Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej domů Hrádek

 Nabízíme k prodeji soubor nemovitostí.

Rodinný dům a o užitné ploše cca 400 m² stojící na pozemku 155 m²

stodolu o výměře 84 m²

roubenku o podlahové ploše 98 m²

soubor těchto tří nemovitostí stojí na pozemku o velikosti 4.589 m².

Popis nemovitosti

Chcete vlastnit rodinný dům starou dřevěnici a krásnou stodolu? Stojící v Hrádku na Frýdecko-Místecku. Krásné místo pro bydlení i podnikání.

Nabízíme k prodeji soubor nemovitostí. Rodinný dům a o užitné ploše cca 400 m² stojící na pozemku 155 m² se stodolou o výměře 84 m² a roubenku o podlahové ploše 98 m². Soubor těchto tří nemovitostí stojí na pozemku o velikosti 4.589 m². V roce 2004 kompletní výměna přívodu pitné vody z vlastní studny do domu.

Dům prochází komplexní rekonstrukcí, v roce 2008 proběhla kompletní výměna rozvodu vody v plastu. V roce 2010 zakoupen a nainstalován nový obojživelný bojler Dražice na 200l, s výkonem na el. 2.2kw, a také připojen ke kotli na tuhá paliva který byl v roce 2010 vyměněn. V roce 2013 celkové čištění Kanalizace od vysokotlakového čištění 12m3 žumpy přes odpady až po svody dešťově vody. V roce 2021 přepojení a rozvedení elektřiny všech hospodářských budov na jedno odběrné místo, a to na č.p 199, včetně venkovního osvětlení, nové rozvodny v mědi na 400v do hospodářské budovy, a výměna veškeré zbylé elektroinstalace v domě za nové měděné kabely splňující normy a předpisy. V roce 2022- započatá rekonstrukce interiéru domu č.p 199. Dům byl vyklizen. Vytrháni původních dřevotřískovych podlah, koberců a příprava na rekonstrukci.

1.podlaží- kompletní vybetonováni všech podlah, včetně hydroizolace od základové desky, a tepelné izolace podlah.

Následné odstranění starých nátěru ze všech zdí, poté impregnace a nově vymalováno.

Vyměněny všechny světelné vypínače a zásuvky, nově nainstalované osvětlení chodeb s pohybovými senzory.

Nově udělané sádrokartonové podhledy včetně úsporných led světel.

Všechny pokoje v 1 podlaží mají nové plovoucí podlahy, zárubně a dveře nově nabarvené.

Koupelna prošla celkovou rekonstrukci, nové obklady, dlažby, nové wc, a vyměněny vodovodní kohoutky za nové.

Také bylo zatím vyměněno okno u vchodových dveří za plastové euro okno 3 komorové.

V předsíni byly odstraněny staré nátěry a nyní nově vymalováno včetně pokládky zátěžového linolea.

2.podlaží - kompletně odstraněny všechny podlahové krytiny, oškrabáni zdí, a nyní probíhá nové natažení omítek, a izolace podlah včetně betonu. V září budou pokračovat sádrokartonové podhledy s úspornými led světly a nové vymalování. Také v brzké době bude nainstalována nová kuchyňská rohová linka 280 na 180 cm. V jídelně také bude zbourána spíž a přibydou nové francouzské dveře na malý nově vzniklý balkonek na severní straně domu s výhledem na hospodářské budovy a do severní části pozemku.

3.podlaží - Proběhla rekonstrukce koupelny s výměnou všech vodovodních kohoutku, nové WC, a vymalováno. 3 ze 4 pokojů mají kompletně nové zateplené podlahy s novými plovoucími podlahami. V celém patře byly odstraněny staré nátěry a nově vymalováno. Vyměněny vypínače světel a zásuvky. Ve 3 podlaží byla nainstalována centrální Wi-Fi s pokrytím celého domu včetně zahrady před domem.

Začátkem srpna 2022 proběhla pokládka nové střešní krytiny a to asfaltovými lisovanými pásy o tloušťce 5.2mm. Jelikož stará krytina místy protekla. Krovy jsou zdravé, není nutná výměna v následujících letech.

V celém domě byly přetěsněny radiátory, vyměněny uzávěry, a namalovány. Mimo 2. Podlaží kde bude ještě probíhat nátěr radiátorů. Ve sklepě byly přetěsněny a také některé kohouty a uzávěry vyměněny a to jak u rozvodu vody, tak ústředního topení, včetně brojleru.

V 9. Měsíci bude probíhat rekonstrukce 2.podlaží, včetně výměny oken a balkonových dveří na terasu(garáž). Také mam objednané vysokotlaké čištění Kanalizace kolem domu a svodu dešťové vody do trativodu.

Přístup k domu z asfaltové obecní komunikaci.

Elektřina 230V i 400V.

Plyn.

Vytápění kotlem na tuhá paliva s rozvodem do radiátorů.

Voda z vlastní studny.

Kanalizace.

Garáž.

 

Cena za nemovitost včetně právního servisu 6.500.000,- Kč.

Třída G - Mimořádně nehospodárná č. 148/2007 Sb. podle vyhlášky.

 

 

 

 

Videoprohlídka

3D scan

Půdorysy

dsc_5000 dsc_5001 dsc_5002 dsc_5003 dsc_5100 dsc_5101 dsc_5102 dsc_5103 dsc_5200 dsc_5201 dsc_5202 dsc_5203

Hrádek (okres Frýdek-Místek)

První písemná zmínka o obci pochází z roku 1583.[5] Název obce je spojen s malou obrannou tvrzí (hrádkem), postavenou pravděpodobně ve 12. století, která sloužila jako pohraniční strážní věž tehdejšímu hradu Těšín. Zbytky tvrze v podobě hradby obklopené příkopem přežily dodnes na kopci na pravém břehu Olzy. V blízkosti této pevnosti, na přelomu 14. a 15. století, bylo zřízeno částečně obranné osídlení, kterým procházela stará cesta z Těšína  do Jablunkovského průsmyku, používaná až do doby, kdy byla na konci 18. století vybudována nová silnice. Toto sídliště, považované za předchůdce Jablunkova, bylo s největší pravděpodobností zničeno spolu s pevností během maďarské invaze v roce 1447. Nový - současný Jablunkov byl později založen dále na jih a původní osada byla nazvána Starý Jablunkov a pod tímto názvem je uveden ve spisech z let 1523 a 1533. Vzpomínka na tato fakta přetrvávala dodnes u místní populace v místních názvech (m.j. Zómczysko, Stodolisko, Obora a Palenisko).

Název Hrádek (Gródek) se objevil až v prvním těšinském urbáři z roku 1577. V té době měla obec 13 osadníků, kteří vlastnili půdu a zabývali se zemědělstvím i chovem skotu. Časem byla část půdy obce začleněna do Bystřice a Hluchové  a Hrádek  byl zařazen do řady menších vesnic Těšinska.

Podle rakouského sčítání lidu v roce 1910 byl počet domů 119 a obyvatel 886, z toho 870 bylo trvale registrovaných, 854 (96,4%) bylo polsky, 6 (0,6%) česky a 5 (0,6%) německy mluvících . Rozdělení podle náboženství bylo následující: 663 (74,8%) protestantů, 221 (24,9%) katolíků, 2 (0,2%) vyznávačů judaismu [6]. V důsledku československo- polského konfliktu o Těšínské Slezsko se vesnice po rozdělení regionu v roce 1920 stala součástí Československa.

V roce 1937 emigroval do Gródeku Wincenty Witos - vůdce lidové strany a třikrát předseda vlády Polské republiky. Witos, trpící žaludečními chorobami, se usadil v dřevěném domě „pod Dziołemu“ (poblíž současné turistické stezky na Filipku), kde odpočíval a podstoupil bylinnou léčbu bylináře  Karola Kalety. 4. října 2003, poblíž místa, kde stál výše uvedený dům, byl  za přítomnosti polské delegace odhalen obelisk s příslušnou pamětní deskou

V tomto článku byl použit překlad textu z článku Gródek (kraj morawsko-śląski) na polské Wikipedii.

Zdroj - Wikipedia.org

Místopisy

Základní informace
Kraj: Moravskoslezský
Okres: Frýdek-Místek
Správní obvod: Jablunkov
GPS souřadnice: 49.616610N, 18.737203E
Nadmořská výška: 353 m n. m.
První pís. zmínka: rok 1577 (445 let)
Katastrální výměra: 978 ha
Počet obyvatel: 1 912
PSČ: 739 97
Adresa URL: www.obechradek.cz

Zdroj - Místopisy

 

Beskydy

HRÁDEK VE SLEZSKU

Negarantovaná informace
Adresa: Hrádek č.p. 352, 739 97 Hrádek
Telefon: +420 558 551 311
Email: podatelna(zavináč)obechradek(tečka)cz
WWW: http://www.obechradek.cz
GPS: 49°36'54,500"N, 18°44'12,410"E
Odpovědná osoba: Robert Borski, starosta

Obec Hrádek leží v jablunkovské brázdě, mezi Třincem a Jablunkovem, v údolí řeky Olše, která rozděluje Beskydy na Slezské a Moravskoslezské.

Status: obec
Celková výměra: 979 ha
Počet obyvatel: 1812 (k 1.1.2014)
Okres: Frýdek-Místek
Nadmořská výška: 353 m n. m.

DOSTUPNOST

Vzdálenost vzdušnou čarou 29 km JV směrem od okresního města Frýdek-Místek.

  • Vlakem: žst. Hrádek ve Slezsku (trať č. 320).
  • Autobusem: zastávka Hrádek.
  • Pěšky: žlutá TZ směr Tyra; zelená TZ směr Chata Hrádek.
  • Na kole: cyklotrasa č. 10, 6088.
  • Autem: silnice č. 11 (E75) směr Jablunkov a směr Třinec

DOSTUPNOST

  • Silniční spojení: mezinárodní silnice I. třídy E75 z Polska přes Český Těšín do Žiliny
  • Autobusová doprava.
  • Železniční doprava: trať č. 320, stanice Hrádek ve Slezsku.

Zdroj - Beskydy.cz

 

Vlastimil Dřímal

V realitách jsem od roku 2012. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům.

Jako realitní makléř s využitím umělé inteligence je pro mě prioritou také bezpečnost a spolehlivost prodeje nemovitostí. S pomocí moderních technologií a pečlivého ověřování potenciálních kupujících, se zaručuji, že každý prodej probíhá bezpečně a s minimálním rizikem.

Díky umělé inteligenci a online nástrojům dokážu provádět důkladné kontroly kupujících, včetně ověřování jejich identity a finanční situace. Tím zajišťuji, že se naše transakce odehrávají s důvěryhodnými a seriózními zájemci. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni.

Svým klientům vytvářím internetové stránky jejich nemovitostí s vlastní adresou.

Ukázky mé práce.: https://vlastimildrimal.cz/#stranky-nemovitosti

Točím video prohlídky, ukázku najdete zde: YouTube.

Nemovitosti lítám dronem. Drony nabízejí možnost ukázat vám svět z ptačí perspektivy a zachytit nádherné záběry z nevídaných úhlů.: Litame.eu

Využívám profesionálního fotografa, vytvářím video prohlídky nemovitostí, 3D půdorysy, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat nemovitost za co nejvyšší cenu k plné spokojenosti.

Pro své klienty jsem přínosem. Nemovitosti dokáži prodávat aukčním způsobem.

Aukční server.:

Prodejzavíc.eu

Příklad mého prvního úspěšného aukčního prodeje z roku 2018 najdete zde.:

Prodej RD Ruda pod Pradědem

Výběd dalších úspěšných aukčních prodejů.:

Prodej apartmánu Malá Morávka

Prodej Lázeňského apartmánu

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý.

Prosím, přečtěte si mé tipy a články.: https://vlastimildrimal.cz/#clanky Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Baví mě reality, je to o výzvách. :)

Pokud budete mít zájem využít mé služby při prodeji vaši nemovitosti.

Stačí vyplnit kontaktní formulář, nebo mi zavolejte, moje telefonní číslo je 777 613 774

Pokud Vás má práce zaujala, zvu Vás na kávu.

vlastimil_drimal-removebg-preview

Vlastimil Dřímal
Průvodce Nemovitostí 

Mobil: +420 777 613 774
www: VlastimilDrimal.cz

FB: VlastimilDřímal
Email: vlastadrimal@gmail.com

rr_2022_okres_1


Vlastimil Dřímal

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF