Vsetín

 

Prodej komerčního objektu 211 m2

 

 

Prodáno za 1.890.000,- Kč

Popis nemovitosti

Zprostředkují Vám prodej dvou nemovitostí v současnosti využívaných jako restaurace která disponuje vybavenou kuchyní, 40 místy k sezení a venkovním posezením s krytou terasou s dětským koutkem.

Nemovitosti mají široké spektrum využití jako sídlo firmy, k trvalému nadstandartnímu bydlení, obchodní prostory, kanceláře. Součástí prodeje je i menší dům 2+kk s garáží který prošel před 3 lety rekonstrukci, plastová okna, koupelna, kuchyňský kout, WC a je využitelný k bydlení.

Zde je vytápění řešeno krbovými kamny s rozvody v mědi do radiátorů. Vedle tohoto domu stojí hospodářské budovy. U nemovitosti zpevněné plochy zámkovou dlažbou které je možno využít pro zahrádku restaurace, případně parkování. Hlavní budova je částečně podsklepena 16m².

Celý areál je napojen na elektřinu, vodovodní řád a obecní kanalizaci. Vytápění řešeno novým kotlem na tuhá paliva instalovaným v roce 2019 s podavačem paliva a s rozvody v mědí do radiátorů. Ohřev teplé vody v obou nemovitostech řešen elektrickým bojlerem.

Nemovitost se nachází v malebné okrajové části Vsetína (Potůčky). Nemovitost se nachází v těsné blízkosti hlavního tahu na Slovensko. Celková výměra 608 m², zastavěná plocha 267.

Cena za nemovitost včetně právního servisu je 1.890.000,- Kč.

Třída G - Mimořádně nehospodárná č. 148/2007 Sb. podle vyhlášky.

Fotogalerie

Vsetín - Wikipedie

První zmínky o Vsetínu pochází z let 1297–1308 a popisují městečko Setteinz v údolí řeky Vsetínské Bečvy, s mlýnem a kostelem. První písemné zmínky však pochází až z roku 1307. Roku 1308 byl řádem templářských rytířů pronajat Vokovi z Kravař. Název Wsetin lze nalézt v dokumentech od roku 1396, první vklad vsetínského panství do zemských desk byl uskutečněn roku 1505. Rozhodující vliv na vývoj města měla kolonizace ve 13. a 14. století.

V 16. století se na území Vsetínska rozšířil chov koz, z nedalekého Slovenska. Chov koz byl postupně nahrazen chovem ovcí. Tuto činnost vykonávala především čeleď, nazývaná valaši. Tento název se později vžil jako obecné označení obyvatel regionu. V polovině 15. století byla na pravém břehu řeky Vsetínské Bečvy, v lokalitě dnešního Horního náměstí vystavěna tvrz, jež byla v 17. století přestavěna na zámek.

Zdroj - Wikipedie.

Kudy z nudy - Vsetín

Vsetín.

V údolí Bečvy se rozložilo město Vsetín, srdce Valašska, rozdělené řekou na Horní a Dolní město. Je to už dávno, co se tu objevili pastevci ovcí a koz Valaši a dali kraji jméno. Ve Vsetíně objevíte místa plná pokladů, těch bájných, zbojnických, i skutečných, ukrytých v nádherné přírodě a tradicích.

Co musíte vidět ve Vsetíně

Dominantou Vsetína je renesanční zámek s hranolovou věží, stojící vysoko nad Vsetínskou Bečvou. Prohlédněte si Muzeum regionu Valašsko a pak vyjděte na Horní náměstí s nejstaršími vsetínskými stavbami. Za povšimnutí stojí dům zvaný Maštaliska, který kdysi sloužil jako konírna poštovní stanice, v dolním rohu náměstí a barokní Stará i novorenesanční Nová radnice v rohu protilehlém. Kolem kostela Nanebevzetí Panny Marie pak sejdete do Dolního města k řece Bečvě a do městského parku Panská zahrada.
 

Koho byste měli znát z místní historie

Náhrobek z roku 1662 připomíná smutný příběh Alžběty Vaňkové. Měla se vdávat, avšak při večeři před svatbou jí zaskočilo sousto a ona klesla k zemi jako mrtvá. Pochovali ji hned druhý den, ale hrobník se rozhodl ukrást jí šperky. Když začal odepínat náhrdelník, dívčina hlava mu vyklouzla z rukou a udeřila o okraj rakve, sousto se uvolnilo a dívka ožila. Štěstí ji však už nečekalo, všichni se jí báli, ani ženich ji už nechtěl a rychle se oženil s jinou. Alžběta se do roka utrápila k smrti.
 

Cestovatelská potěšení v okolí Bečvy

Příjemný odpočinek pro malé i velké v rušném centru města, to je Panská zahrada, největší vsetínský park. Najdete tu dětská hřiště a rybníček s lavičkami, v nábřežním chodníku je vyznačený 18. poledník. Malou kuriozitou je kamenná plastika planetky Vsetín na Dolním náměstí, městem také prochází dálková cyklostezka Bečva. V okolí láká k výletům arboretum v Semetíněhorská chata na Vsackém Cábu a rozhledna s tvarem spirály, která stojí na kopci Vartovna nad obcemi Seninka, Jasenná a Liptál.
 
Zdroj - Kudy z nudy.

Průvodce realitami

vlastimil_drimal

Vlastimil Dřímal;
Průvodce Nemovitostí 

Mobil: +420 777 613 774
www: VlastimilDrimal.cz

FB: VlastimilDřímal
Email: vlastadrimal@gmail.com

V realitách jsem od roku 2013. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům.

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni.

Svým klientům vytvářím internetové stránky jejich nemovitostí s vlastní adresou.

Ukázky mé práce.: https://vlastimildrimal.cz/#stranky-nemovitosti

Točím video prohlídky, ukázku najdete zde: YouTube.

Využívám profesionálního fotografa, vytvářím video prohlídky nemovitostí, 3D půdorysy, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat nemovitost za co nejvyšší cenu k plné spokojenosti.

Příklad úspěšného prodeje najdete zde.: http://www.fotojim.com/bidli/2018/ruda_nov/

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý.

Prosím, přečtěte si mé tipy a články.: https://vlastimildrimal.cz/#clanky Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Mé osobní profesní stránky najdete pod tímto odkazem.: https://vlastimildrimal.cz

Můj profesní web u Reality 11 má tuto adresu.: https://www.reality11.cz/drimal

Baví mě reality, je to o výzvách. :)

Rád se s vámi potkám při prohlídce této nemovitosti a nebo u kávy.

Pokud budete mít zájem využít mé služby při prodeji vaši nemovitosti.

Stačí vyplnit kontaktní formulář, nebo mi zavolejte, moje telefonní číslo je 777 613 774

 

 

 

Kontaktní formulář