Prodej bytu 3+1 64 m² Rožnov pod Radhoštěm

 

 

Prodán za 2.450.000,- Kč.

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví po zdařilé celkové rekonstrukci s balkonem v Rožnově pod Radhoštěm na ulici Borová o podlahové ploše 64 m2.

Dům prošel celkovou revitalizací, nové rozvody, nový výtah, zateplená fasáda domu, uzavřené balkony.

Dům i byt má bezbarierový přístup. Z toho důvodu je vhodný i pro osoby se sníženou pohyblivostí.

Na chodbě jsou na míru vyrobené zabudované skříně s dostatkem úložného prostoru.

V bytě neprůchozí pokoje, koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a prostorem pro pračku, wc samostatně řešeno. K bytu náleží sklepní koje. Nabízený byt představuje klidné a komfortní bydlení s výbornou dostupností.

V docházkové vzdálenosti 10 minut veškerá občanská vybavenost, škola, školka, bazén, síť obchodů, supermarket a restaurace.

Cena k jednání je 2 450 000,- Kč za nemovitost v hotovosti.

 

Nedostanete hypotéku, jakou si představujete?

Zaplatíte 816 000,- Kč za nemovitost.

Uvedená cena je jen 30% ceny bytu. Splácejte si 70% ceny nemovitosti formou nájmu.

 

Třída G - Mimořádně nehospodárná č. 148/2007 Sb. podle vyhlášky

Videoprohlídka

Fotogalerie

Rožnov a okolí

Rožnov pod Radhoštěm (německy Rosenau či Rožnau) je město v okrese Vsetín ve Zlínském kraji, 17 km severovýchodně od Vsetína na řece Rožnovská Bečva a na úpatí Vsetínských vrchů v nadmořské výšce378 m n. m. Žije zde přibližně 16 tisíc[1] obyvatel.

Rozkládá se na katastrálních územích Rožnov pod Radhoštěm, Tylovice a Hážovice.V roce 1796 si brněnský lékař František Kročák uvědomil léčebné působení místních klimatických poměrů a poslal do města první čtyři nemocné s plicními chorobami. Od té doby roste známost Rožnova coby klimatických lázní. Oficiálně je založil tehdejší ředitel panství Josef Drobník, na světovou úroveň lázně později pozvedli lékaři František Polanský a Vladislav Mladějovský.

Pacienti se léčili žinčicí a vycházkami, později i koupelemi a elektroléčbou. Lázeňství zde bylo na vrcholu počátkem 20. století, kdy byl Rožnov pro příznivé klima řazen mezi nejlepší léčebné lokality v Evropě a přirovnáván ke švýcarskému Davosu nebo italskému Meranu.[6] 

Za léčbou nemocí dýchacího ústrojí i srdce sem každou sezónu přijíždělo až 3000 hostů. Patřil mezi ně např. zakladatel psychoanalýzy Sigmund Freud nebo přírodovědec Gregor Mendel. V rámci rozvoje lázeňství byla v letech 1934–35 postavena ještě Masarykova ozdravovna na vrchu Kozinec, svému účelu ale sloužila jen krátce.

Na konci 2. světové války byly přeměněna na lazaret, později se stala zotavovnou ROH. Lázně byly zrušeny v roce 1953.[7] Viditelnou připomínkou tehdejších dob zůstal Společenský dům v městském parku.

Radhošť je hora v Moravskoslezských Beskydech na závěru výrazného Pustevenského hřbetu, 3 km jihozápadně od Trojanovic a 6 km severovýchodně od Rožnova pod Radhoštěm. S výškou 1129 m n. m. jde o sedmou nejvyšší horu Moravskoslezských Beskyd a o jejich nejzápadnější tisícovku.

Na vrcholu Radhoště se nachází kříž z roku 1805kaple svatého Cyrila a Metoděje z let 18961898, sousoší obou věrozvěstů z roku 1931 a televizní vysílač. Kaple je nejvýše položený chrám v ČR.[zdroj?] V kapli je bronzová deska, připomínající návštěvu prezidenta republiky T. G. Masaryka na tomto místě 23. června 1928.

Asi 300 m jihovýchodně od vrcholu stojí hotel Radegast, mezi hotelem a vrcholem je ještě služebna Horské služby. Těsně pod vrchol vede od západu lyžařský vlek, přímo na vrcholu je geodetický bod.

Podle pověstí měl na Radhošti od pradávna sídlo slovanský bůh Radegast - Bůh slunce, války a vítězství. Jeho podoba, jak ji ztvárňuje socha od Albína Poláška, nepůsobí zrovna mile a rozhněvat si ho by asi pro člověka nemuselo být příznivé. Přesto anebo právě proto Radegasta generace lidí milovaly i zatracovaly. Naši předkové k němu měli úctu. Zdaleka za ním přicházeli, aby mu přinesli dary - dobytek, část úrody, zvěř, kterou ulovili. 

Zdroj Wikipedie.

Půdorys

Průvodce realitami

 vlastimil_drimal 

Vlastimil Dřímal;
Průvodce Nemovitostí 

Mobil: +420 777 613 774
www: VlastimilDrimal.cz

FB: VlastimilDřímal
Email: vlastadrimal@gmail.com 

V realitách jsem od roku 2013. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům.

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni.

Svým klientům vytvářím internetové stránky jejich nemovitostí s vlastní adresou.

Ukázky mé práce.: https://vlastimildrimal.cz/#stranky-nemovitosti

Točím video prohlídky, ukázku najdete zde: YouTube.

Využívám profesionálního fotografa, vytvářím video prohlídky nemovitostí, 3D půdorysy, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat nemovitost za co nejvyšší cenu k plné spokojenosti.

Příklad úspěšného prodeje najdete zde.: http://www.fotojim.com/bidli/2018/ruda_nov/

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý.

Prosím, přečtěte si mé tipy a články.: https://vlastimildrimal.cz/#clanky Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Mé osobní profesní stránky najdete pod tímto odkazem.: https://vlastimildrimal.cz

Můj profesní web u Reality 11 má tuto adresu.: https://www.reality11.cz/drimal

Baví mě reality, je to o výzvách. :)

Rád se s vámi potkám při prohlídce této nemovitosti a nebo u kávy.

Pokud budete mít zájem využít mé služby při prodeji vaši nemovitosti.

Stačí vyplnit kontaktní formulář, nebo mi zavolejte, moje telefonní číslo je 777 613 774

Kontaktní formulář