Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej domu se stodolou

Prodej domu o užitné ploše 540 m², stojící na pozemku 1.472

I NP v levo řeznictví 95 m² na pravo obchod 94

II NP byt 3+1 180

III NP půda

za domem na rovinatém pozemku stodola 170

Popis nemovitosti

Dobrý den.

Ve výhradní zastoupení majitelů nabízím k prodeji prvorepublikovou vilu která stojí v centru obce Mikulovice u Jeseníku na ulici Hlavní na pozemku o velikosti 1.472 m².

Dům má užitnou plochu 540 m², Přízemí, dnes se správně uvádí jako I NP je rozděleno na dvě část, pokud stojím čelem k domu tak levá samostatná část se samostatnými vstupy o užitné ploše 95 m² dříve sloužilo jako řeznictví. V pravé části I NP byl obchod, tato část se samostatným vchodem má užitnou plochu 94 m², s obchodu je možný vstup na zahradu. Vytápění v řeznictví i obchodě je samostatně rozvedeno v mědi do radiátorů a je možno jak krbovými kamny tak i plynovými topidly. V domě je 23 V i 400 V včetně přivedené plynové přípojky, měřiče energií jsou v součastnosti odpojené. V obchodních prostorech i v řeznictví jsou samostatné sociální místnosti a wc. Na podlahách keramické obklady, v řeznictví jsou i stěny pokryty keramickými obklady pro snadnější údržbu. V řeznictví jsou zabudované dva mrazící boxy.

Dům je podsklepen a vstup do sklepa je ze zahrady.

Za domem je samostatně stojící stodola o užitné ploše 170 m², tato dříve sloužila jako garáž, sklad, chlév a technické zázemí pro řeznictví a obchod v domě. Odpady svedená do obecní kanalizace

Prostředním samostatným vchodem se po dřevěném schodišti dostane do patra, dnes už označeno jako II NP kde se po celé ploše domu nachází veliký prosluněný byt dispozičně 3+1 a užitné ploše 180 m². O vytápění v bytě se stará samostatný plynový kotel s rozvodem v mědi do radiátorů. V pokojích a v kuchyni plovoucí podlahy. V prostorné koupelně sprchový box, wc, umyvadlo, otopný žebřík a závěsný samostatný elektrický průtokový ohřívač jenom pro teplou vodu v koupelně a kuchyni. Odpady svedeny do obecní kanalizace.

Z bytu je přístup po dřevěných schodech na půdu v III NP kde se nacházejí dva velké, suchá pokoje a další prostory. Je zde možno vybudovat další bytové prostory. A nad těmito půdními prostory najdete další půdu která je přístupná po dřevěných schodech.

Na střeše domu i stodoly eternit. Střechy jsou v dobrém stavu, nikde nezatýká, v domě je sucho, žádná vlhkost ani plíseň se v domě nenachází.

V obci Mikulovice se nachází železniční nádraží, zastávka autobusu, obecní úřad, knihovna, škola, školka, zdravotní středisko, zubař, obchody, restaurace, ubytování a stravování. Dobře se tu bydlí, znám to tu.

Město Mikulovice se nachází cca 3 kilometry od hranice s Polskou republikou.

Pro nákupy jezdíme do Polska, větší příhraniční město Glucholazy vzdáleno 6 kilometrů.

Lázeňské město Jeseník 15 kilometrů, Zlaté Hory 10 kilometrů daleko. Do krajského města Olomouc 101 kilometrů.

Pro milovníky lyžařských sportů lyžařské areály v dojezdu do 20 minut, Horním i Dolním Údolí (10 km) nebo v Příčné u Zlatých Hor. Turisticky oblíbený Rejvíz 6 km procházkou lesní cestou.

Dům dispozičně a prostorově přímo vybízí k vytvoření domácího wellnes ve spodní části domu. A dalších volno časových aktivit v přízemí domu. Nebo jako rodinné sídlo či sídlo a zázemí firmy.

Příroda je tady u nás v Jeseníkách a okolí Rychlebských cyklostezek opravdu nádherná a okolí je přímo nabité možnostmi, jak aktivně trávit volný čas po celý rok.

Koupí tohoto domu získáte krásné místo pro život v centru krásných Mikulovic, vím to protože v Mikulovicích bydlím.

Nabízená cena za tuto nemovitost, včetně právního servisu, je 2.500.000,- Kč.

Třída G - Mimořádně nehospodárná č. 148/2007 Sb. podle vyhlášky.

 

Dům zarezervován.

 

 

Videoprohlídka

3D scan

Mikulovice

O vzniku obce nemáme konkrétní údaj. Předpokládá se, že koncem 12. století byly na území dnešních Mikulovic nejméně tři dvory a několik chalup svobodných dělníků, kteří pracovali v lesích a ve dvorech, později i jako horníci, kteří zde těžili železnou rudu a rýžovali zlato. Původní obyvatelé byli pravděpodobně slovanského původu.
  První písemná zmínka o Mikulovicích je zápis sporu mezi dvěma bratry Vitigovými  z r. 1263, který rozhodoval vratislavský biskup. Toto datum je považováno za počátek vzniku obce.
  První dvůr (Horní poplužní dvůr) byl v místech dnešní provozovny kamenoprůmyslu a byl hlavním dvorem. Tomuto místu se původně říkalo Niekelhof a později Nikolai Villa (Mikulášova ves). Nad tímto hlavním dvorem se nachází návrší, které sloužilo jako kultovní místo. Později se tomuto místu začalo říkat Kreuzberg (Křížová hora), neboť tam stál kříž a pohřbívali se tam mrtví. Po postavení kapličky se tomuto místu začalo říkat Kirchenberg (Kostelní hora). Ještě později zde byl postaven dřevěný kostel.
   Druhý dvůr se nacházel na hranici s pozemky města Hlucholaz. Tomuto dvoru se říkalo "Spodní poplužní dvůr". Oba dvory ležely na území, kterému se říkalo Buchberg (Buková hora). Návrší nad kostelem bylo pravděpodobně porostlé bukovým lesem (dnešní část obce "Na Bukovci").Třetí dvůr, zvaný "Studený" byl na území dnešní Nové Vsi.

 Začátkem 13. století bylo zahájeno dosídlování  německy mluvícím obyvatelstvem. Dosídlování se provádělo na popud vratislavského biskupa Jaroslava a probíhalo ve dvou vlnách. První přistěhovalci přicházeli v letech 1200 - 1237 do Wroclavi a okolí. Druhá vlna dosídlování probíhala v letech 1268 - 1273 zasahovala až do horských oblastí Jeseníků.

Zdroj - Mikulovice.

 

Wikipedia.org

Obec Mikulovice sousedí na východě a severu s Polskem (gmina Głuchołazy), na západě s obcemi Velké Kunětice, Hradec-Nová Ves, Písečná a Česká Ves, na jihu s městem Jeseník a na jihovýchodě s městem Zlaté Hory. Od okresního města Jeseník je vzdálena 12,5 km a od krajského města Olomouc 79 km.

Geomorfologicky patří Mikulovice k provincii Česká vysočina, subprovincii krkonošsko-jesenické (sudetské), oblasti jesenické (východosudetské) na rozhraní geomorfologického celku Rychlebské hory (podcelek Sokolský hřbet) a geomorfologického celku Zlatohorská vrchovina (podcelky Bělská pahorkatina a Rejvízská hornatina). Nejvyšším vrcholem jsou Bílé skály (922 m n. m.) v jihozápadním cípu katastru Širokého Brodu, poblíž jsou Zelený vrch (832 m n. m.) a Sporný vrch (756 m n. m.), severní břeh Bělé je rovinatější (Svinský kopec 388 m n. m.).

Území Mikulovic patří do povodí Odry, resp. Kladské Nisy. Hlavním tokem je říčka Bělá, která protéká obcí severovýchodním směrem a přijímá zleva (z jihu) několik menších toků, zejména Lesní potok a potok Olešnici (polsky Bialka). V jihozápadním cípu katastru osady Široký Brod pramení potok Chebzí, protékající stejnojmennou osadou, a nalézá se tu i několik pramenů jesenické lázeňské soustavy (Viktorův pramen, Mexický pramen, pramen Lesní Muž). Osadou Kolnovice protéká Kolnovický potok.

Území obce pokrývá z téměř 46 % zemědělská půda (34,5 % orná půda, 8 % louky a pastviny) a z 44,5 % les.

Zdroj - Wikipedia.org

 

Mikulovice - ZŠ

Proč Naše Škola

Moderní vybavení

 V rámci projektu "Moderní vzdělávání na základní škole Mikulovice" se podařilo zmodernizovat 4 učebny a postavit venkovní výukovou učebnu

Tělocvična 

Tělocvična je součástí budovy školy,

a plnně vyhovuje požadavkům pro 

výuku tělesné výchovy.

Škola umožňuje i pronájem 

pro veřejnost.

Více zde...

Bezbariérový přístup

ZŠ Mikulovice je škola bezbariérová a umožňuje  vzdělávání   žáků tělesně znevýhodněných. Schodolez je vybudován nejen na schodišti školy z přízemí do 1. patra budovy, ale také umožňuje přístup do školní jídelny.

Prodejna školních potřeb

V budově školy se nachází obchod se samostatným vhodem z hlavní cesty, který umožňuje žákům zakoupit si potřebné pomůcky do školy. Výhodou obchůdku s papírem je i to, že zde najdeme i drobné dárkové zboží.

Vlastní jídelna

školní jídlena je součástí školy.

Jídelníček je sestavován na základě zásad zdravé výživy a dodržování spotřebního koše vybraných potravin.

Více zde...

Místní knihovna

V přilehlé budově školy se nachází 

místní knihovna a informační středisko Mikulovice.

Je zde k dispozici veřejný internet 

+ reprografické služby (kopírka) - vše za mírný poplatek.

Více zde...

 

Zdroj - Mikulovice ZŠ

 

aktuální mapa Mikulovic, Google

Google aktuální mapa Mikulovic, klikněte zde.

FK Mikulovice

V lidském životě je padesát let období v němž lze prožít mnohé velmi příjemné chvíle, ale i okamžiky, jež svým chmurným obrazem se nám hluboko vžijí do srdce. Za padesát dva let mikulovické kopané, která vyrůstala v amatérských podmínkách, se v oddíle vystřídalo mnoho nadšených a zapálených vyznavačů kopané, kteří, ať jako hráči nebo funkcionáři, připravovali divákům radostné nebo smutné chvilky. Mnozí z nich již opustili naše řady a naopak další teprve budou obouvat kopačky, aby pokračovali v tradici mikulovického fotbalu.

Zde bychom Vás chtěli seznámit stručně s historií  mikulovické kopané.

1947 – Po odsunu Němců,  jak to už bývá, několik nadšenců vybudovalo naproti továrně EGO (dnešní firma Plastkon product s.r.o.) na pozemku pana Chytila fotbalové hřiště, které je dodnes na stejném místě. Prvním názvem klubu  se stal Slezan Mikulovice, k prvnímu mistrovskému utkání jeli hráči Slezanu k derby do Zlatých Hor.

1951 – Po reorganizaci tělovýchovy v tehdejší ČSR došlo i ke změně názvu klubu na TJ Spartak Mikulovice.

1957 – Po deseti letech v nejnižší okresní soutěži (pod okresem Šumperk) fotbalisté TJ Spartak Mikulovice poprvé postoupili do 1.B třídy a později i 1.A třídy.

60. léta – Koncem šedesátých let prochází fotbal v Mikulovicích vleklou krizí, tým sestupuje a hraje pouze 3. okresní třídu (jesenická skupina).

70. léta – Mužstvo, které je doplněno nadějnými dorostenci, po dvou letech postupuje do okresního přeboru (pod okresem Šumperk) a pak znovu do krajské 1.B třídy. Rovněž v mládežnických kategoriích dosahují mikulovičtí žáci a dorostenci dobrých výsledků a v některých letech i získávají tituly okresních přeborníků.

2.pol. 90.let – Postupně byly vytýčeny nové cíle, které se týkaly zejména zlepšení podmínek pro hráče. Dalším cílem bylo zajištění návratu hráčů hostujících v jiných oddílech hrajících vyšší soutěže a následný postup do vyšších soutěží.

První akcí bylo vybudování nového trávníku s podzemním zavlažováním, čímž došlo k podstatnému zlepšení hrací plochy, trávník se v Mikulovicích stal nejlepší hrací plochou nejen okresu Jeseník. Byly vybudovány také nové moderní kabiny pro hráče, za vydatného přispění tehdejšího hlavního sponzora Likérka Trul s.r.o. Mikulovice.

V roce 1999 došlo k vytvoření nového fotbalového klubu pod názvem FC Trul Mikulovice s.r.o., který byl založen TJ Spartakem Mikulovice, Likérkou Trul Mikulovice  a Obcí Mikulovice.

1999-2004 – Mužstvo postupně během tří let po sobě postupuje do 1. A třídy, krajského přeboru a pak jako první fotbalový klub na Jesenicku do divize. Po ročním působení v čtvrté nejvyšší soutěži však sestupuje zpět do krajského přeboru.

2005-2009 – Účast v Krajském přeboru Olomouckého kraje. V roce 2007 pak dochází k zatím poslední organizační změně v mikulovické kopané. Bylo založeno občanské sdružení pod názvem FK Mikulovice o.s. na které byla z FC Trul s.r.o. převedena práva člena ČMFS a dál pokračuje v soutěži – krajském přeboru Olomouckého kraje. V tomto ročníku tým mužů končí na 1. místě a postupuje do Divize E.

2009-2018 – Účast v Moravskoslezské divizi E, po 4. a dále po dvou 3. místech se v roce 2014 podařilo postoupit jako prvnímu týmu jesenického okresu do třetí nejvyšší soutěže v ČR, Moravskoslezské fotbalové ligy MSFL. Přestože jsme se umístili na nesestupovém 11. místě, z finančních důvodů se mužstvo přihlašuje  do Okresního přeboru Jesenicka, kde působí do roku 2018. V této sezóně ze 4. místa postupuje do 1.B třídy Olomouckého kraje sk. C. Po ročním působení však mužstvo padá zpět do Okresního přeboru Jesenicka

2020 – Postup do 1.B třídy KFS Olomouckého kraje sk. C.

Zdroj - FK Mikulovice

 

Památky obce Mikulovice

Mikulovice. (Niklasdorf). Osada: Bukovec. Připojené: Kolnovice, Široký Brod. Kostel sv. Mikuláše. 1550

Zdroj - Mikulovice

 

Positiv JE

Jedině Mikulovice jsou obec, která o sobě na Jesenicku může říci "Máme letiště.", takže miliardáři se soukromými letadly mohou přemýšlet o novém domově. Pravdou ale je, že Mikulovice si ve skutečnosti na nic nehrají, a především si hledí toho, aby byly dobrou adresou pro občany hledající klidné místo se základní infrastrukturou a občanskou vybaveností.
Vesnice s asi dvěma a půl tisíci obyvateli stojí na hlavní dopravní tepně směrem na Ostravu anebo do Polska a až se tady naučíme využívat potenciál polského trhu, Mikulovice toho budou přirozenou bránou.
Dnes platí, že bydlet v Mikulovicích znamená najít místo, kde člověk má zajištěny všechny standardní životní potřeby, od doktorů, školek a škol, přes poštu či potraviny a samozřejmě internet :-)

Vedení obce si oprávněně myslí, že Mikulovice jsou v dobré kondici a směle mohou aspirovat na to, stát se regulérní volbou klidně pro lidi z celého Jesenicka a stejně tak pro kohokoli z Česka. Kdo chce žít v přírodě, přitom nedaleko města, kdo potřebuje základní servis, ale nemusí to být nákupní centrum, kdo myslí na svoje zdraví a nemusí přitom bydlet vedle fakultní nemocnice..., pro toho jsou Mikulovice možností.

 Zdroj - Positiv JE
 

RIS

Mikulovice (okres Jeseník)

Typ sídla:

Obec

ZUJ (kód obce):

540382

NUTS5:

CZ0711540382

LAU 1 (NUTS 4):

CZ0711 - okres Jeseník

NUTS3:

CZ071 - Olomoucký kraj

NUTS2:

CZ07 - Střední Morava

Obec s pověřeným obecním úřadem:

Zlaté Hory

Obec s rozšířenou působností:

Jeseník

Katastrální plocha (ha):

3330

Počet bydlících obyvatel k 2021:

2483

Nadmořská výška (m n.m.):

320

První písemná zpráva (rok):

1263

Zdroj - RIS

 

Jeseníkyinfo.eu

Mikulovice (něm. Niklasdorf,pol. Mikułowice) se nachází v okrese Jeseník, kraj Olomoucký. V roce 2011 zde žilo přes 2 700 obyvatel.

Obec Mikulovice sousedí na východě a severu s Polskem (gmina Głuchołazy), na západě s obcemi Velké Kunětice, Hradec-Nová Ves, Písečná a Česká Ves, na jihu s městem Jeseník a na jihovýchodě s městem Zlaté Hory. Od okresního města Jeseník je vzdálena 12,5 km a od krajského města Olomouc 79 km.

Geomorfologicky patří Mikulovice k provincii Česká vysočina, subprovincii krkonošsko-jesenické (sudetské), oblasti jesenické (východosudetské) na rozhraní geomorfologického celku Rychlebské hory (podcelek Sokolský hřbet) a geomorfologického celku Zlatohorská vrchovina (podcelky Bělská pahorkatina a Rejvízská hornatina). Nejvyšším vrcholem jsou Bílé skály (922 m n. m.) v jihozápadním cípu katastru Širokého Brodu, poblíž jsou Zelený vrch (832 m n. m.) a Sporný vrch (756 m n. m.), severní břeh Bělé je rovinatější (Svinský kopec 388 m n. m.).

Území Mikulovic patří do povodí Odry, resp. Kladské Nisy. Hlavním tokem je říčka Bělá, která protéká obcí severovýchodním směrem a přijímá zleva (z jihu) několik menších toků, zejména Lesní potok a potok Olešnici (polsky Bialka). V jihozápadním cípu katastru osady Široký Brod pramení potok Chebzí, protékající stejnojmennou osadou, a nalézá se tu i několik pramenů jesenické lázeňské soustavy (Viktorův pramen, Mexický pramen, pramen Lesní Muž). Osadou Kolnovice protéká Kolnovický potok.

Zdroj - Jesenikyinfo.eu

 

Turistik.cz

Mikulovice leží na okraji překrásné chráněné krajinné oblasti Jeseníky, při řece Bělé a to v té části jejího údolí, které je na našem území nejnižší a nejširší.

Mikulovice jsou situovány podél důležité silnice z Jeseníku na severovýchod k mikulovickému hraničnímu přechodu do Polska. Okolí obce je vhodné nejen k provozování aktivního odpočinku, ale v blízkém okolí lze nalézt i řadu zajímavých turistických cílů.

Zdroj - Turistik.cz

 

Muna (Mikulovice)

V roce 1938 po obsazení československého pohraničí Třetí říší bylo rozhodnuto o vybudování vojenského muničního skladu a továrny v lese mezi obcí Mikulovice a osadou Salisov. První fázi výstavby Heeres-Munitionsanstalt Niklasdorf, jak byla Muna německy pojmenována, zajistili místní (nuceně nasazení) obyvatelé, posléze byli v areálu internováni britští a od roku 1941 pak především sovětští váleční zajatci.[1] Do areálu byla přivedena cca 3 km dlouhá železniční vlečka z nedaleké stanice v Ondřejovicích na trati Mikulovice - Zlaté Hory, končící za nádražím s dlouhou nákladovou rampou kolejovou smyčkou o poloměru 200 m, na které se mohly celé vlaky otáčet. V průběhu války došlo v zajateckém táboře k několika epidemiím mj. skvrnitého tyfu.[2] Od roku 1945 byl areál po osvobození Rudou armádou používán pro shromažďování odsouvaných sudetských Němců před jejich transportem do Německa, kterých Munou prošlo až 52 000.[3]

Areál Muna je bývalý zajatecký tábor z druhé světové války, továrna na výrobu munice a muniční sklad v katastru obce Mikulovice nedaleko hranice s Polskem.

V současnosti je téměř zcela zalesněný areál částečně využit jako průmyslový park, částečně jako území neformálního spolku neziskových organizací Městečko neziskových organizací.

Celkem se na ploše cca 200 hektarů nachází 145 budov různé velikosti a stáří, z toho významná část v dezolátním stavu nebo již zdemolovaných.

Zdroj - Wikipedia.org

 

MUNA: co skrývá les Bukovec?

Obklopen kopci leží v srdci slezských hor objekt s někdejším označením MUNA. Stojíme na státní silnici spojující dřívější okresní město Jeseník se Zlatými Horami na nynější česko-polské hranici. Po pár kilometrech za Jeseníkem leží ves Mikulovice, zde odbočujeme. Severním směrem se od vsi vine neširoká asfaltovaná silnice směrem k horským hřebenům. Hlavně ke kopci, který se ještě před nedávnem jmenoval Buchberg. Pod ním leží les zvaný Bukovec (Buchenwald).

Po pár metrech opouští silnice vesnici a vede mezi polmi, na kterých tu roste řepka, tu oves. Anebo v zimě nic. Netrvá dlouho a jedete-li autem, přes čelní sklo uvidíte dnes již značně omšelý plot s ostnatým drátem. Jdete-li pěšky, uvidíte jej vlastně také. Ale za delší dobu. Po čase dojdete k vojenské vrátnici. Nalevo vidíte klasické přízemní kasárenské objekty, před sebou pozůstatky něčeho, kde ještě asi nedávno byla zavěšena křídla brány. Ano, správně. Jsme na hranici někdejšího vojenského útvaru, který za tu dobu, co tam stojí, mnohokráte změnil majitele.

Zdroj - MUNA

 

Vlastimil Dřímal

V realitách jsem od roku 2012. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům.

Jako realitní makléř s využitím umělé inteligence je pro mě prioritou také bezpečnost a spolehlivost prodeje nemovitostí. S pomocí moderních technologií a pečlivého ověřování potenciálních kupujících, se zaručuji, že každý prodej probíhá bezpečně a s minimálním rizikem.

Díky umělé inteligenci a online nástrojům dokážu provádět důkladné kontroly kupujících, včetně ověřování jejich identity a finanční situace. Tím zajišťuji, že se naše transakce odehrávají s důvěryhodnými a seriózními zájemci. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni.

Svým klientům vytvářím internetové stránky jejich nemovitostí s vlastní adresou.

Ukázky mé práce.: https://vlastimildrimal.cz/#stranky-nemovitosti

Točím video prohlídky, ukázku najdete zde: YouTube.

Nemovitosti lítám dronem. Drony nabízejí možnost ukázat vám svět z ptačí perspektivy a zachytit nádherné záběry z nevídaných úhlů.: Litame.eu

Využívám profesionálního fotografa, vytvářím video prohlídky nemovitostí, 3D půdorysy, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat nemovitost za co nejvyšší cenu k plné spokojenosti.

Pro své klienty jsem přínosem. Nemovitosti dokáži prodávat aukčním způsobem.

Aukční server.:

Prodejzavíc.eu

Příklad mého prvního úspěšného aukčního prodeje z roku 2018 najdete zde.:

Prodej RD Ruda pod Pradědem

Výběd dalších úspěšných aukčních prodejů.:

Prodej apartmánu Malá Morávka

Prodej Lázeňského apartmánu

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý.

Prosím, přečtěte si mé tipy a články.: https://vlastimildrimal.cz/#clanky Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Baví mě reality, je to o výzvách. :)

Pokud budete mít zájem využít mé služby při prodeji vaši nemovitosti.

Stačí vyplnit kontaktní formulář, nebo mi zavolejte, moje telefonní číslo je 777 613 774

Pokud Vás má práce zaujala, zvu Vás na kávu.

vlastimil_drimal-removebg-preview

Vlastimil Dřímal
Průvodce Nemovitostí 

Mobil: +420 777 613 774
www: VlastimilDrimal.cz

FB: VlastimilDřímal
Email: vlastadrimal@gmail.com

rr_2022_okres_1


Vlastimil Dřímal

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF