Prodej, Chata 90 m2, Bohemaland Zlaté Hory

 

 

 

 Chata prodána za 1.750.000,- Kč.

 

 

 

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji celoročně obyvatelnou a zateplenou chatu ve Zlatých Horách v Jeseníkách o podlahové ploše 90 m2. 

Chata se nachází v areálu Ski Příčná Zlaté Hory Jeseníky. Ski areál Příčná je součástí sportovně rekreačního a kongresového centra s hotelem Bohemaland a Sport hotel Bohema Zlaté Hory.

Chata se prodává kompletně vybavená, můžete jí začít okamžitě začít užívat nebo pronajímat.

Chata prošla roce 2010 kompletní rekonstrukcí, nová elektřina, nové rozvody vody a odpadů.

Chata je zateplená izolační minerální vatou. Chata je napojena na obecní vodu i kanalizaci. O vytápění se stará krb, případně elektrické přímotopy.

U chaty se nachází uzamykatelný zahradní domek, venkovní posezení s ohništěm a grilem.

Dobrá investiční příležitost, výnos z pronájmu chaty za rok 2018 byl 120 000,- Kč. 

 

Cena prodeje nemovitosti 1.750.000,- Kč. + právní servis.

 

 

Třída G - Mimořádně nehospodárná č. 148/2007 Sb. podle vyhlášky

Videoprohlídka

Fotogalerie

Zlaté Hory a Bohemaland - Wikipedie

Zlaté Hory 

(1869–1948 Cukmantl,[2] německy Zuckmantel,[3] polskyZłote Góryslezsky Cukmantel, Złote Gůry, latinsky Cucmantel) jsou slezské město ležící na severovýchodě okresu Jeseník při hranicích s Polskem na Zlatém potoce. Žije zde přibližně 3 900[1] obyvatel. Z města vede lokální železniční trať, která se v Mikulovicích napojuje na trať do Jeseníka. Zlaté Hory tvoří přirozené centrum mikroregionu Zlatohorsko. Jde o významné poutní místo a turisticky atraktivní lokalitu.

Rýžování zlata.

O začátcích dolování v okolí Zlatých Hor se nedochovaly žádné písemné zprávy ani archeologické nálezy. Za pravděpodobné lze považovat získávání zlata rýžováním a jílováním podél místních toků v 10. a 11. století.
Po vyčerpání těchto sekundárních zdrojů zlata se ve 13. století přešlo k dolování v pevné hornině v oblasti Marie Pomocné. Následně byly objeveny i bohaté zlatonosné rudy na Starohoří. Tím byl dán základ dvou velkých revírů, v nichž pak probíhala těžba ve 14. století doložena prvními písemnými zprávami.

Největšího rozkvětu dosáhla těžba v 16. století, kdy v prostoru rýžovišť za městem byly v letech 1590 a 1591 nalezeny valouny zlata o hmotnosti 1, 38 kg a 1, 78 kg. Poté následoval úpadek těžby a následné pokusy o její obnovení již nikdy nedosáhly dřívější úrovně.
Na základě geologického průzkumu byla v padesátých a šedesátých letech minulého století obnovena těžba měděných rud. Po dotěžení mědi v 80. letech se pozornost obrátila k polymetalickým ložiskům a v roce 1990 se obnovila těžba zlata.
V současnosti je těžba, jako již několikrát v tomto revíru zastavena. Zůstaly jen zbytky hornických prací, včetně zlatokopeckého náhonu, pozůstatky po těžbě jílováním a také písemné záznamy v kronikách.
 
 

Sportovně – rekreační areál Bohemaland. 

Leží v jedné z ekologicky nejčistší oblasti České republiky.

V sousedství se nachází dětská léčebna, která poskytuje léčbu dětem s respiračními problémy.

Jedinečností areálu je zdroj vlastní pitné vody, jejíž kvalita splňuje ty nejpřísnější hygienické požadavky, a to bez použití chemických látek.

Součástí areálu Bohemaland je Ski aréna Příčná se sjezdovkou a čtyřsedačkovou lanovkou, nástupním pásem a umělým zasněžováním.

Dále je součástí tenisová hala, která poskytuje i další sportovní možnosti, fotbalové hřiště velikosti UEFA, umělé jezero a mnoho dalšího jako například finská sauna s ochlazovacím bazénkem či venkovní whirlpool.  

Zdroj - http://www.bohemaland.eu

Kontakt

vlastimil_drimal

Vlastimil Dřímal;
Průvodce Nemovitostí 

Mobil: +420 777 613 774
www: VlastimilDrimal.cz

FB: VlastimilDřímal
Email: vlastadrimal@gmail.com

V realitách jsem od roku 2013. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům.

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni.

Svým klientům vytvářím internetové stránky jejich nemovitostí s vlastní adresou.

Ukázky mé práce.: https://vlastimildrimal.cz/#stranky-nemovitosti

Točím video prohlídky, ukázku najdete zde: YouTube.

Využívám profesionálního fotografa, vytvářím video prohlídky nemovitostí, 3D půdorysy, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat nemovitost za co nejvyšší cenu k plné spokojenosti.

Příklad úspěšného prodeje najdete zde.: http://www.fotojim.com/bidli/2018/ruda_nov/

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý.

Prosím, přečtěte si mé tipy a články.: https://vlastimildrimal.cz/#clanky Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Mé osobní profesní stránky najdete pod tímto odkazem.: https://vlastimildrimal.cz

Můj profesní web u Reality 11 má tuto adresu.: https://www.reality11.cz/drimal

Baví mě reality, je to o výzvách. :)

Rád se s vámi potkám při prohlídce této nemovitosti a nebo u kávy.

Pokud budete mít zájem využít mé služby při prodeji vaši nemovitosti.

Stačí vyplnit kontaktní formulář, nebo mi zavolejte, moje telefonní číslo je 777 613 774


 

Kontaktní formulář