Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Krásné Loučky

Pronájem bytu, 1+kk, 36 m2

 

pronajatý za 7.800,- Kč., měsíčně

Popis nemovitosti

Zprostředkují Vám pronájem bytu 1+kk o velikosti 36 m² nacházející se v malebné obci Krásné Loučky.

Krásné Loučky je vesnice, část obce Krnov v okrese Bruntál. Nachází se asi 5,5 km na severozápad od Krnova na řece Opavici.

Prochází tudy železniční trať Šumperk - Krnov a silnice I/57. Byt je situován v zvýšeném I NP zděného domu, vnitřní příčky v bytě jsou zděné včetně zrekonstruované koupelny a záchodu. V bytě plastové okna, nový bojler, nové rozvody vody, elektřina v mědi. Vytápění tuhými palivy. Komín pravidelné revize.

Cena pronájmu 7.800,- Kč., měsíčně bez energií.

Vratná kauce 12.000,- Kč.

Třída G - Mimořádně nehospodárná č. 148/2007 Sb. podle vyhlášky.

Videoprohlídka

Krásné Loučky

Krásné Loučky (německy Schönwiese,[2] polsky Krasne Łączki) je vesnice, část obce Krnov v okrese Bruntál. Nachází se asi 5,5 km na severozápad od Krnova na řece Opavici. Prochází tudy železniční trať Šumperk - Krnov a silnice I/57. V roce 2009 zde bylo evidováno 211 adres.[3]

K místní části Krásné Loučky patří též Kobylí a Chomýž.

Krásné Loučky je také název katastrálního území o rozloze 7,47 km2.[4]

Geografie

Část obce se rozkládá severozápadním směrem od města Krnova, na pravém břehu řeky Opavice a v blízkosti hranice s Polskem. Část obce leží západním směrem od silnice I/57 spojující Krnov a Město Albrechtice. Krásnými Loučkami protéká Kobylí potok (pravý přítok Opavice).

Historie

V roce 1742 byla vesnice rozdělena mezi Rakousko a Prusko. Rakouská část je dnes v Česku. Pruská část je dnes sołectwo (ves) Krasne Pole ve gmině Głubczyce v Polsku.

V letech 1869-1880 pod názvem Kobylé také Loučky osada obce Lénhartovy v okrese Krnov, v roce 1890 pod názvem Schönwiese osada obce Lenhartovy v okrese Krnov, v letech 1900-1910 pod názvem Schönwiese osada obce Geppersdorf v okrese Krnov, v roce 1921 pod názvem Loučky obec v okrese Krnov, v letech 1930-1950 obec v okrese Krnov, od roku 1961 část obce Krnov v okrese Bruntál. [5]

Kobylí

V letech 1869-1880 pod názvem Kohlbach osada obce Lénhartovy v okrese Krnov, v roce 1890 pod názvem Kohlbach osada obce Lenhartovy v okrese Krnov, v letech 1900-1910 pod názvem Kohlbach osada obce Geppersdorf v okrese Krnov, v roce 1921 osada obce Loučky v okrese Krnov, v letech 1930-1950 osada obce Krásné Loučky v okrese Krnov, v dalších letech jako osada[6] zanikla.[5]

Doprava

Vesnicí prochází silnice I/57 a železniční trať Šumperk - Krnov. Kolem východního okraje Krásných Louček vede cyklostezka Slezská magistrála (součást sítě cyklotras Opavice). Most do polské vsi Krasne Pole je od konce druhé světové války rozbitý.

Sport

Ve vsi působí fotbalový oddíl TJ Krásné Loučky.[7] V Kobylím směrem na Chomýž se nachází golfové hřiště Vlčí mokřad.[8][9]

Zdroj - Wikipedie.org

Průvodce

vlastimil_drimal-removebg-preview

Vlastimil Dřímal;
Průvodce Nemovitostí 

Mobil: +420 777 613 774
www: VlastimilDrimal.cz
FB: VlastimilDřímal
Email: vlastadrimal@gmail.com

 

V realitách jsem od roku 2013. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům.

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni.

Svým klientům vytvářím internetové stránky jejich nemovitostí s vlastní adresou.

Ukázky mé práce.: https://vlastimildrimal.cz/#stranky-nemovitosti

Točím video prohlídky, ukázku najdete zde: YouTube.

Využívám profesionálního fotografa, vytvářím video prohlídky nemovitostí, 3D půdorysy, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat nemovitost za co nejvyšší cenu k plné spokojenosti.

Příklad úspěšného prodeje najdete zde.: http://www.fotojim.com/bidli/2018/ruda_nov/

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý.

Prosím, přečtěte si mé tipy a články.: https://vlastimildrimal.cz/#clanky Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Mé osobní profesní stránky najdete pod tímto odkazem.: https://vlastimildrimal.cz

Můj profesní web u Reality 11 má tuto adresu.: https://www.reality11.cz/drimal

Baví mě reality, je to o výzvách. :)

Rád se s vámi potkám při prohlídce této nemovitosti a nebo u kávy.

Pokud budete mít zájem využít mé služby při prodeji vaši nemovitosti.

Stačí vyplnit kontaktní formulář, nebo mi zavolejte, moje telefonní číslo je 777 613 774

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF