Prodeje domu 5+1 s garáží, zahrada 826m2, v obci Žulová okr. Jeseník

 

Klidné bydlení v nádherném srdci Jeseníků s nejčistším vzduchem v České republice.

 

 

Prodán za 2.200.000,- Kč

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji velmi zachovalý dvoupodlažní rodinný dům 5+1 s garáží s automaticky ovládanými dveřmi a zahradou 826m2 ve svahu v klidné, slunné části obce Žulová okr. Jeseník.

V přízemí se nachází technická místnost, chodba se vstupem do garáže, předsíň, dílna. V 1.NP se nachází kuchyň, velký prostorný obývací pokoj, ložnice s krbovými kamny, koupelna s vanou a samostatné wc.

Po schodech z obývacího pokoje se dostaneme do 2.NP kde se nachází wc s koupelnou, kde je vana i sprchový kout, další tři pokoje a velká předsíň sloužící jako jídelna a společenský prostor. Z tohoto prostoru se dostaneme na slunnou venkovní terasu s grilem a zahradu. Je zde i vybudovaný venkovní sklep.

Ohřev vody je zajištěn bojlerem, vytápění centrální kotlem na tuhá paliva a plynovým kotle. V současné době obec řeší i kanalizaci. Město Žulová leží 15 km od Jeseníku, 56 km od Šumperka a 16 km od česko-polského hraničního přechodu Bílý Potok/Paczków.

Cena 2.200.000,- Kč.

 

Třída G - Mimořádně nehospodárná č. 148/2007 Sb. podle vyhlášky

Videoprohlídka

Fotogalerie

Žulová - Wikipedie

Město Žulová leží 15 km severozápadně od Jeseníku, 56 km severně od Šumperka a asi 16 km jihovýchodně od česko-polského hraničního přechodu Bílý Potok/Paczków. Sousedí na severu s obcí Kobylá nad Vidnavkou, na západě s obcemi Vlčice a Skorošice, na jihu s obcí Vápenná a na východě s obcí Černá Voda. Od okresního města Jeseník je vzdáleno 12 km a od krajského města Olomouc 112 km.

Geomorfologicky patří Žulová k provincii Česká vysočina, subprovincii krkonošsko-jesenické (sudetské): na rozhraní oblasti Krkonošsko-jesenické (Sudetské) podhůří (geomorfologické celky Vidnavská nížina a Žulovská pahorkatina), ke které patří střed, sever a východ města, a oblasti jesenické (východosudetské) (geomorfologický celek Rychlebské hory, podcelek Hornolipovská hornatina), která zaujímá jihovýchodní okraj území města. Povrch města je velmi členitý, nejníže položená je část okolo náměstí (asi jen 360 m), nejvyšším bodem je Boží hora (525 m n. m.), dále např. Hadí vrch (475 m n. m.), Borový vrch (488 m n. m.), Kaní hora (476 m n. m.).

Území Žulové patří do povodí Odry, resp. Kladské Nisy. Městem protéká severním směrem říčka Vidnavka, do které se pod bývalým hradem Frýdberkem zleva vlévá Stříbrný potok (dříve též Šlepná). V části Tomíkovice Vidnavku souběžně sleduje o něco severnější Skorošický potok. U Dolního dvora na východě katastru pramení Plavný potok, který napájí Velký rybník (11 ha, největší rybník na Jesenicku). Jižním cípem katastru protéká rovněž Černý potok pokračující do Černé Vody. Nachází se zde rovněž řada zatopených lomů.

 

Zdroj Wikipedie

Průvodce realitami

 

vlastimil_drimal     
Vlastimil Dřímal
Průvodce Nemovitostí

Mobil: +420 777 613 774
www: VlastimilDrimal.cz

FB: VlastimilDřímal
Email: vlastadrimal@gmail.com

   

V realitách jsem od roku 2013. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům.

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni.

Svým klientům vytvářím internetové stránky jejich nemovitostí s vlastní adresou.

Ukázky mé práce.: https://vlastimildrimal.cz/#stranky-nemovitosti

Točím video prohlídky, ukázku najdete zde: YouTube.

Využívám profesionálního fotografa, vytvářím video prohlídky nemovitostí, 3D půdorysy, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat nemovitost za co nejvyšší cenu k plné spokojenosti.

Příklad úspěšného prodeje najdete zde.: http://www.fotojim.com/bidli/2018/ruda_nov/

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý.

Prosím, přečtěte si mé tipy a články.: https://vlastimildrimal.cz/#clanky Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Mé osobní profesní stránky najdete pod tímto odkazem.: https://vlastimildrimal.cz

Můj profesní web u Reality 11 má tuto adresu.: https://www.reality11.cz/drimal

Baví mě reality, je to o výzvách. :)

Rád se s vámi potkám při prohlídce této nemovitosti a nebo u kávy.

Pokud budete mít zájem využít mé služby při prodeji vaši nemovitosti.

Stačí vyplnit kontaktní formulář, nebo mi zavolejte, moje telefonní číslo je 777 613 774 

 

 

Kontaktní formulář