Počátkem roku 2019 jsem se rozhodla prodat svoji nemovitost - byt v RD v Jeseníku a neměla jsem žádné vědomosti ohledně realizace prodeje dle zákonů které se této záležitosti týkají podle daných zákonů v ČR. Věděla jsem, že to nebude jednoduchá akce a proto jsem se musela spojit s odborníkem - realitním poradcem. Po zadání inzerované akce se mi ozvalo několik realitních makléřů. Mezi nimi , pan Dřímal Vlastimil, žijící v této lokalitě, kde je komplikovanější vše co se týká prodeje nemovitostí. Jeseník a jeho okolí je celostátně vedeno jako nepříznivá lokalita v prodeji nemovitostí a ještě navíc bytový dům ve společném vlastnictví. Ceny majitelů nemovitostí lze málokdy s prodejem prosadit v dané výši. Pan Dřímal Vlastimil se zhostil celé akce úspěšně i když realizace prodeje se protáhla téměř na rok. Je to odborník na svém místě, má velké znalosti právního ošetření koupě a prodeje nemovitostí. Ty si doplňuje dle následných právních předpisů v průběhu státních úprav a jeho osobní přístup je velkou devizou pro jednání s lidmi. Vždy uctivý, čestný , dočasný a spolehlivý. V souvislosti s prodejem bytu bylo mnoho zájemců o nemovitost různých kategorií ale p. Dřímal s jeho disciplinovaným postupem vytipoval zájemce s kterým byl prodej zrealizován, dokázal v krátké době projít procesem prodeje dle všech platných předpisů do úspěšného konce až po přepisy vlastnických listů na Katastrálním úřadu. Zaslouží si velký dík a uznání.
Pane Dřímal, prohlížím si konečně v klidu, Vaší prezentaci fotografií. Musím Vám říct že tak krásné fotky se smyslem pro detail a zobrazení pro oko,jaké jste u nás nafotil, že je to lepší než 3D ?Pokud nejste původně profesionální fotograf, tak by jste se tím mohl s fleku živit. Zdravím. Šindel.
Dobrý den,děkuji za opravdu kvalitní práci makléře, jsem mile překvapena, jak ji lze také dělat, a to ve prospěch zákazníků. Ať nám další spolupráce vychází. Zdraví Sýkorová A.
V každém případě bych Vám chtěl nakonec ještě jednou poděkovat a ať chci nebo nechci, zažil jsem několik makléřů a i přes mé výhrady jste byl komplexně nejlepší, a to myslím vážně, vůbec nechci pochlebovat a pokud budu něco prodávat, půjdu za Vámi...už vím co mohu očekávat :-). Přeji Vám hlavně zdraví - šetřte si hlavně nohy, a pak ,aby jste měl hodně spokojených zákazníků, snad ta zlatá rybka zafunguje:)
Nemovitost jsme našli na sreality a za dva měsíce byla naše, za tu dobu jsme stihli vyřídit i hypotéku, která zabrala nejvíce času. Rychlé jednání a to především díky panu Dřímalovi, který nás správně spojil dohromady, jako prodávajícího a kupce. Tímto mu mockrát děkujeme za zprostředkování našeho nového bydlení. Hezký den, Barošová

Stáhněte si zdarma

7 chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů