Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej domu Javorník

 

o podlahové ploše 398 m² v centru města Javorník

Popis nemovitosti

Zprostředkuji Vám koupi domu o podlahové ploše 398 m² v centru města Javorník dispozičně INP 5+1, IINP 5+1 IIINP prostorná půda s možností vybudovat další bytové jednotky nebo jednotek.

Dům stojí na slunném rovinatém pozemku o výměře 673 m². Dům je k celkové rekonstrukci.

Je napojen na veškeré inženýrské sítě v obci dostupné, plyn, elektřina, kanalizace, veřejný vodovod, Vytápění v domě není.

Parkování pro více vozidel je přímo před domem na obecní komunikaci nebo na vlastním pozemku.

Kolem domu vede obecní celoročně udržovaná asfaltová komunikace.

Lokalita a okolí Javorníku nabízí široké množství rekreace jak zimní, tak letní. Lyžařské areály Ramzová, Petříkov, běžkařské trasy, Praděd, Lázně Jeseník nebo Karlova Studánka, Rychlebské cyklostezky. Jedná se o klidnou lokalitu a při tom v centru města Javorník.

Cena za nemovitost včetně právního servisu 699.000,- Kč. K jednání.

Třída G - Mimořádně nehospodárná č. 148/2007 Sb. podle vyhlášky.

Videoprohlídka

Fotogalerie

Wikipedia

Město Javorník sousedí na severu a jihu s Polskem (gminy Paczków, Lądek-Zdrój a Stronie Śląskie), na západě s obcí Bílá Voda a na východě s obcemi Uhelná a Bernartice. Od okresního města Jeseník je vzdáleno 23 km a od krajského města Olomouc 90,5 km.

Geomorfologicky patří Javorník k provincii Česká vysočina, subprovincii krkonošsko-jesenické (sudetské), na rozhraní oblasti jesenické (východosudetské) (geomorfologický celek Rychlebské hory, podcelek Travenská hornatina) a oblasti Krkonošsko-jesenické (Sudetské) podhůří (geomorfologický celek Vidnavská nížina). Nejvyšším vrcholem značně hornaté západní části území města je pohraniční Borůvková hora (899 m n. m.) s rozhlednou, dále např. Bílá skála (864 m n. m.), Kraví hora (806 m n. m.), Travná (712 m n. m.), Koníček (850 m n. m.), Černý vrch (826 m n. m.).

Území Javorníku patří do povodí Odry, resp. Kladské Nisy. Protéká jím řada souběžných, severovýchodně směřujících menších toků pramenících v Rychlebských horách. Na území Javorníku pramení potoky Bílá voda a Kamenička, pokračující obcí Bílá Voda, dále to jsou od západu Panský potok severně od Horních Hoštic, Hoštický potok jižně od Horních Hoštic, Bílý potok přes stejnojmennou osadu, Hraniční potok na hranici katastru Bílého Potoka a Javorníku, Javornický potok protékající Travnou a Javorníkem a přijímající zprava Obecní potok protékající Zálesím, a nakonec Račí potok protékající na východ od Javorníku Račím údolím. U osady Kohout se nachází stejnojmenný rybník, na sever od Javorníka zavlažovací nádrž.

Území města pokrývá z téměř 33 % zemědělská půda (24 % orná půda, 7,5 % louky a pastviny) a z více než 61 % les.

Zdroj - Wikipedia

Kudy z nudy

Javorníků je v Česku několik; v tom na Šumavě stojí Klostermannova rozhledna, stejně se jmenuje i vesnice na Horňácku a na kopci Javorníku u Liberce objevíte sportovní areál Obří sud. A pak je tu čtvrtý Javorník, pohraniční město na úpatí Rychlebských hor se zámkem Jánský Vrch.

Dominantou města je zámek Jánský Vrch na skalnatém kopci, jehož dějiny jsou spojené s biskupstvím v polské Vratislavi. To vlastnilo od roku 1348 celé Jesenicko a zámek až do roku 1945 sloužil jako letní sídlo vratislavských biskupů a arcibiskupů. Unikátní jsou zejména původní až dvě stě let staré záclony a sbírka historických dýmek, největší svého druhu ve střední Evropě. Žil zde hudební skladatel Carl Ditters z Dittersdorfu, věnuje se mu jedna z expozic místního muzea.

Zdroj - Kudyznudy.cz

Vlastimil Dřímal

V realitách jsem od roku 2012. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům.

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni.

Svým klientům vytvářím internetové stránky jejich nemovitostí s vlastní adresou.

Ukázky mé práce.: https://vlastimildrimal.cz/#stranky-nemovitosti

Točím video prohlídky, ukázku najdete zde: YouTube.

Využívám profesionálního fotografa, vytvářím video prohlídky nemovitostí, 3D půdorysy, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat nemovitost za co nejvyšší cenu k plné spokojenosti.

Pro své klienty jsem přínosem. Nemovitosti dokáži prodávat aukčním způsobem.

Aukční server.:

Prodejzavíc.eu

Příklad mého prvního úspěšného aukčního prodeje z roku 2018 najdete zde.:

Prodej RD Ruda pod Pradědem

Výběd dalších úspěšných aukčních prodejů.:

Prodej apartmánu Malá Morávka

Prodej Lázeňského apartmánu

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý.

Prosím, přečtěte si mé tipy a články.: https://vlastimildrimal.cz/#clanky Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Baví mě reality, je to o výzvách. :)

Pokud budete mít zájem využít mé služby při prodeji vaši nemovitosti.

Stačí vyplnit kontaktní formulář, nebo mi zavolejte, moje telefonní číslo je 777 613 774

Pokud Vás má práce zaujala, zvu Vás na kávu.

vlastimil_drimal-removebg-preview

Vlastimil Dřímal
Průvodce Nemovitostí 

Mobil: +420 777 613 774
www: VlastimilDrimal.cz

FB: VlastimilDřímal
Email: vlastadrimal@gmail.com

rr_2020_okres


Vlastimil Dřímal

Kontaktní formulář