Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej komerčního pozemku Krhová 1.062 m²

Popis nemovitosti

Ve výhradní zastoupení majitelů nabízíme pozemek o velikosti 1.062 nacházející se v obci Krhová u Valašského Meziříčí u velice frekventované cesty spojující Valašské Meziříčí s Novým Jičínem.

Pozemek lze využít pro svou polohu ke komerčním účelům. Například odpočívadlo ze stánkem s občerstvení pro motorkáře nebo cyklisty.

Jelikož se pozemek nachází v blízkosti velmi frekventované silnice, je vhodný např. k pronájmu reklamních ploch apod.

Pozemek je vedený v katastru nemovitostí jako trvalý travní porost.

Cena k jednání 200.000.- Kč.

Videoprohlídka

Wikipedie

Od vzniku obecního zřízení v roce 1850 byl tehdejší Krhov samostatnou obcí. Po druhé světové válce se stal součástí Valašského Meziříčí.[6]

26. ledna 2012 rozhodlo zastupitelstvo města Valašské Meziříčí o konání místních referend o osamostatnění místních částí Krhová a Poličná a vyhlásilo je na 21. dubna 2012. Návrhy obou přípravných výborů došly městskému úřadu 14. prosince 2011, k návrhu na oddělení Poličné bylo po kontrole bylo uznáno 762 podpisů oprávněných osob ze 795, které jej podpořily, k návrhu na oddělení Krhové bylo uznáno za oprávněné 647 podpisů ze 728.[7]

S odtržením Krhové v referendu vyjádřilo souhlas 992 (61,5 %) z 1617 voličů,[8] obec se osamostatnila od 1. ledna 2013.

Podle vyjádření zástupců přípravných výborů byl hlavním důvodem separačních snah záměr města o zrušení základních škol. I když pak město od záměru ustoupilo, přípravné výbory dál trvaly na konání referenda. Dalším důvodem v případě Krhové byla otázka zřízení skládky.[9]

Zdroj - Wikipedie

 

Valašsko moje

První písemně doložená zmínka o Krhové pochází z roku 1442, kdy je v historických pramenech uváděn vladyka Hudek z Krhové, tvořila tehdy patrně samostatný vladycký statek. V letech 1446-1463 žil na krhovské tvrzi Jan Měřička z Těškovic.

V roce 1502 byla území připojena k rožnovskému panství a samostatný vladycký statek tvořila obec znovu v letech 1529-1542. Po zrušení vrchnostenského zřízení v roce 1849 se stala součástí politického a soudního okresu Valašské Meziříčí. V roce 1953 byla obec připojena k městu Valašské Meziříčí jako jeho místní část.

Novodobá historie obce Krhová se píše až od data 21. 4. 2012, kdy se konalo místní referendum, v němž nadpoloviční většina voličů rozhodla o odtržení od města Valašského Meziříčí. Na základě tohoto rozhodnutí se ke dni 1. 1. 2013 stala Krhová samostatnou obcí.

Od roku 1746 byla Krhová známa lázněmi. Stávaly na Jehličné, kde se vyskytovala železnato-sirnatá voda. V roce 1861 zde byla zřízena lázeň (Wittigsbad), v níž se při terapii užívaly léčebné účinky jedlového jehličí. Hostinec, který tam později vznikl, se stal známým výletním místem.

Na území Krhové je pomník T.G.Masaryka se jmény padlých v 1. světové válce a se jmény obětí 2. světové války a pamětní deska sovětské zpravodajské skupiny „Karel 20" na restauraci Jehličná. Kostel v Krhové nikdy nebyl. Krhová spadala vždy do valašskomeziříčské farnosti. Proto zde byla v roce 1897 postavena alespoň kaple.

Zdroj - Valašsko moje.

Místopisy

Základní informace
Kraj: Zlínský
Okres: Vsetín
Správní obvod: Valašské Meziříčí
GPS souřadnice: 49.484298N, 17.993801E
Nadmořská výška: 312 m n. m.
První pís. zmínka: rok 1442 (580 let)
Katastrální výměra: 833 ha
Počet obyvatel: 2 054
PSČ: 756 63
Adresa URL: www.krhova.cz

Zdroj - Místopisy

 

Krhová, oficiální stránky obce

Vítáme Vás na stránkách obce Krhová. Na základě výsledku místního referenda se od 1. 1. 2013 Krhová stala, po 60 letech, opět samostatnou obcí. 

Obec Krhová leží v samém srdci Valašska a rozkládá se podél potoka s lidovým názvem Krhůvka. Celková katastrální rozloha činí 833 ha a v nadmořské výšce 312 m zde žije přibližně 2000 obyvatel. 

Stránky obce Krhová najdete zde.

Vlastimil Dřímal

V realitách jsem od roku 2012. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům.

Jako realitní makléř s využitím umělé inteligence je pro mě prioritou také bezpečnost a spolehlivost prodeje nemovitostí. S pomocí moderních technologií a pečlivého ověřování potenciálních kupujících, se zaručuji, že každý prodej probíhá bezpečně a s minimálním rizikem.

Díky umělé inteligenci a online nástrojům dokážu provádět důkladné kontroly kupujících, včetně ověřování jejich identity a finanční situace. Tím zajišťuji, že se naše transakce odehrávají s důvěryhodnými a seriózními zájemci. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni.

Svým klientům vytvářím internetové stránky jejich nemovitostí s vlastní adresou.

Ukázky mé práce.: https://vlastimildrimal.cz/#stranky-nemovitosti

Točím video prohlídky, ukázku najdete zde: YouTube.

Nemovitosti lítám dronem. Drony nabízejí možnost ukázat vám svět z ptačí perspektivy a zachytit nádherné záběry z nevídaných úhlů.: Litame.eu

Využívám profesionálního fotografa, vytvářím video prohlídky nemovitostí, 3D půdorysy, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat nemovitost za co nejvyšší cenu k plné spokojenosti.

Pro své klienty jsem přínosem. Nemovitosti dokáži prodávat aukčním způsobem.

Aukční server.:

Prodejzavíc.eu

Příklad mého prvního úspěšného aukčního prodeje z roku 2018 najdete zde.:

Prodej RD Ruda pod Pradědem

Výběd dalších úspěšných aukčních prodejů.:

Prodej apartmánu Malá Morávka

Prodej Lázeňského apartmánu

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý.

Prosím, přečtěte si mé tipy a články.: https://vlastimildrimal.cz/#clanky Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Baví mě reality, je to o výzvách. :)

Pokud budete mít zájem využít mé služby při prodeji vaši nemovitosti.

Stačí vyplnit kontaktní formulář, nebo mi zavolejte, moje telefonní číslo je 777 613 774

Pokud Vás má práce zaujala, zvu Vás na kávu.

vlastimil_drimal-removebg-preview

Vlastimil Dřímal
Průvodce Nemovitostí 

Mobil: +420 777 613 774
www: VlastimilDrimal.cz

FB: VlastimilDřímal
Email: vlastadrimal@gmail.com

rr_2022_okres_1


Vlastimil Dřímal

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF