Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej nebytové prostory

 

Přízemní prostory se dvěma samostatnými vchody, 180 m².

Popis nemovitosti

Chtěl bych Vás seznámit ze zajímavým nebytovým prostorem v centru Šumperku na ulici Na Hradbách o velikosti 180 m². Jedná se o přízemní prostory se dvěma samostatnými vchody.

Z hlediska polohy nebytových prostor se jedná o velice lukrativní polohu v centru Šumperku Nemovitost je připojena k přípojce elektrické energie 230 i 400 V, plynu a také o obecnímu vodovodu a kanalizaci. 3 x samostatné wc. Samostatné dvě kanceláře, příruční sklad, kotelna a kuchyňka,

O vytápění se stará plynový kotel s rozvodem do radiátorů, nebo se dá zatopit v krbových kamnech.

Teplá voda s průtokových elektrických ohřívačů. Pod nebytovým prostorem se nachází klenutý sklep o podlahové ploše 36 m² který lze využít jako sklad.

Vlastní uzamykatelné parkovací stání pro 4 osobní automobily.

Dříve v nebytových prostorech byla vyhlášená vinotéka. Důvod prodeje je ten že majitelé se chtějí věnovat jinému druhu podnikání. Prostory jsou volné, ihned k využití podle svých představ a možností.

Cena za nemovitost včetně právního servisu 5.200.000,- Kč.

Třída G - Mimořádně nehospodárná č. 148/2007 Sb. podle vyhlášky.

 

Nemovitost prodána.

Videoprohlídka

3D scan

Wikipedia.org

Šumperk (německy Mährisch Schönberg)[3] je město na severu Moravy v Olomouckém kraji, 46 km severozápadně od Olomouce na řece Desná a na jihozápadním okraji Jeseníků. Žije zde přibližně 25 tisíc[1] obyvatel. Protože leží na křižovatce cest a železničních tratí umožňujících přístup do různých částí Jeseníků a je regionálním centrem kultury, bývá v propagačních materiálech nazýván Živá brána Jeseníků.

Zdroj - Wikipedia.org

 

infosumperk.cz

Informační centrum Šumperk

sumpersko.net

https://sumpersko.net

okres Šumperk

Okres Šumperk je okres na severu Olomouckého kraje. Sídlem jeho dřívějšího okresního úřadu bylo město Šumperk, které je obcí s rozšířenou působností. Kromě jeho správního obvodu okres obsahuje ještě správní obvody obcí s rozšířenou působností Zábřeh a Mohelnice.

V rámci kraje sousedí na severu s okresem Jeseník a na jihovýchodě s okresem Olomouc. Dále pak na východě sousedí s okresem Bruntál Moravskoslezského kraje a na západě a jihozápadě s okresy Ústí nad Orlicí a Svitavy Pardubického kraje. Ze severozápadu je okres vymezen státní hranicí s Polskem.

Zdroj - Wikipedia.org

Kudy z nudy

Horské hřebeny vystupující na severu vám napoví, proč se Šumperk označuje za bránu Jeseníků.

Projděte se historickým centrem, prohlédněte si dominikánský klášter s barokním kostelem Zvěstování Panny Marie, zbytky hradeb, Vlastivědné muzeum a Geschaderův dům s čarodějnickou expozicí!

Zdroj - KudyzNudy.cz

 

České hory

Město Šumperk se rozkládá v malebném údolí řeky Desné, chráněné od severu masívem jesenických hřebenů. Je jednou ze vstupních bran pohoří Jeseníky.
Šumperk má mnoho kulturních historických památek a je vyhlášen městskou památkovou zónou. Církevní a sakrální památky: kostel Zvěstování Panny Marie, chrám sv. Ducha, evangelický kostel. Městská radnice – stojí uprostřed historického náměstí. Měšťanské domy na Náměstí Míru. Vlastivědné muzeum v Šumperku je nejstarší na okrese, sídlí ve výstavné novorenesanční budově. Mezi technické památky a zajímavosti technického charakteru na území města Šumperka patří především bývalá manšestrová manufaktura nebo zachovalé zbytky předválečného opevnění státu. Šumperské hradby - pás hradební zdi je nejlépe viditelný nad Langrovou ulicí, kde je vybudována na místě bývalého parkánu odpočinková zóna s lavičkami a hřišti.
Sportovnímu vyžití slouží zejména krytý plavecký bazén, dvě venkovní koupaliště, zimní stadion, sportovní střelnice, minigolf, tenisový areál (12 kurtů) s krytou halou, Tyršův stadion s hřišti na fotbal a další míčové hry. V areálu stadionu je moderní běžecká dráha, sportovní hala a kuželna. V okolí města jsou značené turistické trasy, běžecké tratě a ve Štědrákově Lhotě a v Horní Temenici jsou lyžařské vleky. Cyklisté mohou využívat cyklistické stezky, dokonce už tři roky funguje propojení na cyklotras z Polska přes Moravu až do Rakouska. Ve Viktoria ranch klubu v Temenici, je možné si objednat vyjížďky na koních nebo kurzy jízdy. Pro pěší turistiku je možno využívat okolí Šumperka, hlavně rozhlednu na Háji. Šumperk je právem označován za bránu do Jeseníků, protože leží na křižovatce cest, které vedou k nejvýznamnějším horským výchozím základnám - Skřítku, Červenohorskému sedlu, Ramzové a také k úpatí masivu Kralického Sněžníku.

 
 

Vlastimil Dřímal

V realitách jsem od roku 2012. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům.

Jako realitní makléř s využitím umělé inteligence je pro mě prioritou také bezpečnost a spolehlivost prodeje nemovitostí. S pomocí moderních technologií a pečlivého ověřování potenciálních kupujících, se zaručuji, že každý prodej probíhá bezpečně a s minimálním rizikem.

Díky umělé inteligenci a online nástrojům dokážu provádět důkladné kontroly kupujících, včetně ověřování jejich identity a finanční situace. Tím zajišťuji, že se naše transakce odehrávají s důvěryhodnými a seriózními zájemci. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni.

Svým klientům vytvářím internetové stránky jejich nemovitostí s vlastní adresou.

Ukázky mé práce.: https://vlastimildrimal.cz/#stranky-nemovitosti

Točím video prohlídky, ukázku najdete zde: YouTube.

Nemovitosti lítám dronem. Drony nabízejí možnost ukázat vám svět z ptačí perspektivy a zachytit nádherné záběry z nevídaných úhlů.: Litame.eu

Využívám profesionálního fotografa, vytvářím video prohlídky nemovitostí, 3D půdorysy, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat nemovitost za co nejvyšší cenu k plné spokojenosti.

Pro své klienty jsem přínosem. Nemovitosti dokáži prodávat aukčním způsobem.

Aukční server.:

Prodejzavíc.eu

Příklad mého prvního úspěšného aukčního prodeje z roku 2018 najdete zde.:

Prodej RD Ruda pod Pradědem

Výběd dalších úspěšných aukčních prodejů.:

Prodej apartmánu Malá Morávka

Prodej Lázeňského apartmánu

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý.

Prosím, přečtěte si mé tipy a články.: https://vlastimildrimal.cz/#clanky Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Baví mě reality, je to o výzvách. :)

Pokud budete mít zájem využít mé služby při prodeji vaši nemovitosti.

Stačí vyplnit kontaktní formulář, nebo mi zavolejte, moje telefonní číslo je 777 613 774

Pokud Vás má práce zaujala, zvu Vás na kávu.

vlastimil_drimal-removebg-preview

Vlastimil Dřímal
Průvodce Nemovitostí 

Mobil: +420 777 613 774
www: VlastimilDrimal.cz

FB: VlastimilDřímal
Email: vlastadrimal@gmail.com

rr_2022_okres_1


Vlastimil Dřímal

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF