Prodej chalupy, Hradec Nová Ves 360 m2

 

K chalupě náleží pozemek o rozloze 2 407 m2

 

 

Popis nemovitosti

Hledáte klidné a dostupné místo pro rekreaci nebo pro život?

Právě jste ho našli...

Nabízíme k prodeji chalupu v klidném prostředí Jeseníků v obci Hradec Nová Ves.

V přízemí se nachází zádveří, předsíň, krbová kamna na dřevo s rozvody do radiátorů, 2 místnosti, kuchyň, komora, 1x koupelna s vanou a wc + další wc a sprchy + maštal 45m², ze které by šlo udělat 1+1 s vlastní sociálkou a zvláštním vchodem. (rozvody vody a odpadu tam jsou již připraveny).

V II NP. je 2+kk na chodbě + 2 komory a samostatné wc. Nad tím je nevyužitá prostorná půda.

Nad maštalí by šlo též udělat další místnosti, se vstupem z předsíně prvního patra nebo z maštale anebo ze stodoly. El. 220/380 s tarifem na noční proud.

Topení v krbových kamnech z rozvodem v mědi do radiátorů. Voda jak obecní, u domu je studna, s výkonným ponorným čerpadlem a tlakovým zásobníkem vody ve sklepě. 2 sklepy, celkem 3 místností.

Kanalizace obecní. Zastavěná plocha chalupy se stodolou je 298 m² + 5 m² zádveří + 46 m² kolna za domem. Chalupa se prodává s veškerým vybavením. Chalupu lze využít jak k rekreaci, tak k celoročnímu bydlení.

Poloha objektu zaručuje soukromí, klid, odpočinek, relaxaci a poznávání přírodních krás.

Lázeňské město Jeseník je vzdáleno cca 10 km. 

 

Nemovitost prodána za 1.550.000,- Kč.

 

Třída G - Mimořádně nehospodárná č. 148/2007 Sb. podle vyhlášky

Fotogalerie

Hradec Nová Ves - Wikipedie

Obec Hradec-Nová Ves sousedí na severozápadě s obcemi Velké Kunětice a Supíkovice, na jihozápadě s obcí Písečná a na východě s obcí Mikulovice. Od okresního města Jeseník je vzdálena 8,5 km a od krajského města Olomouc 77,5 km.

Geomorfologicky patří Hradec-Nová Ves k provincii Česká vysočina, subprovincii krkonošsko-jesenické (sudetské), oblasti jesenické (východosudetské), geomorfologický celek Zlatohorská vrchovina (podcelek Bělská pahorkatina). Nejvyšším bodem je kopec Na vyhlídce (503 m n. m.).

Území Hradce-Nové Vsi patří do povodí Odry, resp. Kladské Nisy. Katastru Hradce se dotýká říčka Bělá, do které ústí východním směrem tekoucí drobné vodoteče odvodňující území obce.

Území obce pokrývá z 67,5 % zemědělská půda (54 % orná půda, 9,5 % louky a pastviny) a z 23 % les.

 

Zdroj Wikipedie.

Hradec - Nová Ves - Tipy na výlet - Místopisy

Zde naleznete tipy na výlety pro okolí obce Hradec-Nová Ves. Tipy na výlet jsou generovány náhodně z bodů zájmů, které obsahují seznam památek, ale také poklidné výlety s dětmi, rodinné výlety či sportovní a turistické zajímavosti pro náročnější.

Podrobné třízení jednotlivých tipů na výlet můžete provést níže (pod fotogalerií) v sekci "V OKOLÍ OBCE HRADEC-NOVÁ VES SE TAKÉ NACHÁZÍ". Jednotlivé tipy na výlet pro obec Hradec-Nová Ves a její okolí si můžete také zobrazit na podrobné mapě (přiblížením tlačítkem "plus") a výběru zobrazení jednotlivých bodů zájmu - tzn. tipů na výlet.

Zdroj Tipy na výlet

Kontakt

vlastimil_drimal

Vlastimil Dřímal;
Průvodce Nemovitostí 

Mobil: +420 777 613 774
www: VlastimilDrimal.cz

FB: VlastimilDřímal
Email: vlastadrimal@gmail.com

V realitách jsem od roku 2013. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům.

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni.

Svým klientům vytvářím internetové stránky jejich nemovitostí s vlastní adresou.

Ukázky mé práce.: https://vlastimildrimal.cz/#stranky-nemovitosti

Točím video prohlídky, ukázku najdete zde: YouTube.

Využívám profesionálního fotografa, vytvářím video prohlídky nemovitostí, 3D půdorysy, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat nemovitost za co nejvyšší cenu k plné spokojenosti.

Příklad úspěšného prodeje najdete zde.: http://www.fotojim.com/bidli/2018/ruda_nov/

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý.

Prosím, přečtěte si mé tipy a články.: https://vlastimildrimal.cz/#clanky Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Mé osobní profesní stránky najdete pod tímto odkazem.: https://vlastimildrimal.cz

Můj profesní web u Reality 11 má tuto adresu.: https://www.reality11.cz/drimal

Baví mě reality, je to o výzvách. :)

Rád se s vámi potkám při prohlídce této nemovitosti a nebo u kávy.

Pokud budete mít zájem využít mé služby při prodeji vaši nemovitosti.

Stačí vyplnit kontaktní formulář, nebo mi zavolejte, moje telefonní číslo je 777 613 774

Kontaktní formulář