvoval město za svých letních pobytů v Podlesí „Na Žabárně“ Tomáš Garrigue Masaryk se svou rodinou, který se stal později poslancem za Valašsko ve Vídeňské říšské radě. Jeho hojně navštívená přednáška z 30. března 1907 zde v tomto roce vyšla i knižně (O klerikarismu a socialismu). V roce 1908 zde Rudolf Schlattauer založil první gobelínovou školu na českém území. Dnes se jmenuje Moravská gobelínová manufaktura. Velký význam hospodářský, kulturní a společenský měly pro život města a celého Valašska také tiskárny.

Po roce 1945 se město stalo jedním z center chemického a sklářského průmyslu. V roce 1960 byl zrušen okres Valašské Meziříčí a Valašské Meziříčí tak přestalo užívat status okresního města, kterým se mohlo pyšnit 110 let.[2]

Zdroj - Wikipedia.org

Valašské Meziříčí – Kudy z nudy

Město, kterému se přezdívá Valašské Athény,se nachází na soutoku Vsetínské a Rožnovské Bečvy. Tvoří vstupní bránu do Beskyd i Vsetínských vrchů. V historickém centru si prohlédnete dva zámky a náměstí s radnicí a řadou pěkných domů, najdete tu také zajímavou dílnu, kde se vyrábějí gobelíny, krytý aquapark a v okolí celou řadu pěkných míst.

Valašské Meziříčí: dva zámky, park a kostely

Ačkoli nejznámější stavební památku Valašského Meziříčí postavili Pernštejnové, říká se jí Žerotínský zámek – to podle šlechticů, jimž město patřilo téměř 250 let. Dnes v něm najdete například informační centrum a galerii. Za vidění stojí také i zámek Kinských severně od centra s rozsáhlým parkem; v interiérech si prohlédnete expozice skla, gobelínů a starých tisků, do dob první republiky vás vrátí posezení v muzejní kavárně. Za pozornost stojí i kostel sv. Jakuba a kostel Nanebevzetí Panny Marie.
 

Za Broučky až k přehradě Bystřička

Znáte knížku Broučci od Jana Karafiáta? Pak se vydejte na putování po naučné stezce Jana Karafiáta; začíná na nádraží ČD ve Valašském Meziříčí a vede přes park Botanikavrch Štěpánov a dále přes Podhájí k roubenému kostelu ve Velké Lhotě, kde Jan Karafiát působil dvacet let jako evangelický kněz. Seznámí vás s přírodou a historií okolí Valašského Meziříčí, ale na každém panelu vám také postavičky z Karafiátových Broučků budou klást všetečné otázky. Stezka končí u přehrady Bystřička.
 

Putování od gobelínů až k čertovské skále

V roce 1898 ve Valašském Meziříčí vznikla první gobelínová škola na našem území, dnes známá Moravská gobelínová manufaktura; můžete tu vidět, jak se opravují historické gobelíny a jak se tkají nové kousky. Dáte-li přednost vodním radovánkám, vydejte se na letní koupaliště anebo do krytého aquaparku. Děti můžete vzít na prohlídku malého Muzea valašských strašidel anebo na výlet do Jarcové k rozhledně a slavné Jarcovské kuli – pískovcové skále, která prý vypadla z pracek samotnému čertovi.
 
Zdroj – Kudy z nudy.

Vlastimil Dřímal

V realitách jsem od roku 2012. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům.

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni.

Svým klientům vytvářím internetové stránky jejich nemovitostí s vlastní adresou.

Ukázky mé práce.: https://vlastimildrimal.cz/#stranky-nemovitosti

Točím video prohlídky, ukázku najdete zde: YouTube.

Využívám profesionálního fotografa, vytvářím video prohlídky nemovitostí, 3D půdorysy, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat nemovitost za co nejvyšší cenu k plné spokojenosti.

Pro své klienty jsem přínosem. Nemovitosti dokáži prodávat aukčním způsobem.

Aukční server.:

Prodejzavíc.eu

Příklad mého prvního úspěšného aukčního prodeje z roku 2018 najdete zde.:

Prodej RD Ruda pod Pradědem

Výběd dalších úspěšných aukčních prodejů.:

Prodej apartmánu Malá Morávka

Prodej Lázeňského apartmánu

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý.

Prosím, přečtěte si mé tipy a články.: https://vlastimildrimal.cz/#clanky Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Můj profesní web u Reality 11 má tuto adresu.: https://www.reality11.cz/drimal

Baví mě reality, je to o výzvách. :)

Pokud budete mít zájem využít mé služby při prodeji vaši nemovitosti.

Stačí vyplnit kontaktní formulář, nebo mi zavolejte, moje telefonní číslo je 777 613 774

Pokud Vás má práce zaujala, zvu Vás na kávu.

vlastimil_drimal-removebg-preview

Vlastimil Dřímal
Průvodce Nemovitostí 

Mobil: +420 777 613 774
www: VlastimilDrimal.cz

FB: VlastimilDřímal
Email: vlastadrimal@gmail.com

rr_2020_okres


Vlastimil Dřímal

Kontaktní formulář