Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej domů Bohušov - Karlov

Nabízíme ke koupi dva domy v obci Bohušov okres Bruntál.

 

Super bydlení dobrá investice a domy jsou vhodné i k podnikání.

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji dva rodinné domy, dispozičně 3+1, obytná plocha 360 s velkou hospodářskou částí s pozemky o velikosti 2.629 a 1+1, obytná plocha 160 s dílnou a s pozemky o velikosti 840 m²

Nacházející se v obci Bohušov okres Bruntál. Prodává se jako soubor dvou rodinných domů za nabídkovou cenu 999.999,- Kč. Rodinné domy se prodává včetně vybavení zachyceného na fotografiích. Voda z vlastní studny. Odpady svedené do septiku s přepadem do trativodu.

Střechu pokrývá eternit a břidlicové šablony. Elektřina 230V a 400V. Vytápění kamny na tuhá paliva, plyn zde není. Vaří se na kamnech na tuhá paliva. V domě dřevěné prkenné podlahy, na nich pvc linoleum.

V koupelně a na wc keramická dlažba. V půdním prostoru je dostatek místa na vybudování dalších obytných místností. Příjezd k nemovitosti je po obecní asfaltové komunikaci.

Domy se nachází ve velmi krásné a klidné lokalitě v podhůří Jeseníků na Osoblažsku. Nádherné místo pro rekreaci nebo pro svůj klid i pro trvalé bydlení. Vhodné i na investici k rekreačním účelům, k pronajímání. Je možnou koupit domy jednotlivě, každý zvlášť.

Cena za nemovitosti včetně právního servisu 999.999,- Kč. K jednání.

Třída G - Mimořádně nehospodárná č. 148/2007 Sb. podle vyhlášky.

 

PRODÁNO

 

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Karlov (Bohušov) Wikipedia.org

Karlov leží v katastrálním území Karlov u Bohušova o rozloze 1,53 km2 [3] a Nová Ves u Bohušova o rozloze 1,96 km2.[4]

Jižní hranici tvoří řeka Osoblaha s vesnici Dolní Povelice, na západě sousedí s Dívčím Hradem, na severu s Osoblahou, na východě s Bohušovem.

Karlovem protéká Karlovický potok, levý přítok řeky Osoblahy. Na jihu se zvedá kopec V Pekle (318 m n. m.). Osadou prochází silnice 45728 a zelená turistická trasa naučné stezky Osoblažsko.[5]

Zdroj - Wikipedia.org

Obec Bohušov

Obec Bohušov leží ve středu Osoblažská, v údolí říčky Osoblahy, má 413 obyvatel. Obec je tvořena místními částmi Dolní Povelice, Karlov, Ostrá Hora a Kašnice.

K občanskému vybavení obce patří mateřská škola, obecní úřad s informačním centrem, obchod, pohostinství s kulturním domem, kostel a rekreační areál.

Velká pozornost se v obci věnuje podpoře cestovního ruchu. Katastrem obce vede mezinárodní cyklotrasa Opavice, na kterou se napojují regionální cykloturistické stezky.

Zdroj - Obec Bohušov.cz

Osoblažsko

Na okraji Osoblažské pahorkatiny, která na levém břehu Osoblahy přechází v rovinu, se rozprostírá Karlov . Na mezní čáře pahorkatiny je zalesněná Březina (306 m.n.m).
Karlov vznikl až roku 1785, když se na pozemcích parcelovaného dvora usadilo prvních 17 rodin. Před vznikem obce patřil dvůr do Dolních Povelic.
Ves Karlov je z minulosti znám také pod názvem Karlsdorf.

Zdroj - Osoblažsko.cz

Místopisy.cz

Zde naleznete tipy na výlety pro okolí obce Bohušov. Tipy na výlet jsou generovány náhodně z bodů zájmů, které obsahují seznam památek, ale také poklidné výlety s dětmi, rodinné výlety či sportovní a turistické zajímavosti pro náročnější.

Podrobné třízení jednotlivých tipů na výlet můžete provést níže (pod fotogalerií) v sekci "V OKOLÍ OBCE BOHUŠOV SE TAKÉ NACHÁZÍ". Jednotlivé tipy na výlet pro obec Bohušov a její okolí si můžete také zobrazit na podrobné mapě (přiblížením tlačítkem "plus") a výběru zobrazení jednotlivých bodů zájmu - tzn. tipů na výlet.

Zobrazit obec Bohušov na mapě. Kliknutím na logo (štít) bodu zájmu se zobrazí popisek.

Zdroj - Místopisy.cz

Turistika.cz

Karlov leží v Moravskoslezském kraji na pomezí turistických oblastí HRUBÝ JESENÍK  a NÍZKÝ JESENÍK, přibližně 60 km od Olomouce.

Jižním směrem od města se rozkládá vodní nádrž Slezská Harta

V okolí města Bruntálu je několik vyhaslých sopek.

Jednou z nich je jihozápadním směrem od města Uhlířský vrch. Z vrcholku je krásný výhled na Praděd.

Zdroj - Turistika.cz

Vlastimil Dřímal

V realitách jsem od roku 2012. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům.

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni.

Svým klientům vytvářím internetové stránky jejich nemovitostí s vlastní adresou.

Ukázky mé práce.: https://vlastimildrimal.cz/#stranky-nemovitosti

Točím video prohlídky, ukázku najdete zde: YouTube.

Využívám profesionálního fotografa, vytvářím video prohlídky nemovitostí, 3D půdorysy, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat nemovitost za co nejvyšší cenu k plné spokojenosti.

Pro své klienty jsem přínosem. Nemovitosti dokáži prodávat aukčním způsobem.

Aukční server.:

Prodejzavíc.eu

Příklad mého prvního úspěšného aukčního prodeje z roku 2018 najdete zde.:

Prodej RD Ruda pod Pradědem

Výběd dalších úspěšných aukčních prodejů.:

Prodej apartmánu Malá Morávka

Prodej Lázeňského apartmánu

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý.

Prosím, přečtěte si mé tipy a články.: https://vlastimildrimal.cz/#clanky Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Baví mě reality, je to o výzvách. :)

Pokud budete mít zájem využít mé služby při prodeji vaši nemovitosti.

Stačí vyplnit kontaktní formulář, nebo mi zavolejte, moje telefonní číslo je 777 613 774

Pokud Vás má práce zaujala, zvu Vás na kávu.

vlastimil_drimal-removebg-preview

Vlastimil Dřímal
Průvodce Nemovitostí 

Mobil: +420 777 613 774
www: VlastimilDrimal.cz

FB: VlastimilDřímal
Email: vlastadrimal@gmail.com

rr_2020_okres


Vlastimil Dřímal

Kontaktní formulář