Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Hezky byt

Prodej atypického bytu 3+1, 75 m².

Adolfovice u Lázeňského Města Jeseník.

Popis nemovitosti

Hledáte byt v Jeseníkách?

Byt který si předěláte podle svých potřeb?

Byt prostorově veliký a atypický?

Jeden v sousedství Lázeňského Města Jeseník pro vás mám. :)

Nabízím vám ke koupi atypicky byt v sousedství Lázeňského města Jeseník v obci Adolfovice v bytovém domě o 3 bytových jednotkách.

Předmětný byt se rozkládá v INP a v IINP, užitná plocha 75 a dispozičně 3+1, s tím že v INP (zvýšené přízemí) se nachází pokoj který v součastnosti majitelé využívají k uložení věcí. Tento pokoj by po přebudování mohl sloužit jako kotelna a k uskladnění věcí nových majitelů.

V IINP se nachází byt 2+1.

Na zahradě za domem je zděná kůlna rozdělena na tři části k třem bytům v domě. V suterénu je veliký sklep. Prodává se i podíl 1/3 na pozemcích za domem. Před domem vyhrazené parkovací místo k bytu. Celý dům včetně pozemků je oplocen.

V domě elektřina 230V i 400V, plyn je do domu zaveden, voda z obecního vodovodu a odpady svedeny do obecní kanalizace.

Nápad jak by tento byt po rekonstrukci mohl vypadat přikádám na vizualizaci a půdorysech.

Chcete li o této zajímavé nabídce vědět víc? Kontaktujte mne a o všem se můžeme pobavit a nemovitost navštívit a vše probrat při prohlídce.

Cena za nemovitost včetně právního servisu 1.550.000,- Kč. K jednání.

Třída G - Mimořádně nehospodárná č. 148/2007 Sb. podle vyhlášky.

ZAREZERVOVÁN.

 

 

Videoprohlídka

3D scan

Adolfovice - Wikipedia.org

Adolfovice jsou poprvé zmiňovány roku 1284 jako součást majetku vratislavských biskupů patřícího k obvodu hradu Otmuchov.[4] Vznikly jako lánová ves[5] vrcholně středověkou kolonizací a jejich jméno (1284 Adolcovici, 1305 Adolphi villa, 1417 Adilphsdorf) pochází pravděpodobně ze jména lokátora. Patrně na počátku 14. století získali vesnici příslušníci loupeživého rodu Haugwitzů, kteří v místě vybudovali tvrz. Název tvrz, která zanikla patrně ve 2. čtvrtině 15. století se nedochoval, novodobé názvy jsou Schlossberg (1806, Kneifel) a Adelsburg (1894, A. Peter).

Písemně jsou Adolfovice v majetku rodu doloženy k roku 1370, kdy je rytíř Albrecht Haugwitz prodal svému bratru Merhotovi; v držení nejmenovaných biskupských leníků se připomínají i roku 1420. V Adolfovicích se již roku 1305 připomíná zákupní fojtství a farní kostel, který pravděpodobně v 15. století zanikl. V roce 1666 po něm ještě byly patrny zbytky a malá věžička, ve které byl zvon, který daroval farář Michel Oppitz z Freiwaldau (1647-52).

Zdroj - Wikipedia.org

 

Místopisy

Zde naleznete tipy na výlety pro okolí obce Adolfovice. Tipy na výlet jsou generovány náhodně z bodů zájmů, které obsahují seznam památek, ale také poklidné výlety s dětmi, rodinné výlety či sportovní a turistické zajímavosti pro náročnější.

Podrobné třízení jednotlivých tipů na výlet můžete provést níže (pod fotogalerií) v sekci "V OKOLÍ OBCE ADOLFOVICE SE TAKÉ NACHÁZÍ". Jednotlivé tipy na výlet pro obec Adolfovice a její okolí si můžete také zobrazit na podrobné mapě (přiblížením tlačítkem "plus") a výběru zobrazení jednotlivých bodů zájmu - tzn. tipů na výlet.

Zobrazit obec Adolfovice na mapě. Kliknutím na logo (štít) bodu zájmu se zobrazí popisek.

Zdroj - Místipisy.cz

 

Tvrz Adelsburk

Tvrz Adelsburg leží ve středu obce Bělá pod Pradědem, část Adolfovice, v blízkosti silnice č. 44 mezi Jeseníkem a Červenohorským sedlem ve směru na Šumperk, za areálem stolařské firmy Jesan.

Nejbližší vlaková stanice je 5 km vzdálena v městě Jeseník. Pokud jedete autem, doporučuji auto zanechat na malém parkovišti u autobusové zastávky Bělá pod Pradědem, Adolfovice - Kino.

Pohledem na severozápad uvidíme 100 m na vyvýšenině tvrziště ADELSBURG. Dále se vydáme od autobusové zastávky u kina směrem na západ po asfaltové silnici vedoucí na Mlýnky. Po 100 m přejdeme přes mostek nad potůčkem a po pár metrech sejdeme ze silnice doprava na lávku pro pěší. Vystoupáme na menší kopeček a pohledem doprava vidíme stejný výjev jako na fotografii v galerii (středověká cesta a nad ní základy a práh brány tvrze). Celé tvrziště je obrostlé hradbou z kopřiv, náletových dřevin a keřů.

V prvním příkopě na severozápadě  je spousta nebezpečných odpadků, které by mohly proříznout obuv a způsobit úraz (rezavé železo a plechy, skleněné střepy, neidentifikovatelné chemikálie).

Zdroj - Hrady.cz

 

 

Sportovně zábavní centrum Bělá v pohybu.

Bělá v pohybu je sportovně zábavní centrum určené pro všechny generace. Na své si zde přijdou nejen děti, ale také rodiče a dokonce i dědečkové a babičky. Kromě zábavy je součástí centra také informační centrum a knihovna.


Sportovně zábavní centrum Bělá v pohybu obsahuje dva sály plné zábavy.


Zdroj - https://www.kudyznudy.cz/aktivity/bela-v-pohybu

 

Na výlet

Kam na výlet v Bělé pod Pradědem a okolí.:

https://www.navylet.cz/cs/atrakce/bela-pod-pradedem

Vlastimil Dřímal

V realitách jsem od roku 2012. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům.

Jako realitní makléř s využitím umělé inteligence je pro mě prioritou také bezpečnost a spolehlivost prodeje nemovitostí. S pomocí moderních technologií a pečlivého ověřování potenciálních kupujících, se zaručuji, že každý prodej probíhá bezpečně a s minimálním rizikem.

Díky umělé inteligenci a online nástrojům dokážu provádět důkladné kontroly kupujících, včetně ověřování jejich identity a finanční situace. Tím zajišťuji, že se naše transakce odehrávají s důvěryhodnými a seriózními zájemci. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni.

Svým klientům vytvářím internetové stránky jejich nemovitostí s vlastní adresou.

Ukázky mé práce.: https://vlastimildrimal.cz/#stranky-nemovitosti

Točím video prohlídky, ukázku najdete zde: YouTube.

Nemovitosti lítám dronem. Drony nabízejí možnost ukázat vám svět z ptačí perspektivy a zachytit nádherné záběry z nevídaných úhlů.: Litame.eu

Využívám profesionálního fotografa, vytvářím video prohlídky nemovitostí, 3D půdorysy, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat nemovitost za co nejvyšší cenu k plné spokojenosti.

Pro své klienty jsem přínosem. Nemovitosti dokáži prodávat aukčním způsobem.

Aukční server.:

Prodejzavíc.eu

Příklad mého prvního úspěšného aukčního prodeje z roku 2018 najdete zde.:

Prodej RD Ruda pod Pradědem

Výběd dalších úspěšných aukčních prodejů.:

Prodej apartmánu Malá Morávka

Prodej Lázeňského apartmánu

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý.

Prosím, přečtěte si mé tipy a články.: https://vlastimildrimal.cz/#clanky Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Baví mě reality, je to o výzvách. :)

Pokud budete mít zájem využít mé služby při prodeji vaši nemovitosti.

Stačí vyplnit kontaktní formulář, nebo mi zavolejte, moje telefonní číslo je 777 613 774

Pokud Vás má práce zaujala, zvu Vás na kávu.

vlastimil_drimal-removebg-preview

Vlastimil Dřímal
Průvodce Nemovitostí 

Mobil: +420 777 613 774
www: VlastimilDrimal.cz

FB: VlastimilDřímal
Email: vlastadrimal@gmail.com

rr_2022_okres_1


Vlastimil Dřímal

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF