Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Projekt - Jeseníky resort

 Prodej apartmánů 2+kk 64 m², 3+kk 92 m²

Popis nemovitosti

O projektu Jeseníky resort.

Ucelený soubor stavebních parcel, včetně vybudované infrastruktury, v lokalitě situované mezi dvěma lanovými drahami v k.ú. Horní Václavov, JESENÍKY, bezprostředně u Karlova, nedaleko Karlovy Studánky a Pradědu, které navazují na vybudované městečko sportovního, kongresového a hotelového komplexu Avalanche.

Jedná se o lokalitu v samotném centru Jeseníků, ale přesto se celá zástavba nachází mimo zónu CHKO Jeseníky. Lokalita má díky významným investicím do okolí v posledních letech do budoucna vysoký potenciál (investice Slezská Harta – lodní doprava, Karlov – 4 další dokončované LD, Karlova Studánka – lazeňské město).

Nabízíme stavební pozemky v k.ú. Horní Václavov k výstavbě penzionů, apartmánů a bytových domů, pro které máme zajištěnou kompletní administrativní a právní připravenost. Obecně je povolena zástavba pro rodinnou rekreaci, komerční využití a občanskou vybavenost.
Na pozemcích jsou hotové hlavní páteřní sítě a rozvody elektřiny, vody a nově vybudovaná asfaltová obecní komunikace. Pro výše uvedené stavby bylo vydané pravomocné územní rozhodnutí.

Apartmánové domy Jeseníky resort – nadstandartní bydlení v Jeseníkách, k.ú.Horní Václavov. Apartmánový dům má 2. NP s obytným podkrovím (4 apartmánové jednotky (2x 2+kk, 2x 3+kk) s parkováním na vlastním pozemku.

V krásném prostředí Hrubého Jeseníku, v blízkosti lesa a řeky Moravice, s výhledem na nejvyšší horu Jeseníků – Praděd (1492 m.n.m.), realizovaný v lokalitě k.ú.Horní v rámci developerského projektu Jeseníky – resort.

Jeseníky resort jsou vzdálené 12 km od Bruntálu, 57 km od Olomouce, 43 km od obce Jarnołtówek a 37 km od Głuchołazy. Na Ostravské letiště Leoše Janáčka je to 90 km.

V případě zájmu o nákup nemovitostí nebo o vzájemnou spolupráci nás kontaktujte pomocí formuláře ma stránce dole.

 

Přízemní, největší terasa 2+kk - 64 m² podlahová plocha - za 51.000,- Kč/m²

Zaváděcí kupní cena 3.250.000,- Kč bez DPH.

 

Mezonet, velký podkrovní pokoj 3+kk - 92 m² podlahová plocha - za 46.000,- Kč/

Zaváděcí kupní cena 4.250.000,- Kč bez DPH.

 

Neplatíte provizi realitní kanceláři.

 

Videoprohlídka

PENB

penb

Legenda

 

 

01  

Rozestavěnost

03

Přízemní apartmán 2+kk, 64 m²

07

Mezonet, velký podkrovní apartmán 3+kk, 92 m²

06

Popisy

02

Na výlet

Jít v dnešní uspěchané době s rodinou či kamarády na výlet nebo dovolenou je příjemným zpestřením času. Česká republika je nádherná země a nabízí nám pro naše výlety mnohé zajímavé turistické atrakce.

Často je neznáme i když je máme doslova pod nosem. Na NaVylet.cz najdete na jednom místě množství tipů kam na výlet v Česku pro všechny tipy turisty a věkové kategorie.

Kam na výlet ve Václavově u Bruntálu a okolí, klikněte na odkaz.:

https://www.navylet.cz/cs/atrakce/vaclavov-u-bruntalu

Horní Václavov

Horní Václavov, německy Oberwildgrub, je severozápadní část obce Václavov u Bruntálu. Svojí velikostí a přívětivými starousedlíky si vás získá, stejně tak jako jeho okolí.
V Horním Václavově se můžete těšit na výbornou dostupnost lyžařských středisek pro aktivní způsob využití dovolené. Nejbližší skiareál Čerťák je vzdálen pouhých 600m, větší střediska Karlov a Kopřivná v dojezdovém čase 5 resp. 7 min. Na pověstný Praděd je možno vyjet kyvadlovou dopravou se zastávkou pouhých 10 min. od horské chat Na Pastvinách, z parkoviště Hvězda.

Okolí poskytuje také možnosti nespočtu běžkařských a cyklistických tras a osvěžení při letní rekreaci může poskytnout 10 km vzdálená nádrž Slezská Harta.

Horní Václavov je 3 km dlouhá vesnice s bohatou historií. V obci je vybudována telefonní síť, dálkové kabely, vodovodní řád, plynofikace, byl zrevitalizován potok a vysvěn rybníček, který slouží jako záchytná nádrž. Obec se může pyšnit kostelem a kaplikčkou, prodejnou se smíšeným zbožím, dvěma pohostinstvími, poštou i knihovnou.

Zdroj - Horní Václavov.

Tipy na Výlet Horní Václavov

Zde naleznete tipy na výlety pro okolí obce Horní Václavov. Tipy na výlet jsou generovány náhodně z bodů zájmů, které obsahují seznam památek, ale také poklidné výlety s dětmi, rodinné výlety či sportovní a turistické zajímavosti pro náročnější.

Podrobné třízení jednotlivých tipů na výlet můžete provést níže (pod fotogalerií) v sekci "V OKOLÍ OBCE HORNÍ VÁCLAVOV SE TAKÉ NACHÁZÍ". Jednotlivé tipy na výlet pro obec Horní Václavov a její okolí si můžete také zobrazit na podrobné mapě (přiblížením tlačítkem "plus") a výběru zobrazení jednotlivých bodů zájmu - tzn. tipů na výlet.

Zobrazit obec Horní Václavov na mapě. Kliknutím na logo (štít) bodu zájmu se zobrazí popisek.

Zdroj - Tipy na výlet.

Skiareál Čerťák

Ideální lyžařský areál pro rodiny.


Z auta rovnou na svah a s parkováním zadarmo.

Najdete nás v Horním Václavově, jen pár minut jízdy od horských vesniček Karlov pod Pradědem, Malá Morávka nebo Dolní Moravice.

Profil a šířka sjezdovek je ideální pro začátečníky i milovníky širokých oblouků a snowboardingu.

Čeká vás zde pohodlná lanovka, velký dětský park s pojízdnými pásy, bistro a parkování zdarma přímo u sjezdovky.

Skiareál Čerťák - Jeseníky
Horní Václavov u Bruntálu, Jeseníky  
GPS: N 49°59.67385', E 17°19.68005' 
Tel: +420 775 004 089
E-mail: info@certak.cz

Zdroj - Čerťák.

 

Srdce Jesenicka

Srdce Jesenického podhůří, o.s., bylo založeno zejména za účelem podpory cestovního ruchu v Jeseníkách.

Dlouhodobě spolupracuje a podporuje cestovní ruch v Jeseníkách společně jak v podnikatelské, tak i veřejné sféře, v rámci kterých spolupracuje např. s MAS Rýmařovsko, o.p.s. , obcemi Dolní Moravice a Václavov u Bruntálu, městem Rýmařov, místními podnikateli, univerzitami v rámci studentských praxí (veletrhy, kulturní festivaly, projekty pro cestovní ruch v rámci programu ROP).

Místem jejího hlavního podnikání je oblast Hrubého Jeseníku v okrese Bruntál, v k.ú. Dolní Moravice a Václavov u Bruntálu.

Velice úzce spolupracuje se společností Infogold s.r.o., mezi její hlavní pilíře podnikatelské činnosti patří :

  1. Provoz rekreačního komplexu v Dolní Moravici pro volný čas, relaxaci a zábavu, služby gastronomie a hotelnictví
  2. Kongresová a incentivní turistika s programy sestavenými na míru dle přání a požadavků zadavatele a s možností teambuildingové akce

Dalším významným partnerem je Družstvo vlastníků půdy JESENÍKY, mezi jeho hlavní pilíře podnikatelské činnosti patří :

  1. Developerský projekt Obytný a rekreační park Horní Václavov, výstavby, prodej a pronájem nemovitostí,
  2.  Průvodcovská činnost – Skanzen Jesenicka v Dolní Moravici.

Zdroj - Srdce Jesenicka.

 

Soupis památek

Dolní Václavov (Dolní Velkruby, Nieder Wildgrub)

Kostel Neposkvrněného početí P.Marie.

1754, postavený v pozdně barokním slohu. První dřevěný kostel postavili v 16. století protestanti na samém konci Dolního Václavova. Na stejném místě byl v roce 1754 vybudován nový kostel.

stojí na nejjižnějším okraji obce Václavova.

Současný katolický chrám samozřejmě není původní; pozdně barokní stavba vyrostla v letech 1754-1755 na místě zbořeného gotického kostela neznámého zasvěcení (zvažuje se sv. Jiří) snad z konce 14. století, jehož existence je však písemně doložena až v 16. století, kdy jej využívali protestantští věřící.

Katolický farář Andrea Schindler byl dosazen do farnosti v Dolních Velkrubech v roce 1627, tedy po Bílé hoře. Původní kostel měl mít obdélníkovou loď s věží na západní straně a kvadratickým presbytářem a měl být obklopen palisádovým plotem.

Roku 1683 byl opraven a roku 1724 z popudu a peněz faráře Riedela vybaven novým oltářem v ceně 80 zlatých. O třicet let později byl nicméně zbořen a nahrazen novým chrámem Neposkvrněného početí Panny Marie. Fragmenty portálu dřívějšího kostela byly vloženy do soklu barokní sochy sv. Jana Nepomuckého, stojící nyní obecního úřadu a patřící mezi nejcennější kulturní památky Václavova.

Zdroj - Soupis památek.

 

Vlastimil Dřímal

V realitách jsem od roku 2012. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům.

Jako realitní makléř s využitím umělé inteligence je pro mě prioritou také bezpečnost a spolehlivost prodeje nemovitostí. S pomocí moderních technologií a pečlivého ověřování potenciálních kupujících, se zaručuji, že každý prodej probíhá bezpečně a s minimálním rizikem.

Díky umělé inteligenci a online nástrojům dokážu provádět důkladné kontroly kupujících, včetně ověřování jejich identity a finanční situace. Tím zajišťuji, že se naše transakce odehrávají s důvěryhodnými a seriózními zájemci. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni.

Svým klientům vytvářím internetové stránky jejich nemovitostí s vlastní adresou.

Ukázky mé práce.: https://vlastimildrimal.cz/#stranky-nemovitosti

Točím video prohlídky, ukázku najdete zde: YouTube.

Nemovitosti lítám dronem. Drony nabízejí možnost ukázat vám svět z ptačí perspektivy a zachytit nádherné záběry z nevídaných úhlů.: Litame.eu

Využívám profesionálního fotografa, vytvářím video prohlídky nemovitostí, 3D půdorysy, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat nemovitost za co nejvyšší cenu k plné spokojenosti.

Pro své klienty jsem přínosem. Nemovitosti dokáži prodávat aukčním způsobem.

Aukční server.:

Prodejzavíc.eu

Příklad mého prvního úspěšného aukčního prodeje z roku 2018 najdete zde.:

Prodej RD Ruda pod Pradědem

Výběd dalších úspěšných aukčních prodejů.:

Prodej apartmánu Malá Morávka

Prodej Lázeňského apartmánu

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý.

Prosím, přečtěte si mé tipy a články.: https://vlastimildrimal.cz/#clanky Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Baví mě reality, je to o výzvách. :)

Pokud budete mít zájem využít mé služby při prodeji vaši nemovitosti.

Stačí vyplnit kontaktní formulář, nebo mi zavolejte, moje telefonní číslo je 777 613 774

Pokud Vás má práce zaujala, zvu Vás na kávu.

vlastimil_drimal-removebg-preview

Vlastimil Dřímal
Průvodce Nemovitostí 

Mobil: +420 777 613 774
www: VlastimilDrimal.cz

FB: VlastimilDřímal
Email: vlastadrimal@gmail.com

rr_2022_okres_1


Vlastimil Dřímal

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF