Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Linhartovy

Prodej rodinného domu který se nachází v přestavbě o podlahové ploše 160 m²,

a samostatně stojícího rekreačního domu o užitné ploše 60 m²,

stojící na rovinatém pozemku o rozloze 1 415 m².

Popis nemovitosti

Zprostředkují Vám prodej rodinného domu který se nachází v přestavbě o podlahové ploše 160 m² a vedle samostatně stojícího rekreačního domu o užitné ploše 60 m², stojící na rovinatém pozemku o rozloze 1 415 m².

Na pozemku se dále nachází samostatně stojící menší stodola.

Voda z vlastního vrtu. Elektřina 230 V i 400V. Odpady svedeny do septiku s přepadem do trativodu. Vytápění v domě kotlem na tuhá paliva nebo elektro kotlem s rozvody v mědi do radiátorů.

Vytápění v rekreačním celoročně obyvatelném rekreačním domě v kachlových kamnech. O ohřev teplé vody se stará elektrický bojler. V rekreačním domě sprchový kout a wc.

Obec Linhartovy náleží k Městu Albrechtice. Dům je pro svou polohu určený k trvalému bydlení nebo rekreaci.

Dům je možné po přestavbě využít jako dvě samostatné bytové jednotky 2+1.

Nemovitosti se nacházejí kousek od sjezdu ze silnice č. 57 spojující Město Albrechtice s Krnovem.

Kousek od domu. cca. 5 minut chůze se nachází železniční zastávka na trati spojující Město Albrechtice a Krnov. Materiál na dodělání přestavby domu se v domě nachází a je součástí kupní ceny. K domu náleží pěkná udržovaná zahrada, k dispozici je vlastní parkoviště.

Cena k jednání 4.000.000,- Kč.

Třída G - Mimořádně nehospodárná č. 148/2007 Sb. podle vyhlášky.

Fotogalerie

Linhartovy

Linhartovy byly založeny v průběhu 13. století, podnět k osídlení dal olomoucký biskup Bruno ze ze Schauenburku, který se rozhodl oblasti severní Moravy kolonizovat německými osídlenci. Tato oblast původně náležela do vlastnictví olomouckých biskupu, následně se stala součásti Opavského knížectví a posléze náležela Krnovskému knížectví, a to se stalo od 15. století součásti SlezskaPrvní písemná zmínka o obci pochází z roku 1377, kdy byly Linhartovy v držení Mikuláše z Vidbachu, který byl purkrabím opavských knížat na hradě Hradec nad Moravicí.[4][5]. V roce 1478 získali panství Linhartovi bratři Jan Trojan a Václav z Vladěnína a současně také obce OpaviceHolčovice, Mokré, Hošťálkovy a Rudíkovy za projevené služby opavskému knížeti Viktorínovi z Poděbrad.[6]. Následně jej vlastnil syn Václava z Vladěnína Ojíř z Fulštejna[7] Poté byly Linhartovy ve vlastnictví Ojířova syna Lacka Ojíře z Fulštejna na Linhartovech, který byl komorníkem krnovského knížectví. Lacek Ojíř přenechal panství Linhartovy svému bratrovi Albrechtovi z Fulštejna na Linhartovech v roce 1555, který však v roce 1564 zemřel. Panství přešlo zpět na Lacka Ojíře[8]. Jeho manželkou byla Magdaléna Rotmberková z Ketře. Manželství bylo bez potomků, a tak v závěti určil dědicem jejího nezletilého syna z prvního manželství a poručníkem byl druhý manžel jeho sestry Magdalény z Fulštejna Jiří Bernárd Tvorkovský z Kravař[9]. Magdaléna z Fulštejna měla z prvního manželství s Bartolomějem Kravařským ze Šlevic dvě dcery Bohunku Kravařskou ze Šlevic, která zdědila nově vniklé panství Hošťálkovy a druhá dcera Kateřina Kravařská ze Šlevic se provdala v roce 1577 za Václava Haugvic z Biskupic[10][11][12]Haugvicové z Biskupic následně vlastnili panství Linhartovy, které prodali v roce 1658 prodali svým příbuzným Sedlnickým z Choltic. V roce 1742 byla vesnice rozdělena mezi Rakousko a Prusko. Po zrušení patrimoniálního panství se stali Linhartovy v roce 1850 samostatnou obcí. Zároveň byla součásti obce vedlejší obec Krásné Loučky v letech 1850 až 1918. Rakouská část je dnes součásti v České republiky. Pruská část je dnes sołectwo (ves) Lenarcice ve gmině Głubczyce a součást Polska.

Zdroj - Wikipedia.org

Průvodce realitami

vlastimil_drimal-removebg-preview

Vlastimil Dřímal;
Průvodce Nemovitostí 

Mobil: +420 777 613 774
www: VlastimilDrimal.cz
FB: VlastimilDřímal
Email: vlastadrimal@gmail.com

 

V realitách jsem od roku 2013. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům.

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni.

Svým klientům vytvářím internetové stránky jejich nemovitostí s vlastní adresou.

Ukázky mé práce.: https://vlastimildrimal.cz/#stranky-nemovitosti

Točím video prohlídky, ukázku najdete zde: YouTube.

Využívám profesionálního fotografa, vytvářím video prohlídky nemovitostí, 3D půdorysy, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat nemovitost za co nejvyšší cenu k plné spokojenosti.

Příklad úspěšného prodeje najdete zde.: http://www.fotojim.com/bidli/2018/ruda_nov/

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý.

Prosím, přečtěte si mé tipy a články.: https://vlastimildrimal.cz/#clanky Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Mé osobní profesní stránky najdete pod tímto odkazem.: https://vlastimildrimal.cz

Můj profesní web u Reality 11 má tuto adresu.: https://www.reality11.cz/drimal

Baví mě reality, je to o výzvách. :)

Rád se s vámi potkám při prohlídce této nemovitosti a nebo u kávy.

Pokud budete mít zájem využít mé služby při prodeji vaši nemovitosti.

Stačí vyplnit kontaktní formulář, nebo mi zavolejte, moje telefonní číslo je 777 613 774

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF