Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem zahrady

 Rožnov pod Radhoštěm

Popis nemovitosti

Vítejte v zahradním ráji - Pronájem krásné rovinaté zahrady s podsklepeným zahradním domem, zastřešeným venkovním posezením a grilem v oplocené zahrádkářské kolonii v Rožnově pod Radhoštěm!

Tato jedinečná nabídka představuje výjimečnou příležitost vlastnit zahradu svých snů. S rozlohou 302 m² poskytuje tato zahrada dostatek prostoru pro vaše zahradnické a relaxační potřeby. Nachází se v bezpečné a soukromé oplocené zahrádkářské kolonii, která zaručuje klid a pohodu.

Tato zahrada je kompletně vybavena podsklepeným zahradním domem, který nabízí nejen další úložný prostor pro vaše zahradnické nástroje, ale také vytváří ideální místo pro váš odpočinek. Možno přespávat. Zastřešené venkovní posezení s grilem vám umožní pořádat nezapomenutelné zahradní večírky a užívat si pohodové chvíle s rodinou a přáteli.

Majitel této zahrady se zde věnuje pěstování ovoce, zeleniny a různých bobulovin. Očekávejte sladké švestky, chutná jablka, šťavnaté jahody, lahodné maliny, osvěžující rybíz, plné borůvky a šťavnaté třešně. Vaše chuťové buňky se budou těšit na bohatou úrodu přímo z vaší vlastní zahrady.

Okrasné záhonky s kytkami na začátku i na konci pozemku dodávají této zahradě krásu a barevnost. Každý roh bude rozkvetlý a přinášet radost vašim smyslům.

Kromě toho je k dispozici skleník a foliovník, které vám umožní pěstovat rostliny po celý rok a mít úspěšnou úrodu. Pergola s posezením vám poskytne příjemné místo pro relaxaci a odpočinek. Zámková dlažba dodává prostředí elegantní vzhled a místnost na nářadí vám zajistí pořádek a snadný přístup ke všem potřebným zahradnickým nástrojům.

Společné suché WC, voda na pozemku, kousek potok, lesík. Jedna z posledních zahrad v kolonii, tudíž klid od hlavní cesty. Vybavení jak na zahradě necháme po dohodě s novými majiteli v ceně, nebo odvezeme.

Na zahradě není přivedena elektřina.

Cena 2.500,- Kč měsíčně, při platbě rok dopředu, vratná kauce 3 nájmy, provize RK 7.500,- Kč.

PRONAJATÁ

 

Videoprohlídka

Vlastimil Dřímal

V realitách jsem od roku 2012. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům.

Jako realitní makléř s využitím umělé inteligence je pro mě prioritou také bezpečnost a spolehlivost prodeje nemovitostí. S pomocí moderních technologií a pečlivého ověřování potenciálních kupujících, se zaručuji, že každý prodej probíhá bezpečně a s minimálním rizikem.

Díky umělé inteligenci a online nástrojům dokážu provádět důkladné kontroly kupujících, včetně ověřování jejich identity a finanční situace. Tím zajišťuji, že se naše transakce odehrávají s důvěryhodnými a seriózními zájemci. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni.

Svým klientům vytvářím internetové stránky jejich nemovitostí s vlastní adresou.

Ukázky mé práce.: https://vlastimildrimal.cz/#stranky-nemovitosti

Točím video prohlídky, ukázku najdete zde: YouTube.

Nemovitosti lítám dronem. Drony nabízejí možnost ukázat vám svět z ptačí perspektivy a zachytit nádherné záběry z nevídaných úhlů.: Litame.eu

Využívám profesionálního fotografa, vytvářím video prohlídky nemovitostí, 3D půdorysy, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat nemovitost za co nejvyšší cenu k plné spokojenosti.

Pro své klienty jsem přínosem. Nemovitosti dokáži prodávat aukčním způsobem.

Aukční server.:

Prodejzavíc.eu

Příklad mého prvního úspěšného aukčního prodeje z roku 2018 najdete zde.:

Prodej RD Ruda pod Pradědem

Výběd dalších úspěšných aukčních prodejů.:

Prodej apartmánu Malá Morávka

Prodej Lázeňského apartmánu

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý.

Prosím, přečtěte si mé tipy a články.: https://vlastimildrimal.cz/#clanky Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Baví mě reality, je to o výzvách. :)

Pokud budete mít zájem využít mé služby při prodeji vaši nemovitosti.

Stačí vyplnit kontaktní formulář, nebo mi zavolejte, moje telefonní číslo je 777 613 774

Pokud Vás má práce zaujala, zvu Vás na kávu.

vlastimil_drimal-removebg-preview

Vlastimil Dřímal
Průvodce Nemovitostí 

Mobil: +420 777 613 774
www: VlastimilDrimal.cz

FB: VlastimilDřímal
Email: vlastadrimal@gmail.com

rr_2022_okres_1


Vlastimil Dřímal

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF