Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pozemek pro bydlení Město Albrechtice

Nabízíme k prodeji pozemky pro bydlení

 

Rozloha 3 627

  

Cena 1.050.000,- Kč

Popis nemovitosti

Zprostředkují Vám prodej dvou mírně svažitých pozemků o užitné ploše 3 627 m² nacházející se v těsné blízkosti hranic s Polskem v Městě Albrechtice.

V současnosti na pozemku ovocný sad. Příjezd k pozemku je po zpevněné asfaltové komunikaci.

Krásný prosluněný pozemek která Vám poskytne klidné místo pro život.

Cena za pozemky včetně právního servisu 1.050.000,- Kč.

Fotogalerie

Město Albrechtice - Wikipedia.org

Město sousedí na severu s Petrovicemi, Janovem, Jindřichovem, Třemešnou a Slezskými Rudolticemi, na východě s Polskem (gmina Głubczyce), na jihu s Krnovem a Hošťálkovy a na západě s Holčovicemi a Heřmanovicemi. Od okresního města Bruntálu je vzdáleno 21 km a od krajského města Ostravy 63 km.

Geomorfologicky patří Město Albrechtice k provincii Česká vysočina, subprovincii Krkonošsko-jesenické (Sudetské), oblasti Jesenické (Východosudetské). Severně od Opavice se jedná o geomorfologický celek Zlatohorská vrchovina, podcelky Hynčická hornatina na západě a Jindřichovská pahorkatina na východě, jižně od Opavice se jedná o geomorfologický celek Nízký Jeseník, podcelek Brantická vrchovina. Nejvyšších poloh dosahuje území města na severozápadní hranici (Kutný vrch 869/866 m n. m., Solná hora 868/867 m n. m.), na katastru Dlouhé Vody. Z dalších vrcholů lze jmenovat Kotel (777 m n. m.), Jindřichovu vyhlídku (794 m n. m.), Milíře (755 m n. m.), Na Valštejně (751 m n. m.), Měsíční horu (631/630 m n. m.), Obecní horu (673/672 m n. m.), Karlovu horu (717 m n. m.), Poutní horu (709 m n. m.).

Území Města Albrechtic patří z největší části do povodí Odry, resp. Opavy. Hlavním tokem města je ve velkém záhybech ze západu na jihovýchod směřující řeka Opavice. Do ní se vlévá několik menších toků, např. zleva Komorský potok (odvodňující nejzápadnější část katastru), Solný potok, Valštejnský potok a bezejmenný potok, který na východ od města napájí Celní rybník (Celňák) a do Opavice se vlévá už na polském území. Zprava přijímá Opavice Burkvízský potok. Malá plocha na severu území Města Albrechtic spadá do povodí Osoblahy (rovněž přítoku Odry), zejména části Biskupice a Piskořov, které odvodňuje potok Trója (levý přítok Hrozové).

Území města pokrývá z 44,5 % zemědělská půda (17 % orná půda, 26 % louky a pastviny), z 49,5 % les a ze 7 % zastavěné a ostatní (např. průmyslové) plochy.

Zdroj - Wikipedia.org

Město Albrechtice

Město leží severozápadně od Krnova na řece Opavici, která v délce několika kilometrů tvoří hranici s Polskem. Na jedné straně se zvedají první stráně Jeseníků, na straně druhé se otvírají široké polské roviny. Je to odtud jen kousek na osoblažskou úzkokolejku a mají tu velmi neobvyklou rozhlednu.

Co musíte vidět ve Městě Albrechticích

Dominantou Města Albrechtic je pozdně barokní kostel Navštívení Panny Marie, ovšem už zdálky vás upoutá jiná stavba: dvě ocelové věže na Hraničním vrchu, které sloužily k přenosu telefonního signálu. Město je odkoupilo za symbolickou cenu a proměnilo je v originální rozhlednu. Má dvě věže, jedno schodiště a vyhlídkové plošiny ve výšce 25 metrů propojené lávkou. Hranice vede jen pár metrů od rozhledny, malebná kaskáda rybníčků, kterou spatříte východním směrem, už leží v Polsku.
 

Jízda po osoblažské úzkokolejce

Od trati z Krnova do Jindřichova na Moravě odbočuje v Třemešné úzkokolejka, která se klikatí mírně zvlněnou krajinou dvacet kilometrů až do Osoblahy, městečka u polských hranic. V provozu je od roku 1898 a vláčky tu jezdí nanejvýš čtyřicetikilometrovou rychlostí. Vystoupit můžete například ve Slezských Rudolticích, kde je v letní sezoně přístupný zajímavý barokní zámek. Přezdívalo se mu Slezské Versailles, řadu desetiletí chátral a nyní se zvolna probouzí do někdejší krásy.
 

Toulky po městě i po okolí

Ve městě objevíte malé muzeum kočárků a panenek, golfisté tu najdou šestijamkové golfové hřiště. S dětmi se vypravte na zámek Linhartovy na půli cesty mezi Krnovem a Městem Albrechticemi; k vidění jsou například figurky legendárních Igráčků, modely letadel, panenky a cínoví vojáčci, anebo do Holčovic, kde v pensionu Safari objevíte Africké muzeum se zooparkem. Výhled do krajiny se otevírá také z rozhledny Strážnice nad obcí Liptaň; pohodlně vás sem dopraví úzkokolejka.
 
Zdroj - Kudy z Nudy.
 
 
 

Vlastimil Dřímal

V realitách jsem od roku 2012. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům.

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni.

Svým klientům vytvářím internetové stránky jejich nemovitostí s vlastní adresou.

Ukázky mé práce.: https://vlastimildrimal.cz/#stranky-nemovitosti

Točím video prohlídky, ukázku najdete zde: YouTube.

Využívám profesionálního fotografa, vytvářím video prohlídky nemovitostí, 3D půdorysy, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat nemovitost za co nejvyšší cenu k plné spokojenosti.

Pro své klienty jsem přínosem. Nemovitosti dokáži prodávat aukčním způsobem.

Aukční server.:

Prodejzavíc.eu

Příklad mého prvního úspěšného aukčního prodeje z roku 2018 najdete zde.:

Prodej RD Ruda pod Pradědem

Výběd dalších úspěšných aukčních prodejů.:

Prodej apartmánu Malá Morávka

Prodej Lázeňského apartmánu

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý.

Prosím, přečtěte si mé tipy a články.: https://vlastimildrimal.cz/#clanky Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Baví mě reality, je to o výzvách. :)

Pokud budete mít zájem využít mé služby při prodeji vaši nemovitosti.

Stačí vyplnit kontaktní formulář, nebo mi zavolejte, moje telefonní číslo je 777 613 774

Pokud Vás má práce zaujala, zvu Vás na kávu.

vlastimil_drimal-removebg-preview

Vlastimil Dřímal
Průvodce Nemovitostí 

Mobil: +420 777 613 774
www: VlastimilDrimal.cz

FB: VlastimilDřímal
Email: vlastadrimal@gmail.com

rr_2020_okres


Vlastimil Dřímal

Kontaktní formulář