Vila Malé Svatoňovice

2 x 3+1 o podlahové ploše 320 m²

Popis nemovitosti

Nabízíme do prodeje prvorepublikovou vilu o dvou samostatných bytových jednotkách 3+1 každá o podlahové ploše cca 160 m².

Samostatně stojící dům na pozemku 794 m².

Dům se nachází nedaleko Trutnova v žádané lokalitě města Malé Svatoňovice, na ulici 9. května.

Dům je v původním udržovaném stavu.

Nová střecha v roce 2015.

Nutná celková rekonstrukce.

Náměstí K. Čapka který se narodil v Malých Svatoňovicích je vzdáleno 5 minut chůze od domu.

Dům je vhodný k trvalému bydlení nebo k investičním účelům, po rekonstrukci nabídnout k nájemnímu bydlení.

Prodáno za 3.100.000,- Kč.

Třída G - Mimořádně nehospodárná č. 148/2007 Sb. podle vyhlášky.

Videoprohlídka

Fotogalerie

Malé Svatoňovice - Wikipedia.org

Malé Svatoňovice (německy Klein Schwadowitz) jsou obcí v severovýchodních Čechách Královéhradeckém kraji. Obec leží pod Jestřebími horami v povodí Úpy. Žije zde přibližně 1 500[1] obyvatel a Malé Svatoňovice mají rozlohu 676 ha. Obec má místní části Malé Svatoňovice, Petrovice, Strážkovice, Odolov a sousedí s obcemi Rtyně v Podkrkonoší, Velké Svatoňovice, Batňovice, Radvanice a Jívka.

Obec je známá zejména jako rodiště spisovatele Karla Čapka.

Zdroj - Wikipedia.org

Malé Svatoňovice - Kudy z Nudy

Když Karel Čapek psal o hrozném Lotrandovi, mordýři ze všech nejukrutnějším, co se svými pacholky, zloději, zlodějíčky a pomocníky panoval na Brendách, psal vlastně o svém rodném kraji. Brendy se totiž postaru říkalo Jestřebím horám – a právě na jejich jižním úbočí leží Malé Svatoňovice.

Co musíte vidět v Malých Svatoňovicích

Lotranda se v Malých Svatoňovicích už bát nemusíte, po tom v Jestřebích horách zbyla jen opuštěná jeskyně. Zato autora Devatera pohádek spisovatele Karla Čapka a jeho bratra Josefa připomíná Muzeum bratří Čapkůpomník v parčíku a pamětní deska na domě, kde rodina Čapkových žila; otec obou bratrů působil v nyní již zaniklých lázních jako lázeňský lékař. Muzeum najdete přímo proti kostelu Sedmi radostí Panny Marie, zvaným též Panny Marie Sedmiradostné.

Výlet do Mariánského sadu

Když se kolem kostela vydáte do kopce, dojdete do Mariánského sadu. Byl založen na konci 19. století a původně v něm stávalo jen sedm romantických kapliček s obrazy ilustrujícími sedmero radostí Panny Marie. O pár let později v sadu vyrostla křížová cesta a Boží hrob. Dnes je Mariánský sad opravený a volně přístupný, od nejvyšší kaple se otevírá hezký výhled do okolí. Pod kopcem objevíte vchod do štoly pojmenované po náchodské kněžně Kateřině Zaháňské.

Toulky po Brendách a ještě o kousek dál

Ještě hezčí výhled než z Mariánského sadu nabízí rozhledna na Žaltmanunejvyšší hoře Jestřebích hor, a rozhledna na Markoušovickém hřebeni. Cesty po Brendách, v zimě pro běžkaře, po zbytek roku pro cyklisty a pěší, lemují řopíky a pevnostní sruby. Přístupný je například pěchotní srub T-S 26 s vojenským muzeem v lesích za Odolovem, vypravit se můžete také do muzea historické hasičské techniky ve Velkých Svatoňovicích.
 
Zdroj - Kudy z Nudy

Kontakt

vlastimil_drimal-removebg-preview

Vlastimil Dřímal;
Průvodce Nemovitostí 

Mobil: +420 777 613 774
www: VlastimilDrimal.cz
FB: VlastimilDřímal
Email: vlastadrimal@gmail.com

V realitách jsem od roku 2013. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům.

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni.

Svým klientům vytvářím internetové stránky jejich nemovitostí s vlastní adresou.

Ukázky mé práce.: https://vlastimildrimal.cz/#stranky-nemovitosti

Točím video prohlídky, ukázku najdete zde: YouTube.

Využívám profesionálního fotografa, vytvářím video prohlídky nemovitostí, 3D půdorysy, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat nemovitost za co nejvyšší cenu k plné spokojenosti.

Příklad úspěšného prodeje najdete zde.: http://www.fotojim.com/bidli/2018/ruda_nov/

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý.

Prosím, přečtěte si mé tipy a články.: https://vlastimildrimal.cz/#clanky Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Mé osobní profesní stránky najdete pod tímto odkazem.: https://vlastimildrimal.cz

Můj profesní web u Reality 11 má tuto adresu.: https://www.reality11.cz/drimal

Baví mě reality, je to o výzvách. :)

Rád se s vámi potkám při prohlídce této nemovitosti a nebo u kávy.

Pokud budete mít zájem využít mé služby při prodeji vaši nemovitosti.

Stačí vyplnit kontaktní formulář, nebo mi zavolejte, moje telefonní číslo je 777 613 774

 

Kontaktní formulář