Se službami pana Dřímala jsem byl velice spokojený. Zajistil nám naprosto bezproblémový nákup RD ve Vapenné, přičemž vždy vystupoval velmi profesionálně a ochotně. Jeho služby mohu jen doporučit. Matěj Loub.
Dobrý den p.Dřímal. Chceme Vám poděkovat za Vaši profesionálně odvedenou práci v prodeji naši nemovitosti ve Vápenné. Můžeme jen doporučit Vaše služby v oblasti realit a přejeme mnoho dalších úspěchů ve Vaši skvěle odváděné práci. Ještě jednou děkujeme. R.&R. Klementovi
Dobry den pane Dřimale. Děkuji za spolupráci při prodeji našeho domu našeho domu ve Zlatých Horách. S Vaši práci jsme byli velmi spokojeni. S pozdravem
Zdravím vás pane Dřímal, tak předně má poděkovat za vstřícné služby vám realitnímu makléři i od mých sourozenců. Neměli jsme problém, chyba byla na naší straně, dávno jsme mohli mít černou stavbu vyřízenou a vše šlo rychleji. Ale domeček v Černé Vodě je prodaný, bez problému předaný za vaší účastí a hlavně snad všíchni jsou spokojeni. Tak ať se vám dál daří prodávat a realizovat obchody s Realitami 11 ! Pěkný večer a zdravím za všechny ,, Slámovi´´ děti Bártková, Macečková a Sláma.
Dobrý den pane Dřimal. Děkujeme vám za informace jak nenaletět při prodeji nemovitosti. Jsme rádi moc že díky vaším radám se nám podařila prodat nemovitost kousek od města Jesenik a za utržené peníze koupit byt v hodnotě dvou milionů v Praze.
Dobrý den, pane Dřímale, moc děkuji za spolupráci při prodeji bytu. Cením si Vaší ochoty a obětavosti jet na dost velkou vzdálenost v tak nepříjemném počasí kvůli podpisu smlouvy a snahy o dokončení převodu nemovitosti v co nejkratším termínu. Vždy jste byl "na příjmu", když jsme potřebovali a vše jste měl skvěle připraveno. Ještě jednou díky za vše. Plimlová
Dobrý den pane Dřímale. Děkuji za odpověď na můj email i za Vaši profesní vizitku. Opravdu jste na na mne udělal dojem. Abych pravdu řekl, je to poprvé co jsem měl možnost se takto podrobně seznámit s prací realitního makléře. O byt v Jeseníku máme vážný zájem a doufám, že naši spolupráci dovedeme k úplné oboustranné spokojenosti.
Panu Vlastovi Dřímalovi děkujeme za perfektně a svědomitě odvedenou práci při prodeji našeho bytu v Bruntále. Velmi milé a příjemné jednání. Pan Vlasta Dřímal je se svém oboru znalým profesionálem. Doporučujeme jej dalším klientům. :)
Dobrý den. S panem Vlastou Dřímalem nás seznámil náš známý pan Homola kterému před časem pan Dřímal na Ostravsku prodal úspěšně rodinný penzion. K práci pana Dřímala nemáme žádné výhrady. Přesný, precizní, spolehlivý, co řekl to taky udělal. Když budeme potřebovat služeb realiťáka tak budeme volat našeho rodinného realiťáka pana Dřímala. Jsme spokojeni a již můžeme díky panu Dřímalovi klidně spát. Děkujeme. :)
Po několika špatných až tristních zkušenostech s realitními kancelářemi byl obchod zprostředkovaný panem Vlastou naprosto v pořádku. Přes potřebné doklady k vyřízení hypotéky a advokátní úschovu až po předání bytu a dodání finálního výpisu z katastru. S prodávajícími jsme se potkali jen u podpisu smluv. Jako bonus byla vlastní iniciativa pana Vlasty - pomoc s převodem energií. Takto by měly služby realitních kanceláří vypadat. Děkujeme.
Počátkem roku 2019 jsem se rozhodla prodat svoji nemovitost - byt v RD v Jeseníku a neměla jsem žádné vědomosti ohledně realizace prodeje dle zákonů které se této záležitosti týkají podle daných zákonů v ČR. Věděla jsem, že to nebude jednoduchá akce a proto jsem se musela spojit s odborníkem - realitním poradcem. Po zadání inzerované akce se mi ozvalo několik realitních makléřů. Mezi nimi , pan Dřímal Vlastimil, žijící v této lokalitě, kde je komplikovanější vše co se týká prodeje nemovitostí. Jeseník a jeho okolí je celostátně vedeno jako nepříznivá lokalita v prodeji nemovitostí a ještě navíc bytový dům ve společném vlastnictví. Ceny majitelů nemovitostí lze málokdy s prodejem prosadit v dané výši. Pan Dřímal Vlastimil se zhostil celé akce úspěšně i když realizace prodeje se protáhla téměř na rok. Je to odborník na svém místě, má velké znalosti právního ošetření koupě a prodeje nemovitostí. Ty si doplňuje dle následných právních předpisů v průběhu státních úprav a jeho osobní přístup je velkou devizou pro jednání s lidmi. Vždy uctivý, čestný , dočasný a spolehlivý. V souvislosti s prodejem bytu bylo mnoho zájemců o nemovitost různých kategorií ale p. Dřímal s jeho disciplinovaným postupem vytipoval zájemce s kterým byl prodej zrealizován, dokázal v krátké době projít procesem prodeje dle všech platných předpisů do úspěšného konce až po přepisy vlastnických listů na Katastrálním úřadu. Zaslouží si velký dík a uznání.
Pane Dřímal, prohlížím si konečně v klidu, Vaší prezentaci fotografií. Musím Vám říct že tak krásné fotky se smyslem pro detail a zobrazení pro oko,jaké jste u nás nafotil, že je to lepší než 3D ?Pokud nejste původně profesionální fotograf, tak by jste se tím mohl s fleku živit. Zdravím. Šindel.
Dobrý den,děkuji za opravdu kvalitní práci makléře, jsem mile překvapena, jak ji lze také dělat, a to ve prospěch zákazníků. Ať nám další spolupráce vychází. Zdraví Sýkorová A.
V každém případě bych Vám chtěl nakonec ještě jednou poděkovat a ať chci nebo nechci, zažil jsem několik makléřů a i přes mé výhrady jste byl komplexně nejlepší, a to myslím vážně, vůbec nechci pochlebovat a pokud budu něco prodávat, půjdu za Vámi...už vím co mohu očekávat :-). Přeji Vám hlavně zdraví - šetřte si hlavně nohy, a pak ,aby jste měl hodně spokojených zákazníků, snad ta zlatá rybka zafunguje:)
Nemovitost jsme našli na sreality a za dva měsíce byla naše, za tu dobu jsme stihli vyřídit i hypotéku, která zabrala nejvíce času. Rychlé jednání a to především díky panu Dřímalovi, který nás správně spojil dohromady, jako prodávajícího a kupce. Tímto mu mockrát děkujeme za zprostředkování našeho nového bydlení. Hezký den, Barošová

Stáhněte si zdarma

7 chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů