Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej rodinný dům 360 m2, pozemek 2 010 m2, Mirotínek.

Mirotínek je vesnice nedaleko města Rýmařov s přibližně šestnácti obyvateli, v létě povětšinou osidlována chataři. Spadá pod obec Tvrdkov. Leží na rozhraní Olomouckého a Moravskoslezského kraje.

Vesnicí protéká potok Dražůvka.

 

Prodáno za 750.000,- Kč

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Tvrdkov místní část Mirotínek. Jedná se o dům určený k rekonstrukci. V I NP se nacházejí dvě samostatné bytové jednotky dispozičně 2+1 a 1+1.

V II NP rozsáhlá půda kde se dají vybudovat další bytové jednotky nebo rozsáhlé apartmány.

Dům je podsklepen. V domě voda s vlastní studny. Odpad sveden do septiku. Plyn zde není. Elektřina 230 V i 400 V. Dům se v současné době neobývá. V blízkosti obce Mirotínek se nachází Rešovské vodopády, hrad Sovinec, zřícenina hradu Rabštejn, Pradědova galerie v Jiříkově, hornický skanzen v Horním městě s funkčními replikami důlních strojů.

Mirotínek je vesnice nedaleko města Rýmařov s přibližně šestnácti obyvateli, v létě povětšinou osidlována chataři. Spadá pod obec Tvrdkov. Leží na rozhraní Olomouckého a Moravskoslezského kraje. Vesnicí protéká potok Dražůvka.

Cena za nemovitost je 799.000,- Kč včetně právního servisu při platbě v hotovosti.

 

Nedostanete hypotéku, jakou si představujete?

Možno koupit na splátky.

Zaplatíte 230 000,- Kč za nemovitost.

Uvedená cena ve výši 230 000,- Kč je jen 30% ceny domu. Splácejte si 70% ceny nemovitosti formou nájmu.

 

Třída G - Mimořádně nehospodárná č. 148/2007 Sb. podle vyhlášky

Videoprohlídka

Fotogalerie

Wikipedie

Mirotínek (1869–1910 Měrotín, německy Merotein[1]) je vesnice nedaleko města Rýmařov (cca 15 km jihozápadním směrem) s přibližně šestnácti obyvateli,[zdroj?] v létě povětšinou osidlována chataři. Spadá pod obec Tvrdkov. Leží na rozhraní Olomouckého a Moravskoslezského kraje. Vesnicí protéká potok Dražůvka.

V lesích, jež obklopují údolí, probíhaly za druhé světové války boje mezi Němci a Poláky.[zdroj?] I proto se zde nachází hřbitov, na němž jsou pohřbeni němečtí válečníci. Střed obce tvoří tzv. „horní a dolní náměstí“, což jsou jediné dvě křižovatky v Mirotínku. Na „horním náměstí“ lze nalézt starou základní školu, nyní využívanou k bydlení, poštovní schránku, opuštěnou autobusovou zastávku a nevyužívanou vývěsní desku. Na „dolním náměstí“ se nachází kontejnery na smíšený a tříděný odpad.

Obec měla také svého kovboje, který se staral o svůj „ranč“ a o nedaleký kravín, ale již[kdy?] se odstěhoval. V obci není žádný obchod. V minulých letech[kdy?] byl tento problém řešen pojízdnou prodejnou se základními potravinami a potřebami, která byla provozována jedním z chatařů. Nejbližšímu obchod je vzdálen 3 km chůze do kopce v Tvrdkově. Podobně je tak tomu s dopravou, za kterou je nutno do Tvrdkova.

Zdroj Wikipedie.

Průvodce realitami

vlastimil_drimal

Vlastimil Dřímal;
Průvodce Nemovitostí 

Mobil: +420 777 613 774
www: VlastimilDrimal.cz

FB: VlastimilDřímal
Email: vlastadrimal@gmail.com

V realitách jsem od roku 2013. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům.

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni.

Svým klientům vytvářím internetové stránky jejich nemovitostí s vlastní adresou.

Ukázky mé práce.: https://vlastimildrimal.cz/#stranky-nemovitosti

Točím video prohlídky, ukázku najdete zde: YouTube.

Využívám profesionálního fotografa, vytvářím video prohlídky nemovitostí, 3D půdorysy, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat nemovitost za co nejvyšší cenu k plné spokojenosti.

Příklad úspěšného prodeje najdete zde.: http://www.fotojim.com/bidli/2018/ruda_nov/

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý.

Prosím, přečtěte si mé tipy a články.: https://vlastimildrimal.cz/#clanky Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Mé osobní profesní stránky najdete pod tímto odkazem.: https://vlastimildrimal.cz

Můj profesní web u Reality 11 má tuto adresu.: https://www.reality11.cz/drimal

Baví mě reality, je to o výzvách. :)

Rád se s vámi potkám při prohlídce této nemovitosti a nebo u kávy.

Pokud budete mít zájem využít mé služby při prodeji vaši nemovitosti.

Stačí vyplnit kontaktní formulář, nebo mi zavolejte, moje telefonní číslo je 777 613 774

Kontaktní formulář