Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej domu v Hlučíně

I NP 3+1, 120 s terasou a II NP 4+1, 110 m² balkonem

oplocený pozemek o výměře 1.032

Popis nemovitosti

Chtěli by jste mít dům a mít kousek z něj do Ostravy nebo do Opavy?

Hledáte místo pro život v klidné a atraktivní lokalitě?

Pokud ano, tak jeden hezký a velký dům z nízkými náklady na provoz bych pro vás měl.

Dům stojí v Hlučíně v části Bobrovníky.

Dispozičně je dům uspořádán, I NP 3+1, 120 s terasou a II NP 4+1, 110 m² balkonem k domu náleží pozemek o výměře 1.032který je oplocen.

V pokojích dřevěné parketové čtverce, na wc a koupelnách keramické obklady, v kuchyních keramická dlažba a keramické obklady. V pokojích koberce.

V I NP jsou nové plastové okna, v II NP dřevěné okna z izolačním dvojsklem.

Dům je celý podsklepen a v suterénní části domu se nachází vše pro možné vybudování další bytové jednotky, v suterén části domu najdete, nový plynový kotel, koupelnu s wc, kuchyň, dílnu a zázemí domu. Za domem kryté posezení s grilem. Na zahradě rodící ovocné stromy.

Vytápění domu zajištěno závěsným kondenzačním plynovým kotlem s rozvodem do radiátorů, včetně ohřevu teplé vody. Měsíční náklady na energie jsou, elektřina 1.350,- Kč, plyn 5.800,- Kč. Voda 1.200,- Kč. Odpady svedené do obecní kanalizace.

Dle domluvy s majiteli lze zanechat část vybavení v domě.

Blízké okolí nemovitosti navíc nabízí veškerou občanskou vybavenost, MHD, škola, školka, dětské hřiště, kousek do lesa na houby.

Důvod prodeje tohoto domu? Majitelé jsou důchodového věku a chtějí se stěhovat do menšího.

Líbí se vám tento dům? Zavolejte mi a domluvíme se na prohlídce tohoto domu.

 

Cena za nemovitost včetně právního servisu 6.000.000,- Kč. K jednání.

Třída G - Mimořádně nehospodárná č. 148/2007 Sb. podle vyhlášky.

 

PRODÁN

 

 

Videoprohlídka

Wikipedie

Hlučín (německy Hultschin[3], polsky Hulczyn, slezsky Hulčyn, Hulčin, Hučín) je město v okrese Opava v Moravskoslezském kraji, 10 km severozápadně od Ostravy. Má rozlohu 21,13 km² a čítá přibližně 14 tisíc[1] obyvatel. PSČ zdejší pošty je 748 01. Hlučín je centrem Hlučínska, které bylo v letech 17421920 součástí Pruska, respektive Německého císařství.

Historické jádro města založené na pravidelném půdorysu kolem obdélného (téměř čtvercového) náměstí je městskou památkovou zónou. V Hlučíně má své sídlo Vojenský veterinární ústav Armády České republiky.[4]

10. prosince 2017 bylo poblíž města naměřeno zemětřesení o síle kolem 3,5.[5] O 2 dny později došlo poblíž města k dotřesu o síle až 2,3.

Zdroj - Wikipedia.org

 

Wake park Hlučín

Wake park Hlučín se nachází v krásném prostředí hlučínského jezera, které slouží k letní rekreaci návštěvníků z blízkého i širšího okolí. Vlek slouží nejen k turistickému lyžování, ale i k tréninku závodníků wakeboardového oddílu Hlučín a pořádání závodů. Délka vleku je 920 m. Provoz vodního lyžařského vleku začíná 15.5 a končí 30.9 běžného roku.

Vyzkoušet své schopnosti ve vodním lyžování a wakeboardingu může opravdu každý, protože veškeré potřebné vybavení lze zapůjčit přímo na startu.

Zdroj - http://www.wakeparkhlucin.cz

 

Kudy z Nudy

Hlučín založil v polovině 13. století král Přemysl Otakar II. Zajímavých památek by tu byla celá řada, ovšem na osudech řady z nich se podepsaly opakované požáry.

Pozornost si tak v současnosti vedle zbytků středověkých hradeb zaslouží zejména kostel sv. Jana Křtitele s věží, radnice a původně renesanční zámek s nezvyklým obloukovým půdorysem, kde sídlí informační centrum a Muzeum Hlučínska.

Zdroj - Kudyznudy.cz

 

Zámek Hlučín

Zámek byl pravděpodobně postaven na místě starší tvrze na přelomu 14.–15. stol. Později, v pol. 19. stol., vlastnila zámek rodina Meyerů svobodných pánů Rothschildů. Ti jej pronajímali soudu nebo sirotčinci.

Dnes je v zámku Infocentrum, Městské muzeum, knihovna, čajovna Zámecký klub a další.

Zámek se nachází jihozápadně o náměstí v Hlučíně, mezi náměstím a silnici č.56, která vede z Ostravy přes Hlučín do Opavy. Pozdně gotický zámek dnes tvoří trojkřídlá jednoposchoďová budova.

Východní vestavěné křídlo mělo v 16. stol. dvorní arkády, které byly ve stoletích následujících zazděny. V blízkosti zámku jsou dnes již jen malé stopy po původním nevelkém parku.

Zdroj - Hrady.cz

 

na výlet

Kam na výlet v Hlučíně a okolí

https://www.navylet.cz/cs/atrakce/hlucin

Místopisy

Základní informace
Kraj: Moravskoslezský
Okres: Opava
Správní obvod: Hlučín
GPS souřadnice: 49.896527N, 18.190549E
Nadmořská výška: 241 m n. m.
První pís. zmínka: rok 1303 (719 let)
Katastrální výměra: 2 114 ha
Počet obyvatel: 13 741
PSČ: 748 01
Adresa URL: www.hlucin.cz
 

Části obce HlučínBobrovníkyDarkovičky

Zdroj - Místopisy.cz

 

Vlastimil Dřímal

V realitách jsem od roku 2012. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům.

Jako realitní makléř s využitím umělé inteligence je pro mě prioritou také bezpečnost a spolehlivost prodeje nemovitostí. S pomocí moderních technologií a pečlivého ověřování potenciálních kupujících, se zaručuji, že každý prodej probíhá bezpečně a s minimálním rizikem.

Díky umělé inteligenci a online nástrojům dokážu provádět důkladné kontroly kupujících, včetně ověřování jejich identity a finanční situace. Tím zajišťuji, že se naše transakce odehrávají s důvěryhodnými a seriózními zájemci. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni.

Svým klientům vytvářím internetové stránky jejich nemovitostí s vlastní adresou.

Ukázky mé práce.: https://vlastimildrimal.cz/#stranky-nemovitosti

Točím video prohlídky, ukázku najdete zde: YouTube.

Nemovitosti lítám dronem. Drony nabízejí možnost ukázat vám svět z ptačí perspektivy a zachytit nádherné záběry z nevídaných úhlů.: Litame.eu

Využívám profesionálního fotografa, vytvářím video prohlídky nemovitostí, 3D půdorysy, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat nemovitost za co nejvyšší cenu k plné spokojenosti.

Pro své klienty jsem přínosem. Nemovitosti dokáži prodávat aukčním způsobem.

Aukční server.:

Prodejzavíc.eu

Příklad mého prvního úspěšného aukčního prodeje z roku 2018 najdete zde.:

Prodej RD Ruda pod Pradědem

Výběd dalších úspěšných aukčních prodejů.:

Prodej apartmánu Malá Morávka

Prodej Lázeňského apartmánu

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý.

Prosím, přečtěte si mé tipy a články.: https://vlastimildrimal.cz/#clanky Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Baví mě reality, je to o výzvách. :)

Pokud budete mít zájem využít mé služby při prodeji vaši nemovitosti.

Stačí vyplnit kontaktní formulář, nebo mi zavolejte, moje telefonní číslo je 777 613 774

Pokud Vás má práce zaujala, zvu Vás na kávu.

vlastimil_drimal-removebg-preview

Vlastimil Dřímal
Průvodce Nemovitostí 

Mobil: +420 777 613 774
www: VlastimilDrimal.cz

FB: VlastimilDřímal
Email: vlastadrimal@gmail.com

rr_2022_okres_1


Vlastimil Dřímal

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF