Prodej bytu 2+1 54 m2 v Lázeňském městě Jeseník.

 

 

Prodán za 1.070.000,- Kč

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji družstevní panelový byt v Lázeňském městě Jeseník, dispozičně 2+1, 54 m2, nacházející se na ulici Halasová v dobré lokalitě Lázeňského města Jeseník.

Cena nemovitosti je stanovena včetně právního servisu 1.070.000,- Kč.

Bytové družstvo je pouze v tomto domě, výborná komunikace. Sousedské vztahy jsou zde výtečné.

Byt se nachází v IV NP panelového domu který prošel zdařilou revitalizaci, v domě je samostatná plynová kotelna díky ní jsou nízké náklady na vytápění a teplou vodu. Nájem u tohoto bytu činí 3.000,- Kč měsíčně.

V docházkové vzdálenosti 10 minut se nachází nákupní centra COOP, Billa, Lidl. V roce 2013 prošel byt kompletní rekonstrukcí, vyměněné rozvody elektrického vedení, nové plastové okna, nové plovoucí podlahy, v koupelně a na wc keramická dlažba. Byla vybudovaná nová koupelna a samostatné jádro, nová kuchyně se spotřebiči.

Parkování je možné přímo u bytového domu, který je přístupný z veřejné asfaltové komunikace.

V okolí Lázeňského města Jeseník jsou také rozmanité možnosti sportovních i turistických aktivit, velké množství značených cyklistických i turistických tras krásami CHKO Jeseníky, v zimně běžecké trasy i sjezdové lyžování v mnoha Ski areálech v okolí.

 

Třída G - Mimořádně nehospodárná č. 148/2007 Sb. podle vyhlášky

Videoprohlídka

Fotogalerie

Půdorys bytu

Jeseník - Wikipedia

 

Lázně Jeseník, nebo spíše Priessnitzovy léčebné lázně, jsou lázněnacházející se na severozápadním okraji města Jeseník, do roku 1947 šlo o osadu města s názvem Gräfenberk (něm. Gräfenberg). Od 19. století jsou lázně navštěvovány hojným počtem návštěvníků, ať už pacientů, rekreantů nebo těch, kteří se zajímají o jejich bohatou historii. V současné době je to ročně kolem dvanácti tisíc hostů.

Vyvinula se a stále se zde praktikuje vodoléčba (která je proslavila po celém světě) jako primární metoda léčení, spojena s klidem a nenáročným tělesným pohybem jako jsou procházky po okolí plného především horské přírody Rychlebských hor. Jejich zakladatelem je Vincenz Priessnitz – „Vodní doktor“.

Zdroj.: https://cs.wikipedia.org/wiki/Lázně_Jeseník

Kontakt

vlastimil_drimal

 

Vlastimil Dřímal;
Průvodce Nemovitostí 

Mobil: +420 777 613 774
www: VlastimilDrimal.cz

FB: VlastimilDřímal
Email: vlastadrimal@gmail.com

 

V realitách jsem od roku 2013. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům.

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni.

Svým klientům vytvářím internetové stránky jejich nemovitostí s vlastní adresou.

Ukázky mé práce.: https://vlastimildrimal.cz/#stranky-nemovitosti

Točím video prohlídky, ukázku najdete zde: YouTube.

Využívám profesionálního fotografa, vytvářím video prohlídky nemovitostí, 3D půdorysy, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat nemovitost za co nejvyšší cenu k plné spokojenosti.

Příklad úspěšného prodeje najdete zde.: http://www.fotojim.com/bidli/2018/ruda_nov/

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý.

Prosím, přečtěte si mé tipy a články.: https://vlastimildrimal.cz/#clanky Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Mé osobní profesní stránky najdete pod tímto odkazem.: https://vlastimildrimal.cz

Můj profesní web u Reality 11 má tuto adresu.: https://www.reality11.cz/drimal

Baví mě reality, je to o výzvách. :)

Rád se s vámi potkám při prohlídce této nemovitosti a nebo u kávy.

Pokud budete mít zájem využít mé služby při prodeji vaši nemovitosti.

Stačí vyplnit kontaktní formulář, nebo mi zavolejte, moje telefonní číslo je 777 613 774

 

 

Kontaktní formulář